Pes který čůrá na povel

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
Hodnocení uživatele: 10
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 11:57
Toto jsem pojala spíš vtipně :)

Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 11:59
:velky_usmev: to asi taky natočim tu mojí jak umí čůrat na povel :velky_usmev:
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 12:01
já to tedy používám taky, když potřebuju aby to bylo rychlé :)
Obrázky: 6
Bodů: 221
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 14:12
My nemáme čůrání na povel, ale když potřebuju rychle venčit, a potřebuju aby položil kabel, tak řeknu dělej a do chvilky to je na světě :D
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 14:17
Gábin tak to máš stejné jak já ... :-D a hlavně když prší, to on miluje ... tak místo aby se pořádně vyvenčil tak se rochní v dešti pako :-D
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 14:27
malinke-kote píše:Gábin tak to máš stejné jak já ... :-D a hlavně když prší, to on miluje ... tak místo aby se pořádně vyvenčil tak se rochní v dešti pako :-D

Tak to u nás ani nemusí pršet .. stačí že se jde ven .. a ten čas se musí využít na lítání do poslední minuty a na venčení není čas :D Takže ho musím popohnat :D
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 14:34
tak to potom jo .. tak jako on je také rád venku, ale naštěstí se celé dny vyblbne na zahradě a občas zajdem do lesa na procházku aby údělal svojí potřebu :-) ale když prší tak na zahradě sice ted momentálně je, ale jinak přes víkendy když prší tak tam není ... tak je buď zalezlý v chatce, ho ven nepustí a nebo je doma ale je jasné že musí chodit se vyvenčit takže v tom dešti ho popoháním .... on miluje louže a i když je sucho a najde jednu jedinou louži tak do ní skočí aby byl mokrý :-D

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 16:05
to odstrčení nohou je fakt paráda... aby se nepobobkovali s toho že to zvířátko umí čůrat

dneska už ty lidi učí zvířata i čůrat na povel aby při venčení nemuseli chodit nikam daleko (samo že to tak není ve všech případech, ale děje se to čím dál častěji) :smutek:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 17:45
tak já mám takhle naučené Belu a Persy a to hlavně kvůli Bele, která zvracela v autě, udělali jsme rituál, na každé straně vesnice máme venčící místo... tak tam to čůrání a ... :D využíváme... protože většinou i pospícháme :) , no a od té doby Bela v autě nezvrací ... oni na zahradě na to čas nemají :)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 18:02
malinke-kote píše:tak to potom jo .. tak jako on je také rád venku, ale naštěstí se celé dny vyblbne na zahradě a občas zajdem do lesa na procházku aby údělal svojí potřebu :-) ale když prší tak na zahradě sice ted momentálně je, ale jinak přes víkendy když prší tak tam není ... tak je buď zalezlý v chatce, ho ven nepustí a nebo je doma ale je jasné že musí chodit se vyvenčit takže v tom dešti ho popoháním .... on miluje louže a i když je sucho a najde jednu jedinou louži tak do ní skočí aby byl mokrý :-D

On Tim žije na zahradě pořád, má boudu .. domů chodí jen občas .. Ale když je se mnou na koleji, tak občas potřebuju, aby se vyvenčil fakt rychle :D
Joo, tak to náš Argouše si v kaluži umí parádně nahazovat hlavu :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 18:03
Petty píše:tak já mám takhle naučené Belu a Persy a to hlavně kvůli Bele, která zvracela v autě, udělali jsme rituál, na každé straně vesnice máme venčící místo... tak tam to čůrání a ... :D využíváme... protože většinou i pospícháme :) , no a od té doby Bela v autě nezvrací ... oni na zahradě na to čas nemají :)

Jéé to je super nápad .. :-) Timík zvrací v autě jen občas, ale každou cestu trnu hrůzou, kdy to vyhodí :-( Prostě tohle venčení na povel se vyplatí .. :-) Je to užitečný :-)
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 18:38
to beník jízdu autem miluje a zvracel jenom jednou, když jsme si ho vezli z útulku. To jel úplně poprvé a hned hodinu cesty :-) ale od té doby miluje jízdu autem, protože jezdí dost často
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 19:47
nj, Beluna byla cíťa... takhle jsme to společně vyřešili, pak si lehne a spí :) nemůžu jí nechat ani koukat z okénka :) jo a hlavně nesmí řídit přítel :D
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 08:14
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 08:53
malinke-kote píše:to beník jízdu autem miluje a zvracel jenom jednou, když jsme si ho vezli z útulku. To jel úplně poprvé a hned hodinu cesty :-) ale od té doby miluje jízdu autem, protože jezdí dost často

