Jak správně krmit?

Jak správně krmit a čím ? Kvalita vs cena, vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 12:28
Mě je to jedno, ty tady píšeš,že mu jí dáváš protože jí dáváte do polévky...
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 0
Bodů: 290
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 12:33
Veradisia píše:Mě je to jedno, ty tady píšeš,že mu jí dáváš protože jí dáváte do polévky...

no šak jo dám mu jí on ji vylíže já ji vyhodím- já nevidím problém proč by se nemohla dát sem tam i vařená- to je můj názor
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 14:42
Jak jsem psala, vařenou, pečenou, grilovanou a já nevim jak upravenou kost bych psovi nedala .. to je doma naše věčný téma hádek .. Argumenty typu "A to se to má vyhodit?" .. to mě dokáže naštvat .. to slyšim doma pořád :D Tak asi tak :D A morková kost velká jako kráva stojí fakt asi max. 5kč .. takže to není zas takovej majland :D Ale co, tvůj boj :D
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Obrázky: 31
Bodů: 6
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 15:27
ja kupuju u nas morkovy ksoti nasekany na spalicky asi kilo a pul 6ks spalicku 50kc davam mu to syrove na zabaveni :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 16:13
No hele a ja kupuju v Lužný za 12kč kilo :velky_usmev:

Obrázky: 31
Bodů: 6
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 16:22
Veradisia píše:No hele a ja kupuju v Lužný za 12kč kilo :velky_usmev:

:jazyk:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 16:49
WELLA píše:ja kupuju u nas morkovy ksoti nasekany na spalicky asi kilo a pul 6ks spalicku 50kc davam mu to syrove na zabaveni :velky_usmev:

Joo, my máme morkový kosti taky pořád někde na zahradě :-D Poházený, zahrabaný :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 20:21
Já jim to vyhazuju, jinak to sežerou celý (teda ty menší nasekaný) a pak z toho maj zácpu, jinak když s tim čuba vyběhne ven tak to taky jde zahrabat a je to hrozně roztomilí jí pozorovat jak to čumáčkem zahazuje :velky_usmev:

Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 21 led 2012 23:05
Niki a Baddy píše:a jako když udělám vývar, tak mám tu kost zbytečně vyhodit nebo co? promin ale my nemáme hodně pěněz na to aby jsme mohli zbytečně vyhazovat :mrkam:

Tak když dělám vývar z morkové kosti, tak si ten morek vydlabu do polévky, on je výbornej takže škoda dávat psoj, psovi hodím syrovou kost a navíc polévka už je okořeněná takže ani nápad. Tu on má radši a zabaví ho na delší dobu.

To mi tu tak nějak připomíná že ji Biďka delší dobu neměl tak bych mu mohla nějaký zas nakoupit. :velky_usmev:

Ehm, jinak mamině se teď povedlo rozlít dnešní kuřecí vývar, takže sem pozbírala maso neb mi bylo líto ho vyhodit, opláchla ho vodou, obrala aby tam nebyly kosti pokrájela do toho syrový prso a Bíďa si na tom teď šmakuje, aj potkyšům to chutná. :velky_usmev:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 16:20
Veradisia píše:Já jim to vyhazuju, jinak to sežerou celý (teda ty menší nasekaný) a pak z toho maj zácpu, jinak když s tim čuba vyběhne ven tak to taky jde zahrabat a je to hrozně roztomilí jí pozorovat jak to čumáčkem zahazuje :velky_usmev:

Náš blbeček taky zahrabává :D Mámě do kytek, to je pak moc ráda :D Takže tam najde půlku chleba (kterou šlohnul králikům), slepičí pařát (když se zabíjely slepice), králičí packu, nohu z ovce (když soused zabíjel ovce) nebo kosti :D Prostě fakt to máme parádní doma :D Jak minový pole, nikdy nevíš na co stoupneš :D
A naši kosti nesnědí celé .. to jen Argo .. a taky pak má zácpu, takže ho nechám ozrat maso a pohrát si s tím a jde to ..
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 16:21
zzuzka612 píše:Tak když dělám vývar z morkové kosti, tak si ten morek vydlabu do polévky, on je výbornej takže škoda dávat psoj, psovi hodím syrovou kost a navíc polévka už je okořeněná takže ani nápad. Tu on má radši a zabaví ho na delší dobu.

To mi tu tak nějak připomíná že ji Biďka delší dobu neměl tak bych mu mohla nějaký zas nakoupit. :velky_usmev:

Ehm, jinak mamině se teď povedlo rozlít dnešní kuřecí vývar, takže sem pozbírala maso neb mi bylo líto ho vyhodit, opláchla ho vodou, obrala aby tam nebyly kosti pokrájela do toho syrový prso a Bíďa si na tom teď šmakuje, aj potkyšům to chutná. :velky_usmev:

Ty jo, to se mají :-) Já vím, že jsem těm kamarádčiným potkankám dávala párky :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 22 led 2012 16:37
to já jim uzeniny nedávám, jen sem tam malej kousíček na chuť, ale že bych je tim krmiloa to né

krmim je zdravě stejně jako psa s tim že jim většinou maso povařím a syrový dostanou sem tam, včera hlavně proto že toho maso bylo na psa až dost tak sem jim dala a ještě sem jim schovala na dnešek :usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 16:40
zzuzka612 píše:to já jim uzeniny nedávám, jen sem tam malej kousíček na chuť, ale že bych je tim krmiloa to né

krmim je zdravě stejně jako psa s tim že jim většinou maso povařím a syrový dostanou sem tam, včera hlavně proto že toho maso bylo na psa až dost tak sem jim dala a ještě sem jim schovala na dnešek :usmev:

Ona jim chudinkám dávala jen zrní a jogurt .. tak jsem jim chtěla přilepšit :D A o potkanech jsem věděla prd no .. Ale dožily se obě krásnýho věku .. jedna umřela ve 2,5letech a druhá tejden po ní, asi steskem :-(
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 22 led 2012 17:26
to je možný oni sou na sebe hodně fixovaný, to neměli moc pestrou stravu, ale tak taky na tom vyžijou
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 led 2012 17:29
zzuzka612 píše:to je možný oni sou na sebe hodně fixovaný, to neměli moc pestrou stravu, ale tak taky na tom vyžijou

To neměly no :-(
www.gabca-web.wz.cz
Předchozí

• Reklamní banner

Zpět na Krmiva pro psy a kočky