Nabízím hračky pro psy

Pokud se Váš inzerát netýká pejska či kočičky, tak jej vložte sem !
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 28 led 2012 17:15
Tak nějak jsem se nudila a zkusila vyrobit pár hraček pro naše čtyřnožce, co stále něco ničí :D Využila jsem své dovednosti, co jsme trénovali s bužírkama na základce a zkusila pár "modelů" .. tak nějak mne to chytlo a teď máme tyhle srandičky všude :D Našim psům odolávají, a to je co říct, protože se o ně pořád přetahují :D
Baví mne to a tak jsem se rozhodla, že se s vámi podělím .. Kdyby někdo chtěl nějakou hračku tak stačí napsat :-) Jsem k službám!! :-)
Popřípadě umím vyrobit i vodítka :-)

http://www.facebook.com/pages/Hra%C4%8D ... 4703743475
http://www.gabca-web.wz.cz/
Přílohy
Výstavní vodírko černé, krátké (50cm)
přetahovadlo s uchem (30cm)
přetahovadlo (35cm)
střední kroužek (20cm)
výcvikové vodítko s uchem (30cm)
Naposledy upravil Gábinečka dne 25 úno 2012 18:50, celkově upraveno 1
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 28 led 2012 18:20
mě se líbí ten střední kroužek má úžasný barvy :usmev: - co stojí? :velky_usmev:

hele zrovna shanim vodítko na psa byla sem juknout u nás ale maj všecko širokej pásek a nebo zas moc slabý

shanim něco pevnýho, ale lehkýho, cca 150cm dlouhý a v černý nebo černočervený barvě a aby to udrželo 20kg živý váhy neb na našem vodítku venčim i sousedovic přežranýho kokříka co má 18kg :velky_usmev: (nemam ráda flexiny tak si na venčení beru naše vodítko) - svedla by si něco takovýho? :velky_usmev:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 led 2012 12:36
zzuzka612 píše:mě se líbí ten střední kroužek má úžasný barvy :usmev: - co stojí? :velky_usmev:

hele zrovna shanim vodítko na psa byla sem juknout u nás ale maj všecko širokej pásek a nebo zas moc slabý

shanim něco pevnýho, ale lehkýho, cca 150cm dlouhý a v černý nebo černočervený barvě a aby to udrželo 20kg živý váhy neb na našem vodítku venčim i sousedovic přežranýho kokříka co má 18kg :velky_usmev: (nemam ráda flexiny tak si na venčení beru naše vodítko) - svedla by si něco takovýho? :velky_usmev:

Kroužek je za 60kč ..
To víš, teď jsem ve fázi experimentace barev :D
A mělo by to bejt jako pletený nebo pásek nebo jak? :D Určitě by to nějak šlo :-) Přežranýho kokříka, to je pěkný :D Moje prababička měla 2 naprosto mega tlustý kokry :D To sem nikdy neviděla :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 29 led 2012 14:11
čoveče nejradši mam kulatý vodítka a pásky, ale pásek bude asi lehčí než to pletený nebo ne? preferuji lehčí vodítko neb pokud nejdu s přežraným kokříkem který je těžce nevychován tak si ho většinu času nosim jen volně v ruce a jen ve městě nebo kolem silnic mi s tím nošením pomáhá pes :velky_usmev: a to se mi takový ty barevný těžký lana fakt nosit nechtěj... :velky_usmev:

já sem měla doma dělaný vodítko ze švihadla co dělal ťulda ještě když byl Biďka štěndo, ale to už je v příšerným stavu a to bylo úplně nejbáječnější co sem kdy měla, pevný lehký, kulatý a 120cm dlouhý úplná paráda, ale ťulda je línej a já taky :velky_usmev:

No a kokřík podle mě brzo dosáhne 20kg kolikrát sem jim řikala ať ho tolik necpou že je to hroznej medvěd a kdo s nim pak má chodit ven když ho nemaj ani vychovanýho a co ho naučim to zkazej :smutek:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 led 2012 14:29
zzuzka612 píše:čoveče nejradši mam kulatý vodítka a pásky, ale pásek bude asi lehčí než to pletený nebo ne? preferuji lehčí vodítko neb pokud nejdu s přežraným kokříkem který je těžce nevychován tak si ho většinu času nosim jen volně v ruce a jen ve městě nebo kolem silnic mi s tím nošením pomáhá pes :velky_usmev: a to se mi takový ty barevný těžký lana fakt nosit nechtěj... :velky_usmev:

já sem měla doma dělaný vodítko ze švihadla co dělal ťulda ještě když byl Biďka štěndo, ale to už je v příšerným stavu a to bylo úplně nejbáječnější co sem kdy měla, pevný lehký, kulatý a 120cm dlouhý úplná paráda, ale ťulda je línej a já taky :velky_usmev:

No a kokřík podle mě brzo dosáhne 20kg kolikrát sem jim řikala ať ho tolik necpou že je to hroznej medvěd a kdo s nim pak má chodit ven když ho nemaj ani vychovanýho a co ho naučim to zkazej :smutek:

Noo, hele, a co třeba horolezecký lano? :-) Z těch mám taky pár vodítek a ty jsou super :-) Tak když budeš mít zájem, tak vyrobím :D Kulatý mám taky ráda :)
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 29 led 2012 15:33
není to moc těžký?
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 led 2012 16:27
zzuzka612 píše:není to moc těžký?

