Bonus program pro členy KlubuChovatelu.cz
“Věrnost se vyplácí”

Pro nováčky ale i pro ty, kterým není úplně jasný systém připisování bodu za příspěvky a témata.
Body jsou poděkování od nás, za Vaši přízeň v klubu chovatelů.

Aktuální počet bodů je vidět na Vašem profilu.
Bonusové body dokonce můžete darovat jiným uživatelům.

Za co lze získat bonusové body?

Automatické získání bodů:
1.) nové téma od uživatele: 2 body
2.) nový příspěvek (odpověď) od uživatele: 1 bod

Individuální získání bodů:
1.) samostatně: body připisuje pouze administrator, nebo pověřený moderator.
2.) souteže: na fóru se budou oběvovat různé soutěže za které se budou připisovat výtězům body.
Každá soutež bude individuálně ohodnocena
3.) speciální odměňování: za záslužné aktivity pro klubchovatelu.cz může administrator udělovat či navyšovat body, vše záleží na jeho posouzení

Jak lze nastřádané body využít?

1.) Slevy na celý nákup (objednávku) v internetovém zverimexu www.zvireci-potreby.cz

sleva na objednávku
počet bodů
5% 60
10% 100
15% 160
20% 230
25% 390
30% 470
35% 570

Slevy nelze sčítat na jeden nákup a nelze využít na nákup krmiva Classic Dog Gold

2.) Peněžní poukazy na nákup v internetovém zverimexu www.zvireci-potreby.cz

Dárkový poukaz v hodnotě   300 Kč =   990 bodů
Dárkový poukaz v hodnotě   500 Kč = 1590 bodů
Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč = 2790 bodů

Dárkové poukazy se nedají sčítat na jeden nákup a vevztahují se na balení krmiv Classic Dog Gold

Doporučené speciální akce:
Bonusové body budete moci take využít tak, že za ně pořídíte sponzorský dar pro nějaký útulek či jinou organizaci.
Tyto akce budou pořádané hromadně, kde každý uživatel může poslat část svých bodů a společně tak můžeme pomoci vice.

Platnost Bonus Programu:
Platí vždy na 24 měsíců, na takovou dobu je podepsána smlouva se sponzorem ohledně sponzoringu.
Každý rok se obnovuje či se mění sponzor. Platnost aktuálního bonus programu se sponzorem je do 31.8.2012
Pokud se s daným sponzorem nedomluvíme jinak, či nebude vyžadovak jiné podmínky, jsou body z minulého období
převedeny do dalšího.

Provozovatele bonus programu, klubchovatelu.cz si vyhrazuje právo měnit kdykoliv nabídku odměn, které jsou určené pro využití bonus programu.