Bílý pes

Napište příběh a vyhrajte parádní nákup za 500 Kč. Připravili jsme pro Vás nově na portále kategorii, rubriku PŘÍBĚHY, která patří k velmi zajímavým a oblíbeným.

Moderátor: Petty

Uživatelský avatar
Příspěvky: 3157
Obrázky: 7
Registrován: 29 srp 2011 18:09
Bydliště: LubnáNajvyšie skóra: 2
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 črc 2012 11:20
Tento příběh se stal už před 7lety,ale i tak na něj ráda vzpomínám :usmev:
Byla sobota,krásné slunečné odpoledne a já s kamarádkou jsme si vyrazili na procházku do města, cestou jsme zahlédli bílého psa, jelikož jsme byli v poznávání plemen úplně na nule, mysleli jsme si,že je to bílý ovčák :hihnam: Obě jsme se nad jeho krásou a vznešeností rozplívali,ale raději sme šli dál, přeci jen byl velký a nikde jsme neviděli pána. Jaké pro nás bylo překvapení,když jsme se po chvíli otočili a pejsek šel za náma, no nenapadlo nás nic jiného než zrychlit krok a snažit se ho setřást, chodili jsme do všech možných uliček a prošli snad celé město, marně, ten bílý pes šel stále za námi. Už si přesně nepamatuju která z nás překonala strach a na psa zavolala, ale každopádně šel samozřejmě ihned k nám a začal se mazlit :usmev: Po zjištění,že nemá známku a vlastně ani obojek jsme ho hned vzali ke kamarádce domů a s jejich známím,který u nich měl nějaký čas bydlet jsme začali pátrat po páníčkovi, nejdříve nás napadlo,že bude patřit jedné chovatelce Bílých švýcarských ovčáků, hned jsme si zjistili telefon a volali jí, samozřejmě marně, žádný pejsek jí nechyběl. Když už nás nenapadalo komu by pejsek mohl chybět, vzali jsme ho na vodítko a vydali se s ním zpátky do města v naději,že potkáme jeho páníčka, bohužel se tak nestalo a tak nezbývalo nic jiného než zavolat městskou policii ať si pejska vyzvednou. Když přijela policie ihned nám řekli,že toho pejska znají a páníčkovi utíká docela často, prý se o něj moc dobře nestará :smutek: Obě jsme to obrečeli pejsek se nám hrozně líbil,ale bohužel ani jedna z nás neměla prostory pro tak velkého psa :smutek: Když jsme dorazili ke kamarádce domů vše jsme řekli známému,který si pejska také oblíbil a dokonce by pro něj měl i místo a velkou zahrádku,ale bohužel vždyť on měl přece páníčka i když né moc dobrého :smutek:

Že má tento příběh špatný konec? Nebojte nemá :usmev: Druhý den, na naší procházce městem jsme potkali strážníky městské policie, kteří si od nás bílého psa převzali a to co nám sdělili nám vyrazilo dech, páníček prý pejska již nechce a je tedy možnost si ho osvojit. Ihned jsme letěli pro známého kamarádky a vše mu řekli, ihned volal do útulku a dokonce i když byla neděle tak mu telefon zvedli a pejska zarezervovali a v pondělí už měl páníčka nového a my ho chodili venčit dokud známí neodjel domů. A ptáte se co to vlastně bylo za pejska? Byl to bílý aktita inu :usmev:
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.

Reklamní banner

  • Doporučujeme

Uživatelský avatar
Administrátor
Příspěvky: 520
Obrázky: 136
Registrován: 02 led 2010 19:31
Bydliště: BrnoNajvyšie skóra: 2
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 črc 2012 09:26
moc pěkné a hlavně s dobrým koncem...děkujeme za příspěvek :tleskam:
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz


  • Reklamní banner

Zpět na Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron