Jak správně krmit?

Jak správně krmit a čím ? Kvalita vs cena, vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody
Obrázky: 0
Bodů: 290
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 18:18
já Baddyho kmím jak granulema tak i syrovým a vařeným masem, a i když jí syrové tak se agresivním nestal :velky_usmev: :velky_usmev:

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 18:37
Petty píše:jak správně krmit? To je na uvážení každého, pro každého je to správné to co psům dává :D

souhlasím s tebou :-)

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 21:22
snad se ani nebudu vyjadřovat

my střídáme granule se syrovým masem a chtěla bych granule odbourat úplně
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 09:27
malinke-kote píše:nj ale aspon něco jí ... jsou to jediné granule, které sní .. od značky Brit a Hils nebo jaké jsou značky už jsme je zkoušeli a nechce je .. vyplivne ty granule a tak co mu mám dávat jíst ... pořád naše lidské jídlo? to snad ne ... a nemám čas mu vyvařovat nějaké maso ... syrové bych mu nedala ... není na to zvyklý a nechci aby jedl syrové maso ..... podle mě to není zdravé dávat neustále jenom syrové maso a nic víc ... možná by to jedl ale pochybuji .. když už maso tak bych mu ho uvařila ... ale nato já nemám čas .. jsem ráda že stihnu uvařit aspoň sobě

Zdravé je to rozhodně .. myslíš, že vlci si to někde vaří? :D No je jasné, že ti nejí normální granule, když je zvyklý na ty slané .. to mu pak ty neslané nejedou :D Dej si osolené brambory a pak neosolené .. které ti budou chutnat víc?
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 09:30
od mala dostal granule pedigree a potom friskies .... nevím proč bych mu měla kupovat zbytečně drahé granule, bejvalý pes měl taky obyčejné granule od znakčy Bono ... ale když už jsem náhodně vyhrála granule třeba od Brit nebo od jiného značky tak je nechtěl .. chce jen friskies ... a mě to nevadí ... ušetřím natom dost a psovi to neškodí ...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 09:31
Niki a Baddy píše:já Baddyho kmím jak granulema tak i syrovým a vařeným masem, a i když jí syrové tak se agresivním nestal :velky_usmev: :velky_usmev:

No tak to je jasné . je to jen pověra :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 09:34
malinke-kote píše:od mala dostal granule pedigree a potom friskies .... nevím proč bych mu měla kupovat zbytečně drahé granule, bejvalý pes měl taky obyčejné granule od znakčy Bono ... ale když už jsem náhodně vyhrála granule třeba od Brit nebo od jiného značky tak je nechtěl .. chce jen friskies ... a mě to nevadí ... ušetřím natom dost a psovi to neškodí ...

Hele, to je tvoje věc .. a tvůj boj .. ;-) Mě je to jedno ..
Maso je maso :-)
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 09:36
každý psa krmí tak jak sám uváží ... však předešlý pes byl také na granulích, konzervách s rýží a jak dlouho vydržel :-) vůbec mu to nevadilo a hlavní je že mu chutnalo
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 09:41
Až na to,že pes i vlk má stejné trávení potravy,naštěstí trvá několik stovek let než se ze psa stane granulář a já věřim,že se to ani nestane,protože spousta chovatelů krmí štěňátka syrovym masem. Proč bys mu neměla dávat přesolený šrot? No zřejmě to tu budu psát jen tak do větru,protože jak vidim tak o výživě nic nevíš a ani vědět nechceš,ale třeba to pomůže někomu jinému. Sůl v granulých ničí psům ledviny a tak místo aby tady s tebou pejsek byl třeba 15let tady s tebou bude 10 a posledních pár měsíců do něj narveš neuvěřitelné množství peněz,protože mu budou postuplně selhávat orgány.
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:01
nic proti ale můj pes s tímto krmivem co krmím Beníka a krmila jsem předešlého psa tu vydržel 17 - 18 let což je nádherný věk ... ještě než se stalo co se stalo byl aktivní, hravý pejsek a vůbec nebylo znát že je starý .. tedy pohledově ano, protože zešedivěl ale jinak ne
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:08
Jenže to co bylo dřív už teď neni,dřív sice granule nebyli nic moc,ale teď je to u těch levných ještě horší právě proto aby to psum chutnalo a lidi to kupovali tak tam přidávaj sůl a jiné dochucovací prostředky což ve většim množství je zdraví škodlivé,to je jakoby člověk pořád jedl jen hamburgry,smažený hranolky a párek v rohlíku,jasně člověku to chutná a nějaký čas mu špatně nebude,ale všichni ví,že to neni zdravé. Navíc pes je masožravec a 4% masa v krmivu je jak pro králíka
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:12
Veradisia píše:Jenže to co bylo dřív už teď neni,dřív sice granule nebyli nic moc,ale teď je to u těch levných ještě horší právě proto aby to psum chutnalo a lidi to kupovali tak tam přidávaj sůl a jiné dochucovací prostředky což ve většim množství je zdraví škodlivé,to je jakoby člověk pořád jedl jen hamburgry,smažený hranolky a párek v rohlíku,jasně člověku to chutná a nějaký čas mu špatně nebude,ale všichni ví,že to neni zdravé. Navíc pes je masožravec a 4% masa v krmivu je jak pro králíka