No já nevim, mě to nepřišlo :D Měla jsem z toho vodítko, než ho Ben na zkouškách překousal .. :D Noo, spíš rozkousal :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 29 led 2012 17:11
o tom švihadle ani nevim že ho mám v ruce a kolikrát hledám do který kapsy sem ho strčila :velky_usmev: škoda že už z něj všude trčej nějaký šňůrky apod.

se juknu na přibližnou váhu u nás obchodě pro ty bláznivý horolezce a ještě se ozvu :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 led 2012 17:58
zzuzka612 píše:o tom švihadle ani nevim že ho mám v ruce a kolikrát hledám do který kapsy sem ho strčila :velky_usmev: škoda že už z něj všude trčej nějaký šňůrky apod.

se juknu na přibližnou váhu u nás obchodě pro ty bláznivý horolezce a ještě se ozvu :velky_usmev:

Jasný :-) Ty lana nejsou tak těžký :-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 led 2012 15:32
Další modely

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
www.gabca-web.wz.cz
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 led 2012 15:43
Krásné :))
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 led 2012 15:51
Veradisia píše:Krásné :))

Díky :-)
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 30 led 2012 17:13
héj to mi nedělej Bíďovi sou barvy fuk, ale já na ně koukám jak si z toho mám kurnik vybrat jedno kolečko když už se mi líběj dvě? :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 led 2012 18:56
zzuzka612 píše:héj to mi nedělej Bíďovi sou barvy fuk, ale já na ně koukám jak si z toho mám kurnik vybrat jedno kolečko když už se mi líběj dvě? :velky_usmev:

Mám další kolečko :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 30 led 2012 21:55
Hele jako neprovokuj jo :velky_usmev:

to snad pleteš od rána do večera né?

hele jak je to kolečko těžký? a silný? jako myslim to splétaný, on už si Bíďa hraje většinou jen s menšíma a lehčíma hračkama a tak bych uvažovala i o menším průměru něco jako je 15cm prostě jakoby pro malý pesany :velky_usmev: (většinu hraček co máme už vůbec nevyužívá... - gumový těžší míčky ani si jich nevšimne, pak tady má gumový pískací takže lehčí, ale sou velký..., obr uzel na ten se jen práší stejně jako na to sice slabý ale dlouhý přetahovadlo, gumová kostička už nepíská tak je nazajímavá :velky_usmev: , teď si porád hraje jen s čuníkem a dědovejma vyřazenejma ponožkama kterým udělám v půlce uzel :velky_usmev:, sem tam čapne jeden z tenisáků, ale to už taky málo...)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 31 led 2012 11:13
zzuzka612 píše:Hele jako neprovokuj jo :velky_usmev:

to snad pleteš od rána do večera né?

hele jak je to kolečko těžký? a silný? jako myslim to splétaný, on už si Bíďa hraje většinou jen s menšíma a lehčíma hračkama a tak bych uvažovala i o menším průměru něco jako je 15cm prostě jakoby pro malý pesany :velky_usmev: (většinu hraček co máme už vůbec nevyužívá... - gumový těžší míčky ani si jich nevšimne, pak tady má gumový pískací takže lehčí, ale sou velký..., obr uzel na ten se jen práší stejně jako na to sice slabý ale dlouhý přetahovadlo, gumová kostička už nepíská tak je nazajímavá :velky_usmev: , teď si porád hraje jen s čuníkem a dědovejma vyřazenejma ponožkama kterým udělám v půlce uzel :velky_usmev:, sem tam čapne jeden z tenisáků, ale to už taky málo...)

No hele, ani ne :D Mě to zabere chvilku :-)
KOlečko má v průměru 15cm, těžký není vůbec :D Nevím, neumím to odhadnout :D A tloušťka je cca 2cm .. :-) A je to měkký :-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 31 led 2012 11:17
Další modely
Přílohy
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 19:18
tak to by mi u něj mohlo projít (černo-žluto-červený, 15cm), ale až z výplaty :velky_usmev: a ještě něco k tomu vyberu :velky_usmev:

edit: líbí se mi ten uzlik na stránkách ten černo-modrý kdyby mohl být 20cm dlouhý :D
Bodů: 290
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 08:53
:velky_usmev: :velky_usmev: jsem nemocná a doma se nudím, takže jsem zkoušela uplésta taky náké hračky a tak to dopadlo: http://nikiabaddy.rajce.idnes.cz/Hracky ... ni_vyroba/ :velky_usmev: :velky_usmev: ale jsou jenom bíle, protože nemám žádný jiný materiál :velky_usmev: ale myslí že Baddíko to vadit nebude :velky_usmev:
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 09:03
Niki dobrý, pěkný já bych neudělala ani fň :velky_usmev: a z jakýho materiálu to máš?
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
Další

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní