Můj první pes..

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
Hodnocení uživatele: 10
PříspěvekNapsal: 17 led 2012 22:36
Brutus, Damiános, Dragon, Rambo...
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 17 led 2012 22:43
Nero je dobrý, ale popřemýšlím a třeba přidám svou trošku do mlýna.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.

Bodů: 71
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 08:05
A nebo Argo je pekny :) to jsem chtela dat csv,no snad mi treba poradi pani od ktere ho budu mit.Mimochodem da se nejak poznat,ze je NO cistokrevny?Mam ho bez papiru,ale pry je cistokrevny a mam pak moznost videt i oba rodice.Hodim sem odkazy na fotky,ale nevim jestli se to da takhle u fotku poznat a kort kdyz to je stene.
http://www.bazos.cz/obr/1/335/13523335.jpg
http://www.bazos.cz/obr/2/335/13523335.jpg
http://www.bazos.cz/obr/3/335/13523335.jpg
Bodů: 88
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 09:09
Marti:) píše:Mimochodem da se nejak poznat,ze je NO cistokrevny?Mam ho bez papiru,ale pry je cistokrevny a mam pak moznost videt i oba rodice.Hodim sem odkazy na fotky,ale nevim jestli se to da takhle u fotku poznat a kort kdyz to je stene.

To se opravdu poznat neda.

Osobne bych do stenete bez PP v zadnem pripade nesel a u NO uz vubec ne. Nejde jen o sledovani zdravi, ale i o povahy. NO je potreba velmi dobre vybirat a ztravit mnoho hodin na netu hledanim vsech dostupnych informaci. osobne bych sel do nejake overene pracovni linie. Ceny NO s PP jsou velmi nizky a setrit na porizeni stenete vychazi velmi casto mnohonasobne draz.

Pokud chces psa bez PP doporucim ti misto podpory mnozitele, vybrat z nepreberne nabydky utulku, akorat jako zacatecnikovi ti doporucim vybirat stene kde se da jeste mnoho chyb v socializaci opravit.
Vice o tom co delam uvidite na fotkach
http://tchor. rajce.net
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 09:29
Tchor, tak s tím se ztotožňuji :)
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.
Obrázky: 6
Bodů: 221
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 10:39
Marti:) píše:Jeden je štěně jorkšíra a ten druhý je o par cm vetsi,nevim co to je za rasu.Ale s kocourem si rozumi dobre :D a myslim,ze s NO by taky nebyl problmem kdyby se od mala poznali.

Já myslim, že když jim vysvětlíš, že tam spolu budou žít, tak by neměl být problém u žádného psa .. Ale budeš to taky muset trochu hlídat no :D
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 10:40
Marti:) píše:No tak proste aby se spolu zkamarádili :jazyk: a to myslim,ze jo.A jeste bych se chtela zeptat.Segra mi rikala,ze jeji NO stene vsechno kousal (koberce,boty atd).Delaj to asi vsechny stenata.Chci ho mit zatim vevnitr,protoze ho nechci davat do zimy.Da se ho to nejak odnaucit pokud by to delal?Slysela jsem o hořkem jablku nebo tak nejak :) je to sprej napr. na ruce aby stene prestalo kousat,ale to bych asi s tim musela posprejovat vsechen nabytek,koberce atd :velky_usmev: .Vi nekdo o necem jinem? ^^

Moje štěně třeba nic neničilo .. :-) Ale hodně štěňat to dělá .. ale jak psala Zuzka, když s ním bude tatínek doma, tak ho bude vychovávat a prcek nic ničit nebude ;-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 10:46
Marti, jméno se mi líbí Nero a Argo .. (Arga doma máme :D)
A přidávám se s tím, že NO jedině s PP .. ti bez PP kolikrát nejsou ani NO, jen tak jako štěnda vypadají ..
Ani ti s PP nejsou drazí a máš aspoň trochu zaručené zdraví, abys pak netrávila víc času se pssem na veterině než si s ním užívala . A taky bych nedala na pochybné inzeráty typu: prodám čistokrevné německé ovčáky .. a tak ..
Raději bych prolezla chovatelské stanice a pořádně si to prohlédla .. V tomhle bych opravdu nespěchala .. Mohla bys toho pak taky litovat ..
www.gabca-web.wz.cz

Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 11:47
Marti:)

NO bez PP nikdy do toho nechoď pochybuju že bude k dispozici něco o zdraví rodičů... vůbec najdi si nějakou CHS tohle opravdu není dobrá volba nespěchej vím že by si ráda štěndo už teď, ale není kam spěchat vybírej s rozvahou a než budeš mít štěndo hodně si o NO nastuduj

vzheldově štěndo na No vypadá, ale nepoznáš jestli je čistokrevný a nezaručí ti to ani to že uvidíš "otce" štěňat, co když jen využívají jejich vzhledu k vyžší ceně atd. tohle by bylo podpoření buď nezodpovědného chovatele nebo množitele fujky a honem hledat CHS
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 12:25
zzuzka612 píše:Marti:)

NO bez PP nikdy do toho nechoď pochybuju že bude k dispozici něco o zdraví rodičů... vůbec najdi si nějakou CHS tohle opravdu není dobrá volba nespěchej vím že by si ráda štěndo už teď, ale není kam spěchat vybírej s rozvahou a než budeš mít štěndo hodně si o NO nastuduj

vzheldově štěndo na No vypadá, ale nepoznáš jestli je čistokrevný a nezaručí ti to ani to že uvidíš "otce" štěňat, co když jen využívají jejich vzhledu k vyžší ceně atd. tohle by bylo podpoření buď nezodpovědného chovatele nebo množitele fujky a honem hledat CHS

Naprostý souhlas ..
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 18 led 2012 14:31
Aha :( ach jo tak zase nic.Tak ja teda zkusim najit nejakeho s pp.Pokud by mi nekdo chtel pomoci s hledanim nebo doporucit CHS tak Plzeňský a Středočeský kraj a Praha. :)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 14:38
Marti:) píše:Aha :( ach jo tak zase nic.Tak ja teda zkusim najit nejakeho s pp.Pokud by mi nekdo chtel pomoci s hledanim nebo doporucit CHS tak Plzeňský a Středočeský kraj a Praha. :)

Hele chovatelů NO je hodně, takže myslím, že v pohodě něco najdeš :-) Já se v ovčácích moc nevyznám, ale volila bych asi pracáka, ti jsou méně zkažení :D Mrkni na klub ovčáků, tak určitě nějaké chovatelské stanice budou :-)
A jiné plemeno tě nenapadlo? :-) Je jich přece mraky :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 18 led 2012 14:44
Napadlo,ale stejnak vzdycky vyhral ovcak :) a dik urcite se podivam.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 14:53
Marti:) píše:Napadlo,ale stejnak vzdycky vyhral ovcak :) a dik urcite se podivam.

No nemáš zač .. někde bude určitě i nějakej seznam chovatelských stanic .. :-)
A co se ti líbí ještě za plemena? :-)
www.gabca-web.wz.cz
Bodů: 241
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 14:56
Ještě ohledně čsv,tady je fotka jedný čubinky od nás,strašně dominantní a žere všechno,co se pohne,takže chodí věčně na stopovačce:
čsv

Jinak pošlu ti fotky,jak můžeš dopadnout,když si koupíš NO bez pp:
Brit

Jinak ohledně chovek z Prahy,tak Drapa nebo Brettan(chovky našich výcvikářek.
Fotky čubin z Drapy:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 14:59
Katka a smečka píše:Ještě ohledně čsv,tady je fotka jedný čubinky od nás,strašně dominantní a žere všechno,co se pohne,takže chodí věčně na stopovačce:
Fotografie0324.jpg

Jinak pošlu ti fotky,jak můžeš dopadnout,když si koupíš NO bez pp:
45 (10).JPG

Jinak ohledně chovek z Prahy,tak Drapa nebo Brettan(chovky našich výcvikářek.
Fotky čubin z Drapy:
IMGP5712.JPG
IMGP5718.JPG
IMGP5719.JPG

Černý ovčáci jsou nádherný!! :-)
www.gabca-web.wz.cz
Bodů: 241
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 15:01
Jo jsou,ale ta jedna je trošku nestandartní,protože na předních nohách vevnitř má pálení :D,tak je to z pracovní linie,tak proč ne :-)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 15:18
Katka a smečka píše:Jo jsou,ale ta jedna je trošku nestandartní,protože na předních nohách vevnitř má pálení :D,tak je to z pracovní linie,tak proč ne :-)

Aha, papírová? :-) No jo, tak někdy se to nepovede .. já myslela obecně černé ovčáky .. :-) Mám ráda černé a vlkoše :-) Ti nejsou tak zkažení jako exteriéráci :D A jdem o tom kecat do povídání, ať tu nespamujem ;-)
www.gabca-web.wz.cz
Bodů: 290
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 led 2012 16:39
co třeba jméno Sam? je to takové zvučné :velky_usmev: jmen je strašně moc, já jsem se třeba rozhodovala mezi Baddy a Denny- vubec nevím proč jsem před 2 rokama vybrala jméno Baddy :velky_usmev: :velky_usmev: :velky_usmev:

PříspěvekNapsal: 18 led 2012 17:56
Tak pesana bych mohla mit zacatkem unora,ale porad me premlouvaji abych pockala do prazdnin,protoze to s nim budu doma ja..Jenze ta moje nedockavost :velky_usmev: .A jinak se mi líbí všechny možný rasy ^^ vetsinou velky napr.: labrador,australsky ovcak,csv,nemecky ovcak,nemecka doga,bernsky salasnicky pes.. no je jich opravdu spoustu a zrovna me vsichni nenapadaji :velky_usmev: ale najdou se i male rasy psu co se mi libi.Zrovna dneska jsem potkala nejakeho mensiho psa a docela se mi libil,byl podobny border kolii.Miluju vsechny psi az na ty nejmensi rasy co jsou,hlavne civavy :velky_usmev: .
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní