Pes po operaci nechce pít!

Obrázky: 4
Bodů: 40
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 11:31
Ahoj, prosím pomozte - ve čtvrtek Eddie podstoupil operaci, kdy mu bylo ve střevech nalezeno cizí těleso. Hojí se dobře, přecházíme pomalu zpět na granule, ale od soboty od rána, kdy jsme byli naposled na veterině a už nám nedali infuze, které předtím dostával, tak pejsek nechce pít...občas lízne vodu z mé dlaně, ale sám od sebe nepije, nevím, jestli to je tím límcem, ale když mu dám jídlo do misky, tak i s límcem to z tý misky sežere, ale pít prostě od soboty ne a ne...prosím poraďte, zítra už musím jít do práce, nemůžu s ním být furt doma a nutit ho pít...
"Chcete-li si rozumět se svým psem, není třeba hned na něj štěkat."

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 12:18
eddie píše:Ahoj, prosím pomozte - ve čtvrtek Eddie podstoupil operaci, kdy mu bylo ve střevech nalezeno cizí těleso. Hojí se dobře, přecházíme pomalu zpět na granule, ale od soboty od rána, kdy jsme byli naposled na veterině a už nám nedali infuze, které předtím dostával, tak pejsek nechce pít...občas lízne vodu z mé dlaně, ale sám od sebe nepije, nevím, jestli to je tím límcem, ale když mu dám jídlo do misky, tak i s límcem to z tý misky sežere, ale pít prostě od soboty ne a ne...prosím poraďte, zítra už musím jít do práce, nemůžu s ním být furt doma a nutit ho pít...

Já nevím, jestli bych mu dávala granule, když podstoupil operaci cizího tělesa ve střevě, ale pokud veterinář doporučil tak dobrý ..
A co mu dát jídlo s vodou? Nebo sundat límec na krmení?
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 12:56
nám po kastraci taky nechtěl pít, přelívala sem mu maso vývarem aby tam byla nějaká tekutina a místo vody nám pil čaje oslazené medem sem tam z ruky čistá voda po čtyrech dnech čajíčků si sám vzal vodu, vždy měl dvě misky čerstvá voda a čaj sám si vybral co bude
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 13:01
jj, vet nám dal dietní konzervu a pak že už může trochu svejch granulí...o vařený stravě právě nic neříkal...teď se Eddie napil z hrníčku, když jsem mu ho držela, ale sám od sebe se na vodu nejde ani podívat...ráno jsem mu ty granulky namočila, jak se to dělá štěndům, možná zkusim ten čaj tedy...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 13:02
a ten límec mu nechci sundavat, protože bych chtěla jít od zejtra do práce, takže se musí naučit pít i s límcem...žere s nim normálně, nevim, proč ofrňuje čumák u pití :-)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 13:03
a ještě otázka - ten čaj jaký? jako normal černý nebo jak?

PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 13:08
mi dávali heřmánek, černý s kapkou citronu nebo i ovocný neb Bíďa miluje jablka tak jablečný čaj byl celkem taháček :velky_usmev: vždy oslazené medem, ale sladit až když je čaj vlažný aby se med nerozložil na jednoduché cukry to by pes neměl :nesouhlas:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 13:09
zzuzka612 píše:mi dávali heřmánek, černý s kapkou citronu nebo i ovocný neb Bíďa miluje jablka tak jablečný čaj byl celkem taháček :velky_usmev: vždy oslazené medem, ale sladit až když je čaj vlažný aby se med nerozložil na jednoduché cukry to by pes neměl :nesouhlas:

super, tak díky moc, vyzkouším... :ano:

PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 13:11
jinak o vařené stravě nebyla zmínka krmýme barfem jen sem mu to přelila vlažným vývarem kvůli těm tekutinám a hlavně na podporu chuti k jídlu :mrkam:

nemáš vůbec zač, ono to nemusí zabrat, u nás to šlo jako po másle ale znám pejsany se kterýma to nai nehlo
Osobní album
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011 19:05
Já myslím, že když mu na granulky naleješ vývar, nebo vodu z párků nebo tak něco, tak to určitě neodmítne :-) A čaj taky není špatnej nápad :-)
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 13 pro 2011 01:20
Tak co, jakpak to vypadá? Lemtal už trošku sám?
Osobní album
PříspěvekNapsal: 13 pro 2011 02:32
Povídej, přeháněj?
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 13 pro 2011 12:28
hlavně nezapomeň že je venku chladno a pokud doma hodně netopíš tak nebude mít tolik potřebu pít, možná by stačila i jen ta vláčná strava a voda když bude muset potřebovat pít tak bude pít

