Ovoce a zelenina-ano či ne?

Jak správně krmit a čím ? Kvalita vs cena, vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 07:22
malinke-kote píše:tak to Beník ten prášek snědl 2x bez problému když byl maličký .. to nemusel zblajznout celý ale jen čtvrtku takže to byla pohoda ... dali jsme mu piškoty a do toho namíchali tu čtvrtku prášku, ale po třetí už to nechtěl a teď musí jíst celý prášek. Někdo to psovi narve do krku někdo hold ne ... on by to ani tak nespolkl a trucoval by ... takže i kdybych měla hodinu čekat tak to nespolkne .. on je moc mazaný ... a s těma syrečkami jsme se úplně přímo neptali ... nějak nato byla řeč na odčervování a mi jsme jenom řekli že mu dáváme syrečky ... tak nám nato odpověděl že jsou taky účinné ale ne tolik ... toť vše

Jeeee kdybych mohla davat jen jeden prášek :velky_usmev: my dáváme oboum 3,5 a čuba ještě min. rok 4 dokud po otravě nezhubla 6kg :nechapu:
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 07:36
tak přeci jen Beník váží 15 kg tak více prášku nepotřebuje :-D
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 09:54
malinke-kote píše:tak to Beník ten prášek snědl 2x bez problému když byl maličký .. to nemusel zblajznout celý ale jen čtvrtku takže to byla pohoda ... dali jsme mu piškoty a do toho namíchali tu čtvrtku prášku, ale po třetí už to nechtěl a teď musí jíst celý prášek. Někdo to psovi narve do krku někdo hold ne ... on by to ani tak nespolkl a trucoval by ... takže i kdybych měla hodinu čekat tak to nespolkne .. on je moc mazaný ... a s těma syrečkami jsme se úplně přímo neptali ... nějak nato byla řeč na odčervování a mi jsme jenom řekli že mu dáváme syrečky ... tak nám nato odpověděl že jsou taky účinné ale ne tolik ... toť vše

Spolkl by to .. každý pes to spolkne .. nevydrží hodinu nepolykat .. ale to je tvoje věc ..
My odčervujeme pravidelně, protože chodíme mezi psy, a na místa, kde je hodně psů .. tak nebudu riskovat, že bude mít červy, když si pak hraje s dětma ..
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:02
nejsem sadista abych mu to rvala do krku ... nenutím ho to, když to jde i jiným způsobem a on mezi psy nechodí ... nikdy mezi psy nebyl, tedy když nepočítám ty kolem kterých projde na procházce, ale to je minimum .... každý má jiný způsob odčervování a každý má k tomu jiný přístup ... to mu to raději rozdrtím a dám k žrádlu. To pak vždy sní, protože o tom ani neví ... když je to v celku tak to nechce a nutit ho ani nebudu .... nejsem cvok abych mu to rvala do krku jako huse. Vím, že někomu je to jedno, ale mě ne .... předešlý pes nikdy prášek nad odčervení nedostal, jenom když byl malý a nikdy červy neměl ... když má pes červy dá se to poznat úplně jednoduše a lehce ... kort u Beníka ...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:08
malinke-kote píše:nejsem sadista abych mu to rvala do krku ... nenutím ho to, když to jde i jiným způsobem a on mezi psy nechodí ... nikdy mezi psy nebyl, tedy když nepočítám ty kolem kterých projde na procházce, ale to je minimum .... každý má jiný způsob odčervování a každý má k tomu jiný přístup ... to mu to raději rozdrtím a dám k žrádlu. To pak vždy sní, protože o tom ani neví ... když je to v celku tak to nechce a nutit ho ani nebudu .... nejsem cvok abych mu to rvala do krku jako huse. Vím, že někomu je to jedno, ale mě ne .... předešlý pes nikdy prášek nad odčervení nedostal, jenom když byl malý a nikdy červy neměl ... když má pes červy dá se to poznat úplně jednoduše a lehce ... kort u Beníka ...

Jak jsem psala, je to tvoje věc ..
Asi jsem podle tebe teda magor .. ale to raděj budu magor, než abych to nějak složitě řešila ..
A když nechodí mezi psy, tak moc nemá příležitost je chytit ..
Jak se pozná, že má pes červy? Nechám se poučit .. :D
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:13
tak jsem to nemyslelam že jsi nebo nejsi magor ... jen prostě každý nato má úplně jiný názor ... u Beníka se to lehce pozná .. tasemnice je dost poznatelná .. když pes moc nejí a najednou se přežírá, je jasné že má v sobě červíka .. takhle to měl když byl maličký ... pořád se jenom přecpával a zvracel. Když jsme mu dali prášek tak všechny červíky šli z něj pryč ... a že jich bylo ... a pak zase začal jíst úplně normálně ... tasemnice je zrádný červ, kdy má pes pocit k jídlu i když je plný ;-)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:22
malinke-kote píše:tak jsem to nemyslelam že jsi nebo nejsi magor ... jen prostě každý nato má úplně jiný názor ... u Beníka se to lehce pozná .. tasemnice je dost poznatelná .. když pes moc nejí a najednou se přežírá, je jasné že má v sobě červíka .. takhle to měl když byl maličký ... pořád se jenom přecpával a zvracel. Když jsme mu dali prášek tak všechny červíky šli z něj pryč ... a že jich bylo ... a pak zase začal jíst úplně normálně ... tasemnice je zrádný červ, kdy má pes pocit k jídlu i když je plný ;-)