Veradisio, to nemá cenu :D Je to jak když házíš hrách na zeď .. taky jsem se snažila .. :D
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:21
každý si psa krmí tak jak on sám chce ... kdyby mu to škodilo, tak by jsme se to dozvěděli .. a maso má každý den .. to že nedostane 1 kg masa deně neznamená že má málo masa ....
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:42
malinke-kote píše:každý si psa krmí tak jak on sám chce ... kdyby mu to škodilo, tak by jsme se to dozvěděli .. a maso má každý den .. to že nedostane 1 kg masa deně neznamená že má málo masa ....

Přesně tak .. každý podle svého uvážení .. takže maso :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:45
malinke-kote to by mě zajímalo jakou vařenou kost může pes??? :prekvapeni:
Přílohy
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:50
však já nemyslím kost, která je obalena takhle masem jako na fotce ... když si člověk koupí tu bílou kost .. myslím že je to koleno či co to je tak je také upravená, uvařená ... zauzená atd ...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:50
Veradisia píše:malinke-kote to by mě zajímalo jakou vařenou kost může pes??? :prekvapeni:

Tak to jsem asi jaksi přehlédla .. ale taky mne to zajímá :-) Jinak super foto :-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 10:51
malinke-kote píše:však já nemyslím kost, která je obalena takhle masem jako na fotce ... když si člověk koupí tu bílou kost .. myslím že je to koleno či co to je tak je také upravená, uvařená ... zauzená atd ...

Ty toho o výživě psů opravdu moc nevíš, viď? ;-)
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 11:21
já nepotřebuji něco študovat jak psa krmit ... já vím co Beníkovi chutná a co má rád a to stačí ... hlavně já ho nekrmím ... nekupuju mu konzervy ani granule ... kupujou mu to naši .. táta moc dobře ví co pes potřebuje a co mu bude chutnat ... staral se o předešlého psa a nikdym u nic nebylo .. žádnou nemoc vůbec nic neměl nikdy ... a ted se o něj stará přítelovo děda s babičkou tak mu dávají to co dávali také předešlému psovi a nikdy psovi nic z toho nebylo .. to že jí lidské jídlo no a? nebo že jí granule, ty má stejně jen když má opravdu hlad jinak jí normálně rohlíky, chleba, brambory, knedlíky, maso ... a co ...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 11:44
malinke-kote píše:já nepotřebuji něco študovat jak psa krmit ... já vím co Beníkovi chutná a co má rád a to stačí ... hlavně já ho nekrmím ... nekupuju mu konzervy ani granule ... kupujou mu to naši .. táta moc dobře ví co pes potřebuje a co mu bude chutnat ... staral se o předešlého psa a nikdym u nic nebylo .. žádnou nemoc vůbec nic neměl nikdy ... a ted se o něj stará přítelovo děda s babičkou tak mu dávají to co dávali také předešlému psovi a nikdy psovi nic z toho nebylo .. to že jí lidské jídlo no a? nebo že jí granule, ty má stejně jen když má opravdu hlad jinak jí normálně rohlíky, chleba, brambory, knedlíky, maso ... a co ...

Dobře dobře .. my sme nic a nerozumíme tomu .. Raděj se s tebou nebudu hádat ..
www.gabca-web.wz.cz
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Krmiva pro psy a kočky