jo a taky mi sme po kastraci ještě cca týden chodili na injekce proti bolesti právě proto že nám nechtěl vůbec jíst ani pít po těch injekcích se zlepšil a chodil na ty čaje a začal i baštit to maso přelitý vývarem a pak už jedl a pil normálně, šli sme na veterinu protože nežral a vet řikal že ho to asi bolí a tak nechce dal mu injekci ten den ještzě nic moc, ale druhý už to bylo lepší, mě nepřišel že by ho to bolelo, ale asi jo když se po nich zlepšil
Osobní album
PříspěvekNapsal: 13 pro 2011 18:52
zzuzka612 píše:hlavně nezapomeň že je venku chladno a pokud doma hodně netopíš tak nebude mít tolik potřebu pít, možná by stačila i jen ta vláčná strava a voda když bude muset potřebovat pít tak bude pít

jo a taky mi sme po kastraci ještě cca týden chodili na injekce proti bolesti právě proto že nám nechtěl vůbec jíst ani pít po těch injekcích se zlepšil a chodil na ty čaje a začal i baštit to maso přelitý vývarem a pak už jedl a pil normálně, šli sme na veterinu protože nežral a vet řikal že ho to asi bolí a tak nechce dal mu injekci ten den ještzě nic moc, ale druhý už to bylo lepší, mě nepřišel že by ho to bolelo, ale asi jo když se po nich zlepšil

ty jo, tak to Beník byl po kastraci naštěstí v pohodě a hned pil .. takže moc nevím no :-(
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 00:02
u nás vůbec Bíďa ten nechtěl ani k tomu žrádlu nečuchnul maso leželo v misce netknutý ať sem dělal co sem dělala tak se toho nedotknul co s vzal z ruky by mu nemohlo stačit ani náhodou tak jak dva dny nežral šup na veterinu a dostali sme ty injekce a začal v pohodě žrát a pít, když to měl přelitý a ty čajíky za pár dní začal žrát i pít normálně
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 00:23
zzuzka612 píše:u nás vůbec Bíďa ten nechtěl ani k tomu žrádlu nečuchnul maso leželo v misce netknutý ať sem dělal co sem dělala tak se toho nedotknul co s vzal z ruky by mu nemohlo stačit ani náhodou tak jak dva dny nežral šup na veterinu a dostali sme ty injekce a začal v pohodě žrát a pít, když to měl přelitý a ty čajíky za pár dní začal žrát i pít normálně

Tak to Beník na tom byl v pohodě .. hned co se probral z narkózy a byl schopnej chodit, tak šel pít a večer i jedl .. Ale vím, že někteří pesani to nesou hůř, měli jsme i čubinu, co se z kastrace vzpamatovávala týden .. Byla na kapačkách a pořád taková špatná ..
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 00:29
Bíďa měl kapačku jen ten první den a to protože toho moc nevypil tak kvůli dehydrataci a kdyby nezačal pít a jíst tak sme měli přijít na další, ale už nebylo třeba
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 00:33
zzuzka612 píše:Bíďa měl kapačku jen ten první den a to protože toho moc nevypil tak kvůli dehydrataci a kdyby nezačal pít a jíst tak sme měli přijít na další, ale už nebylo třeba

Ona je někdy ta kapačka nevyhnutelná .. u nás na veterině ji dáváme po kastraci každému psovi a feně ..
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 00:38
mi ji dostali až po těch dvou dnes co prd sežral a vypil předtim nee, ale nějak mi to nevadilo, pes ani neprotestoval jak byl zesláblej a takovej odevzdanej tak to bylo v pohodě kdyby byl tak nějak víc v poho nestačil by mi ani pytlik pamlsků by odmítal bejt na místě takovou dobu :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 01:09
zzuzka612 píše:mi ji dostali až po těch dvou dnes co prd sežral a vypil předtim nee, ale nějak mi to nevadilo, pes ani neprotestoval jak byl zesláblej a takovej odevzdanej tak to bylo v pohodě kdyby byl tak nějak víc v poho nestačil by mi ani pytlik pamlsků by odmítal bejt na místě takovou dobu :velky_usmev:

Aha, no někteří to nesou hůř, jiní líp .. :D Ale u nás dáváme raděj každému :D I když si myslím, že někdy je to zbytečné ..
www.gabca-web.wz.cz
Další

• Reklamní banner

Zpět na Zdravotní poradna pro psy