No hele, učili jsme se to trochu jinak, ale tasemnice je svině :D Tety pes byl jako štěndo taky začervený, ale měl zas tasemnice ..
Hele s tím magorem to tak vyznělo .. že kdo prášek psovi cpe do krku, tak je magor .. :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:50
Ja sem sadista i magor,ale prostě se s tim nepářu,do mě to máma taky rvala když jsem byla nemocná a žádný následky to na mě nezanechalo a mam jí ráda,takže nevidim důvod jim něco podstrojovat když nemusim :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:53
Veradisia píše:Ja sem sadista i magor,ale prostě se s tim nepářu,do mě to máma taky rvala když jsem byla nemocná a žádný následky to na mě nezanechalo a mam jí ráda,takže nevidim důvod jim něco podstrojovat když nemusim :velky_usmev:

Souhlasím s tebou :D Podle mne je to pro toho psa i mě jednodušší :D
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:54
Gábinečka píše:No hele, učili jsme se to trochu jinak, ale tasemnice je svině :D Tety pes byl jako štěndo taky začervený, ale měl zas tasemnice ..
Hele s tím magorem to tak vyznělo .. že kdo prášek psovi cpe do krku, tak je magor .. :D

jo tasemnice je opravdu svině ... Beník jí měl také jako štěndo když jsme si ho donesli z toho útulku ... to jich měl v sobě opravdu hodně, ale hlavně že šli z něj pryč ...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:54
Tasemnici může mít pes jen jednu ne? A pak z něj postupně odchází jednotlivé články,teda takhle si to pamatuju :stydim: No a škrkavky to je děs,nechtěla bych to ani za nic,to je běh na dlouhou trať :potim: Naši naštěstí začervený ještě nebyli ani zablešený ani když čuba obtěžovala ježka :velky_usmev:
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:55
každej to dělá jinak .. já kdybych mu to měla rvát do krku tak ještě po mě vyjede a kousne mě, takže takové následky opravdu nechci zažít .... raději ho odčervujeme jiným způsobem než prášky .. nechci přijít o ruce ...
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 10:57
Veradisia píše:Tasemnici může mít pes jen jednu ne? A pak z něj postupně odchází jednotlivé články,teda takhle si to pamatuju :stydim: No a škrkavky to je děs,nechtěla bych to ani za nic,to je běh na dlouhou trať :potim: Naši naštěstí začervený ještě nebyli ani zablešený ani když čuba obtěžovala ježka :velky_usmev:

no nevím, ale měl tasemnice a z něj vyšlo aspoň 10 těch tasemnic ... a škrkavky snad neměl .. no a blechy ty měl když jsme si ho dotáhli, od té doby naštěstí nic neměl .. jen byl v takovém stavu z útulku, ale když jsme ho vydrhli pořádně šamponem proti blechám tak zmizeli a odčervili tak je zatím naštěstí se vším všudy zdravý
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 11:27
malinke-kote píše:každej to dělá jinak .. já kdybych mu to měla rvát do krku tak ještě po mě vyjede a kousne mě, takže takové následky opravdu nechci zažít .... raději ho odčervujeme jiným způsobem než prášky .. nechci přijít o ruce ...

A to ti nevadí,že po tobě může vyjet? Jak to děláte u veterináře když se mu kouká do tlamy nebo mu měří teplotu? :prekvapeni:
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 11:44
malinke-kote: tvoje problemy bych chtela mit... holky se ti snazi jen pomoct a jak vidis, timto zpusobem to praktikuje vetsina lidi - psovi neublizis :)

jinak pokud se chcete bavit o odcervovani, tak prosim zalozit nove tema :)
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 12:08
Veradisia píše:A to ti nevadí,že po tobě může vyjet? Jak to děláte u veterináře když se mu kouká do tlamy nebo mu měří teplotu? :prekvapeni:

jak by jsme to měli řešit? nikdy mu do tlamy nekoukal ani neměřil teplotu .... to je snad preventivní prohlídka? ani bejvalému psovi nic takového nedělali .. jen ho zváří, naočkuje a de se ...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 14:00
malinke-kote píše:no nevím, ale měl tasemnice a z něj vyšlo aspoň 10 těch tasemnic ... a škrkavky snad neměl .. no a blechy ty měl když jsme si ho dotáhli, od té doby naštěstí nic neměl .. jen byl v takovém stavu z útulku, ale když jsme ho vydrhli pořádně šamponem proti blechám tak zmizeli a odčervili tak je zatím naštěstí se vším všudy zdravý

Tasemnic sice může mít víc, ale neodchází celá .. jen ty články s vajíčky .. :-) Až když ji zabiješ, tak jde celá :D
A proti klíšťatům něco používáte? :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 14:01
malinke-kote píše:
jak by jsme to měli řešit? nikdy mu do tlamy nekoukal ani neměřil teplotu .... to je snad preventivní prohlídka? ani bejvalému psovi nic takového nedělali .. jen ho zváří, naočkuje a de se ...

No tak to máš dost bídného veterináře .. to je u očkování standard - myslím prohlídku .. ;-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 14:04
Vracím se k tématu .. má váš pes rád zeleninu a ovoce? :-)
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 14:08
Gábinečka píše:Tasemnic sice může mít víc, ale neodchází celá .. jen ty články s vajíčky .. :-) Až když ji zabiješ, tak jde celá :D
A proti klíšťatům něco používáte? :D

to je přeci jasné že používáme vodičku proti klíšťatům a ještě pro jistotu aj sprej i kdyžt ten mu musím napatlat tak aby mi neutek .. takže nastříkat na ruce a potom ho promáznout tím ...

a teď už vážně k tématu, který patří "Ovoce a zelenina"
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Krmiva pro psy a kočky