ZKO Opatovice nad Labem

Uživatelský avatar
Příspěvky: 6673
Obrázky: 6
Registrován: 29 srp 2011 20:15
Bydliště: PardubiceNajvyšie skóra: 12
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 11:06
Co cvičíme?
Naše kynologická organizace se zabývá výcvikem psů, všech plemen i neplemen (čili kříženců a voříšků) a psů různého věku, hlavně podle NZŘ (ZOP, ZM, ZVV) a KJ Brno (ZOP, ZPU).

Pro nováčky
Cvičíme každou sobotu od 8:00 hodin na našem kynologickém cvičišti vedle fotbalového hřiště v Opatovicích nad Labem. Pokud máte zájem, přijďte se na nás podívat, ať už s pejskem nebo sami. Budete u nás vítání! Můžete se nás zeptat na cokoli, když budeme vědět, rádi vám poradíme. A nemusíte se bát, určitě se nějak domluvíme :)
Začít cvičit s vaším pejskem můžete cca od 4. měsíce, tj. od doby, kdy má splněna všechna povinná očkování (proti psince, parvoviróze, vzteklině, ...)

Čtyřměsíční kurz
Čtyřměsíční kurz se zabývá pouze výcvikem základní poslušnosti jako je přivolání, ovladatelnost na vodítku (chůze u nohy, obraty, sedni, lehni, vstaň, odložení, aport, štěkání, překonání vybraných překážek).
Účastník kurzu má možnost si kurz, dle vlastního uvážení, zopakovat (za další úhradu).
V případě zájmu o další výcvik (stopa, obrany, pokročilá poslušnost) lze psovoda přihlásit po úhradě požadovaných poplatků jako stálého člena ZKO, který obdrží průkaz ČKS a členskou známku. O přijetí do ZKO rozhoduje výbor ZKO.

více najdete na našich stránkách - www.zko-opatovicenadlabem.wz.cz
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Reklamní banner

  • Doporučujeme


  • Reklamní banner

Zpět na Pardubický kraj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron