Spam na fóru

Zde můžete přidávat vaše názory, připomínky a vylepšení které byste chtěli na fóru.

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 02 led 2012 15:56
tak jo já to zkusim, ale za nic neručim :velky_usmev:

Tak já se toho tedy ujmu šéfe :velky_usmev:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 02 led 2012 16:45
No vidíš, jak umíš poslouchat :D
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 04 led 2012 09:22
zzuzka612 píše:tak jo já to zkusim, ale za nic neručim :velky_usmev:

Tak já se toho tedy ujmu šéfe :velky_usmev:

o víkendu se na to podívám a udělám trošku změnu ve struktuře moderátorů. Gábino a Vy už jste také žádalo o moderování, že, pořád to platí?

Určím Vás dvě asi a společně s ostatními moderátory se dohodneme a dostane každý moderátor přidělené sekce.
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz
Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 04 led 2012 13:08
Gábinečka píše:Zuzko, ty bys měla být moderátorkou místo Veroniky .. tenhle nápad je prostě super!!

proč mě hned c hceš vyřadit jako moderátora? já svojí práci plním. Každý moderátor má nastarosti určité věci a ty já dělám ...

PříspěvekNapsal: 04 led 2012 13:36
kdyby si tu bejvala častějc a sledovato zde tak by si i věděla proč...
PříspěvekNapsal: 04 led 2012 13:49
sorry ale já tu jsem akždý den a veškeré články nové čtu ... já svojí povinost plním tak nevím proč bych měla být vyřazena ...

PříspěvekNapsal: 04 led 2012 13:56
nejde jen o povinost, a když ji tak plníš proč tedy stále nejsou spojená ta zdvojená témata?
PříspěvekNapsal: 04 led 2012 14:08
zzuzka612 píše:nejde jen o povinost, a když ji tak plníš proč tedy stále nejsou spojená ta zdvojená témata?

proč? protože mi stále neodpověděl nikdo jak se to dělá ... poprosila jsem o spojení a nic se nedělo ... zato já už ale nemohu ...
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 04 led 2012 14:11
Asi takhle,když sem tady byla poprvé tak mi přišlo v pohodě,že malinke_kote dělá moderátora fora,jenže postupem času mi příjde,že o psech a jiných zvířatech neví vůbec nic a ještě píše sprostě,když někdo nesouhlasí s jejím názorem a to si myslim,že moderator by dělat neměl. Souhlasim s tim aby Zuzka a Gabča dělali moderatorky,vi toho o zvířatech spousty a když něco neví tak si to zjistí, přidávaj užitečné články a vždycky se snaží pomoct s problémem. Podle mě by se měla malinke-kote rozmyslet jestli stoji o to byt tady moderatorkou a změnit své chovaní a zjistit si o zvířatech alespoň něco nebo s tim praštit.
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
PříspěvekNapsal: 04 led 2012 14:27
nemám důvod s tím praštit ... já o psech vím spousty a každý má svojí výchovu ... vkládám sem články které mi příjdou dobré a vhodné je sem vložit .. žádné články nejsou z mé hlavy ... když jsem se hlásila k moderování nikdo mi nepsal že články musí být mými slovy, že je zakázané stahovat články jinde bez nějakých změn .. jediné co mi bylo řečeno že se snažit při vkládání článků vkládat produkty ze zvířecích potřeb nic víc .. slíbila jsem to a také to dodržím až bude chvilka času .... momentálně toho času nemám a admin této s tránnky to ví .. psala jsem to už na začátku při žádosti moderování ...
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
Hodnocení uživatele: 10
PříspěvekNapsal: 04 led 2012 21:00
já se k tomu vyjádřím klidně veřejně, byla bych ráda, kdyby moderátorem byla 100% Gabča, pokud o to stojí, což si myslím, že ano, když si žádala a Zuzka, protože má hlavu plnou nápadů.

Bohužel si také myslím, že ten kdo to dělá, by měl být v obraze a měl by psát články sám, nebo je alespoň doplnit o vlastní slova... protože kopírovat z jiných serverů dokáže každý a nepřijde mi to zas tak originální, když už se o tom zmiňují jinde... takže si myslím a proto mé prvopočáteční bohužel, že by Veronika neměla moderátora dělat.

Nechci nikomu nadržovat ani nikomu ublížit, ale myslím, že pro funkčnost a reputaci fóra a následně i internetového obchodu, by měli funkci moderátorů zastávat lidi, co jsou znalý a mají páru o tom, o čem se tu komunikuje.

Veřejně se vyjadřuji schválně a to proto, protože si myslím, že tu mám s Vámi super vztah a chci abyste věděli co se ohledně tohoto tématu honí v mé hlavince :)
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.

PříspěvekNapsal: 04 led 2012 21:10
já to celé řešila veřejně a vlastně i to její spamování fóra sem sní řešila věřejně i když ona nepochopila zprávu ve které sem jí jen posílala odkaz kde se k tomu vyjadřuji abychom nespamovali jinde

PříspěvekNapsal: 05 led 2012 02:55
zvireci-potreby.cz píše:o víkendu se na to podívám a udělám trošku změnu ve struktuře moderátorů. Gábino a Vy už jste také žádalo o moderování, že, pořád to platí?

Určím Vás dvě asi a společně s ostatními moderátory se dohodneme a dostane každý moderátor přidělené sekce.

Nešlo by to udělat tak nějak globálně? a prostě když přijde nějaký moderátor přijde uvidí bordel tak ho uklidí než vždy čekat než přijde ten co má onu sekci na starosti?

HaHaHa Gabčo HaHaHa a lítáš v tom se mnou :velky_usmev: dva největší spameři a budou tu uklízet :rofl:
PříspěvekNapsal: 05 led 2012 13:48
pokud vím, tak nikde nebylo řečeno že články musí být mou hlavou a nebo poupravení články podle mé představy a mých slov ... takže nevím proč bych měla články vkládat podle své zkušenosti a nebrat je z jiných stránek ... tohle dělají úplně všechny stránky ... nikde jsem neviděla, že by někdo něco psal svými slovy .. možná tak ty co tomu doopravdy rozumí a ze kterých ostatní lidé čerpají na své stránky ... rozumím více rybičkám a proto jsem se v poslední době zařadila do sekce právě pro ně a občas přidala něco o psech ...
Předchozí

• Reklamní banner

Zpět na Přání a stížnosti