Tim jízdu autem miluje od té doby, co sem si ho vzala z útulku .. ale prostě někdy se mu asi udělá blbě .. nevím proč?! :-( Asi s tím nic neudělám .. :-(
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 08:54
Petty píše:nj, Beluna byla cíťa... takhle jsme to společně vyřešili, pak si lehne a spí :) nemůžu jí nechat ani koukat z okénka :) jo a hlavně nesmí řídit přítel :D

Joo, tak to Tim zas spíš musí koukat z okýnka :D A je fakt, že když řídí přítel, tak se psovi přitíží :D :D
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 09:00
ne každý pes snese neustále jízdu autem .. jeslti nejezdí tak často tak se mu může občas přitížit .. příčinů je hodně, buď je to pro něj až moc dlouhá cesta, nebo moc houpavá, moc rychlá ... je toho hodně ... Beník je zvyklý na vše ... každý víkend jezdí autem 25 km vždy v pátek a v neděli zpátky ... přes týden ted už moc njezdí ale dříve jezdil občas pro mamku do práce ... to je tak 6 km ... on si vždy v autě lehne a spinká nebo kouká z okna ... samozdřejmě ho má zavřené a tak je celé oslintané :-D nebo dokonce kouká dopředu mezi sedačky. Hlavně musí být vzadu sám, jak je tam s někým tak to pořád po někom leze aby byl vyšší a mohla koukat lépe z okna. Nejraději má když hraje rádio ale když se vypne tak se vzbudí. Dokonce jsem se musela smát jak bere zatáčky :-D sedí a nahýbá se do strany aby nespadl .. no sranda prostě :-D tohle jsem u psa nikdy neviděla ... předešlý pes to nedělal :-D
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 09:12
malinke-kote píše:ne každý pes snese neustále jízdu autem .. jeslti nejezdí tak často tak se mu může občas přitížit .. příčinů je hodně, buď je to pro něj až moc dlouhá cesta, nebo moc houpavá, moc rychlá ... je toho hodně ... Beník je zvyklý na vše ... každý víkend jezdí autem 25 km vždy v pátek a v neděli zpátky ... přes týden ted už moc njezdí ale dříve jezdil občas pro mamku do práce ... to je tak 6 km ... on si vždy v autě lehne a spinká nebo kouká z okna ... samozdřejmě ho má zavřené a tak je celé oslintané :-D nebo dokonce kouká dopředu mezi sedačky. Hlavně musí být vzadu sám, jak je tam s někým tak to pořád po někom leze aby byl vyšší a mohla koukat lépe z okna. Nejraději má když hraje rádio ale když se vypne tak se vzbudí. Dokonce jsem se musela smát jak bere zatáčky :-D sedí a nahýbá se do strany aby nespadl .. no sranda prostě :-D tohle jsem u psa nikdy neviděla ... předešlý pes to nedělal :-D

Verčo, Tim je na jízdu autem zvyklý .. za víkend najezdí klidně 200km .. Jen se prostě někdy stane, že to nevychytá .. moc to nechápu .. Ale tak i člověku je někdy blbě .. :D A taky vybírá zatáčky :D Hlavně, když jezdí v kufru :-)
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 09:20
aha tak to potom jo .. to jsem nevěděla že jezdí tak hodně km .... jsem myslela že moc nejezdí nebo třeba dálky .. tak to také netuším .... třeba to může být tím, že je zrovna po jídle nebo mu to jídlo zrovna tolik nesedlo nato aby zvládl jízdu autem ... je toho spousty :-) jo tak to už jsem se lekla že jen Beník tohle pořád dělá ... protože jsem to vážně nikde neviděla ... Beník v kufru nejezdí ... on má vlastní zadní sedačky ... ty jsou jenom jeho ... tedy pokud někoho ještě nevezeme
Osobní album
PříspěvekNapsal: 30 zář 2011 09:24
Naší slečně čubísový se taky občas udělá špatně v autě a to hlavně pokud jedla,pila nebo dostala od někoho pamlsek a taky podle toho jaká je cesta,pokud je hodně prudkých zatáček tak to vyhodí skoro vždy :velky_usmev:
Další

• Reklamní banner

Zpět na Pokec a zábava