BARF - výživa psa syrovou stravou

Jak správně krmit a čím ? Kvalita vs cena, vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody
Obrázky: 0
Bodů: 290
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 črc 2012 06:57
Baddíkova dnešní mnamka- hovězí maso s droby, těstoviny, okurek, mrkev a salat :velky_usmev: :velky_usmev:
Přílohy

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 črc 2012 09:13
No tak to si pošmáknul :tleskam:
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 črc 2012 10:11
Veradisia píše:No tak to si pošmáknul :tleskam:

jo a taky jedl hodně zvláštně, první vyžral hlavně maso, a pak sežeral těstoviny, a pak jsem si myslela že tu zeleninu nechá, ale ne, nakonec ju sežral taky :velky_usmev: :velky_usmev: akorát nechal kousíček salátu :velky_usmev: :velky_usmev:
Bodů: 3
PříspěvekNapsal: 26 črc 2012 15:28
Ahoj,
měla bych na vás dotaz.
Mám doma psa-pudla, totálního nežravce. Zkoušela jsem snad u úplně všechno: milióny značek a typů granulí, konzervy, hladovky,podstrojování až sem nakonec skončila u BARFu, kterej pes jakž takž žere. A mám na vás dotaz jak a čím teď nejlíp krmit. Je hodně vyhublej (je dobře cejtit pátěř, žabra i pánevní kosti), ale má spoustu pohybu a je hoooodně aktovní (každej den dlouhý procházky, tréninky agility, atd...) a opravdu potřebuju aby přibral. Poradíte mi co je hodně tučný (maso, atd..) a po čem se pes rozežere?? Díky! :)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 26 črc 2012 18:01
kennyaterka píše:Ahoj,
měla bych na vás dotaz.
Mám doma psa-pudla, totálního nežravce. Zkoušela jsem snad u úplně všechno: milióny značek a typů granulí, konzervy, hladovky,podstrojování až sem nakonec skončila u BARFu, kterej pes jakž takž žere. A mám na vás dotaz jak a čím teď nejlíp krmit. Je hodně vyhublej (je dobře cejtit pátěř, žabra i pánevní kosti), ale má spoustu pohybu a je hoooodně aktovní (každej den dlouhý procházky, tréninky agility, atd...) a opravdu potřebuju aby přibral. Poradíte mi co je hodně tučný (maso, atd..) a po čem se pes rozežere?? Díky! :)

myslím že tučné je vepřové, a pokud má hodně pohybu tak můžeš i zvýšit krmnou dávku
PříspěvekNapsal: 26 črc 2012 18:19
myslím že tučné je vepřové, a pokud má hodně pohybu tak můžeš i zvýšit krmnou dávku

No, dávku zvýšit můžu, ale do něj to stejně nedostanu :// Už je to opravdu tragické, když vidí že vytahuju misku, zalízá pod postel :potim: Nevím co s ním, zkoušela jsem už úplně všechno (pangaminů, olejů, strašných spusty granulí a konzerv, calopet a jiných past jsem doma měla taky už miliony) , nastrkali jsme do toho už spoustu peněz a nic. Jinak mu opravdu nic není, prošel veterinářem bez nálezu.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 27 črc 2012 09:23
kennyaterka píše:No, dávku zvýšit můžu, ale do něj to stejně nedostanu :// Už je to opravdu tragické, když vidí že vytahuju misku, zalízá pod postel :potim: Nevím co s ním, zkoušela jsem už úplně všechno (pangaminů, olejů, strašných spusty granulí a konzerv, calopet a jiných past jsem doma měla taky už miliony) , nastrkali jsme do toho už spoustu peněz a nic. Jinak mu opravdu nic není, prošel veterinářem bez nálezu.

nech ho 1-2 dny vyhladovět- nic mu nedávej, jen vodu, ani pamlsky ne, pak mu po těch 2 dnech dej do misky suchý chleba, jestli to žrat nebude má smůlu, pořád mu tam nechávej jen ten chleba, a já myslím že třeba po 4 dnech nežraní ničeho, žrát začne- trochu tvrdá metoda, ale když je vybíravej, tak bych se vyprdla na nějaké zkoušení jiných značek granulí nebo tak něco, prostě bud to co mu dám a nebo nic, a dáváš mu maso syrové? zkus mu to trochu uvařit
Osobní album
PříspěvekNapsal: 27 črc 2012 13:14
A kolik je pudlíkovi? Tučné maso je vepřové... můžeš mu občas přidat škvarky nebo lžíci sádla, jinak zkus zařadit do jídelníčku pangamin. Většina pesanů se po určité době na Barfu rozbaští,tak budu držet palečky ať je to u vás co nejdřív :mrkam:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 27 črc 2012 13:17
Aha teď koukám,že pangamin už jsi zkoušela. Hele oni někteří prostě takový jsou, náš nejedl klidně 2dny a pak si vzal jen hrstičku aby neumřel hlady, nejedl ani pamlsky.... Teď nás tahá do kuchyně půl hodiny před jídlem a zbaští snad úplně všechno :velky_usmev: A nějaké pamlsky si vezme?
Osobní album
PříspěvekNapsal: 27 črc 2012 13:24
Jinak s tim zalézáním když vidí misku to se mi moc nelíbí, zřejmě i proto nechce jíst, možná to prostě moc hrotíte.... Jestli má něco hodně oblíbeného (je jedno co, klidně šunku, sýr nebo prostě něco) tak bych mu to do té misky dala, klidně jen malej kousek a klidně i 20x denně dokud se nebude na tu misku těšit.... pak bych přidávala i něco jiného....
PříspěvekNapsal: 27 črc 2012 21:04
Díky, je mu 16 měsíců. To že nikdy prostě nebude takovej ten "udělanej" kus psa, s tím sem se už smířila,ale prostě aby z něho nelezli kosti. Hladovka nepomohla, veme si vždycky jen aby neumřel. Jinak si veme všechno, ale jen pokud to dostane "jen tak" z ruky (to byl taky jednu dobu jedinej způsob jak ho nakrmit), pamlsky miluje, ale v poslední době na ně ani necvičíme, snažím se mu přes den nic moc nedávat aby pak večer žral.
Díky moc za rady, vyzkouším všechno :)
Bodů: 297
PříspěvekNapsal: 29 črc 2012 10:01
Ten náš byl taky takový anorektik, měl jenom 3 kila, a vzal si jenom tolik, aby neumřel hlady, což bylo v jeho případě asi 5 granulí. Zkoušela jsem všechno, krmila z ruky, na procházce jsem mu dávala místo pamlsků granule, a tam si vzal, udělala jsem pro něj první i poslední... a pak jsem si řekla dost! Přeci se mnou ten pes nebude takto cvičit :nesouhlas: Dostal misku ráno a večer, asi na 20-25 minut, když si vzal, tak si vzal, když si nevzal, měl smůlu. Pamlsky jsem omezila jak to jenom šlo, od stolu nedostává nic. Misku jsem mu dala na takové místo, že jsem ani neviděla jestli baští nebo ne (on mně totižto potvůrka vždycky sledoval, jestli se dívám jak jí). Po 25 minutách jsem misku sebrala, a vůbec neřešila jestli jedl. Misku dostává doteď přibližně ve stejnou dobu. A on se mi úplně rozežral :velky_usmev: Momentálně je to, na svoje poměry, kus psa :hihnam: a váží přes 6 kilo. Mezitím jsem mu vyměnila granule, a dostává i lososový olej (ten by měl zvyšovat chutnavost, ale na něho to nepůsobí, on ho má ze zdravotních důvodů), každý den má misku ráno na půl hodiny k dispozici a pak celý večer (on se totiž naučil od páníčka, že si po večerní procházce dá ještě druhou večeři, a tak dojde zbytek granulí, které tam občas schválně nechá, aby měl i na 2. večeři). Je zajímavé, že správné granule a správný přístup z mé strany změnili i jeho přístup. Jakmile jsem přestala řešit jídlo, on to přestal řešit též. Pamlsky dostává normálně, často se dělíme o svačinu, což je ovoce, zelenina, sem tam tvaroh... a jsme všichni spokojeni a on má svoji misku rád a těší se na ni. Samozřejmě taky se nám stává, že si občas nevezme, ale když nemá chuť nutit ho nebudu, a ví, že večer dostane misku určitě, tak se nestresuje ani on. A když hárá sousedovic fena, tak nejí 3 dny, já to neřeším, misku mu přesto dám, a až ho to přejde, tak si vezme. Mnoho zdaru a krásných zážitků s pesanem.

Bodů: 1
PříspěvekNapsal: 30 zář 2012 11:37
Ahoj, jsme v očekávání nového rodinného příslušníka, za 3 týdny k nám dorazí fenečka labradora. Ráda bych barfovala, ale nevím, kde vzít maso. Máme mrazák, tak bychom to asi nějak zvládli, ale velké firmy, které dodávají, mají pro mě dost nereálné požadavky na odběr. Kde berete Vy? Nejste Vy sami odněkud z Královéhradeckého kraje, brala bych společníka na odběry, nechcete do toho jít někdo se mnou? Popř. neznáte někoho? Uvítám jakýkoliv typ.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 říj 2012 14:43
Ahojky, já beru z krmme.cz ale jukni na facebooku do skupiny BARFování určitě tam najdeš někoho na společný odběr je nás tam už přes 1000 :usmev:
Předchozí

• Reklamní banner

Zpět na Krmiva pro psy a kočky