Jablonec nad Nisou


Příspěvky: 2171
Obrázky: 0
Registrován: 14 zář 2011 14:06
Bydliště: TrutnovNajvyšie skóra: 7
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 23 led 2012 16:34
Veterinární klinika pro malá zvířata - web: http://www.naspandoktor.cz

Naše veterinární praxe byla založena v roce 1996 v Tanvaldě, druhá ordinace byla otevřena v roce 1999 v Jablonci nad Nisou na Poliklinice 1.
Specializujeme se na veterinární medicínu malých zvířat – tedy psů, koček a dalších doma chovaných savců (například fretek, králíků, morčat, křečků a potkanů), exotického ptactva a plazů. Vaše zvířata už od úplných začátků naší praxe pokládáme za součást vaší rodiny, k péči o ně a k jejich léčbě přistupujeme stejným způsobem - tak, jak praví naše motto – PEČLIVÁ A LÁSKYPLNÁ PÉČE O NAŠE PŘÁTELE.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti prevence i léčby:
- kompletní vakcinační programy, diagnostiku a léčbu všech interních i infekčních onemocnění včetně potřebných laboratorních vyšetření ve vlastní laboratoři
- provádíme veškeré běžné i specializovanější operační zákroky včetně ortopedických
- nabízíme pomoc v chovatelských programech, například určení vhodné doby ke krytí i inseminaci fen
- profesionální pomoc s porody, tetování štěňat a aplikaci mikročipů
- odběry krve k DNA identifikaci u exotů, plazů a dravců
- zhotovujeme oficiální RTG snímky k posuzování plemenných vad
- disponujeme možností okamžité i dlouhodobé hospitalizace s nepřetržitým dozorem ve vyhřívaných boxech.

Pomůžeme Vám s výběrem té nejlepší stravy pro Vašeho malého i většího přítele. V naší recepci nabízíme široký sortiment krmiv i veterinárních diet a vybraných chovatelských potřeb a hraček za výhodné ceny.

Svým klientům jsme nepřetržitě k dispozici na pohotovostním telefonu, ošetření jsme ochotní poskytnout v kteroukoliv denní i noční dobu, včetně víkendů i svátků. Na objednání poskytujeme i návštěvy u klientů doma.

Naši klienti mají možnost se na jakékoliv ošetření objednat předem a v Jablonci nad Nisou v rozšířené ordinační době, po domluvě i o víkendu. Jsou pak ošetřeni bez čekání a lékařem, kterého si sami zvolí. Pokud máte malé děti, je pro ně v jablonecké ordinaci připraven malý hrací koutek mimo hlavní čekárnu, kde je můžete mít pod dozorem i během ošetření.

Vždy se snažíme o individuální přístup ke každému pacientovi i jeho majiteli, o maximální pečlivost v diagnostice i léčbě a o co nejlepší spolupráci s Vámi, našimi klienty.

Bude nám nesmírným potěšením, pokud se u nás budete Vy i Vaše zvířátko cítit dobře.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.

Reklamní banner

  • Doporučujeme


Příspěvky: 2171
Obrázky: 0
Registrován: 14 zář 2011 14:06
Bydliště: TrutnovNajvyšie skóra: 7
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 23 led 2012 16:44
VETCARE - web: http://www.vetcare.cz

Veterinární klinika VETCARE zahájila provoz v říjnu 2001. Rozsáhlou rekonstrukcí bývalého skladu CO a prádelny jsme se snažili vybudovat kvalitní veterinární pracoviště, které by splňovalo vysoké nároky na současnou úroveň veterinární medicíny. Velikost pracoviště nám i v budoucnu dovoluje se nadále rozvíjet a reagovat tak na potřeby našich klientů. Vždy se snažíme určit nejprve u našich pacientů diagnózu onemocnění, teprve potom nasadit vhodnou a cílenou léčbu

Naše klinika poskytuje komplexní veterinární péčí v oblasti medicíny malých zvířat. Vzhledem k dobrému přístrojovému vybavení jsme schopni většinu vyšetření provést přímo u nás, na klinice. V případě potřeby vysoce specializovaných zákroků externě spolupracujeme s mnoha odborníky v jednotlivých oborech.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.


  • Reklamní banner

Zpět na Jablonec nad Nisou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron