Vitajte v arkáde!

• Rýchly skok
    Vyhľadanie hry
    Obľúbená hra
  • Ak budete prihlásený, budete mať prístup k vašim obľúbeným hrám.

Nové hry  |  Štatistika

Základní hry

Základní hry pro členy klubchovatelu.cz

Informácia o hre Odkazy Najvyšie skóre Osobný rekord
Ally The AlienHelp Ally in this adventure game, Ally desperately needs to find his pet dog and with your help he can.
Ally The Alien (3.28 MiB)
Zatial nik nehlasovalZatial nik nehlasovalZatial nik nehlasovalZatial nik nehlasovalZatial nik nehlasoval
Hra bola hraná: 9x
Najvyšie skóra 180  Elis123
29 led 2012 13:09
Klikni a hraj!
Angry BirdsLoad up your ammo and fire those angry birds at their target. Use as few birds as possible and aim for maximum damage as you take on the world!
Angry Birds (4.19 MiB)
Hra bola hraná: 10x
Najvyšie skóra 174,172  Matt
16 říj 2011 12:13
Klikni a hraj!
Cat FightIts a dog fight but with cats.
Cat Fight (888.71 KiB)
Hra bola hraná: 1x
Najvyšie skóra 1,220  Roman
02 lis 2011 12:42
Klikni a hraj!
Chicken Invaders 2Justo cuando creías que era seguro comer pollo de nuevo, los pollos han regresado con una invasión organizada para apoderarse del sistema solar entero! Viaja a cada planeta y lucha abriéndote camino para salvar el mundo! Avanza a través de olas de pollos invasores, evitando los huevos que caen y recogiendo los incrementos de fuerza para aumentar el poder de tu nave espacial.
Chicken Invaders 2 (218.86 KiB)
Hra bola hraná: 12x
Najvyšie skóra 481,125  zzuzka612
20 říj 2011 19:01
Klikni a hraj!
Dodge BallGreat online flash version of Dodge Ball game.
Dodge Ball (58.55 KiB)
Najvyšie skóra Zatial nemá nikdo v tejto hre žiadne body Klikni a hraj!
Dot-to-Dot JerryDiviértete con éste fantástico dibujo en el que deberás unir todos los números para poder ver la imagen de Jerry. Si te confundes de número te restarán vidas.
Dot-to-Dot Jerry (487.97 KiB)
Hra bola hraná: 7x
Najvyšie skóra 14,734  Gábinečka
25 říj 2011 00:53
Klikni a hraj!
Frisbee DogJump up to catch various objects, but be very careful, there are certain things like grenades you definitely do not want to catch.
Frisbee Dog (137.13 KiB)
Hra bola hraná: 21x
Najvyšie skóra 300  Veradisia
16 říj 2011 14:24
Klikni a hraj!
Mahjongg Dimensions 15 Min.Check out this classic game with a big twist. It's 3D Mahjongg - you don't even need to wear 3D glasses! Just when you think you're stuck, you can rotate the cube to reveal more matches to clear!
Mahjongg Dimensions 15 Min. (848.68 KiB)
Najvyšie skóra Zatial nemá nikdo v tejto hre žiadne body Klikni a hraj!
PacmanEat all the little dots without letting the ghosts get you
Pacman (39.73 KiB)
Hra bola hraná: 26x
Najvyšie skóra 17,160  Matt
16 říj 2011 12:06
Klikni a hraj!
Scooby Doo JigsawScooby-doo, the mega jigsaw game.
Scooby Doo Jigsaw (4.08 MiB)
Hra bola hraná: 3x
Najvyšie skóra 11,500  Gábinečka
25 říj 2011 00:51
Další

Přihlásit se  •  Registrovat

Kto je online v herni?

Momentálne nikto nehrá hry.

Oprávnenia v arkáde

Nemožete hrať hry v tejto kategórii
Nemožete hrať hry v novom okne v tejto kategórii
Nemožete predložiť skóre v tejto kategórii