6. Velikonoční víkendovka, Kojetín 2012

Uživatelský avatar
Moderátor fóra
Příspěvky: 144
Registrován: 04 úno 2012 15:29
Bodů: 151
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 10 dub 2012 16:22
Během velikonočních svátků jsme pořádali již třetí velikonoční, avšak šestý v pořadí, výcvikový víkend zaměřený na Jack & Parson Russell teriéry. Vzhledem k tomu, že se víkendovka stává jakýmsi předskokanem srazu, byli návštěvníci rozděleni a přihlášeni na skupinku cvičících a skupinku necvičících. Po prvotním návalu přihlášek a mém zděšení, že přijede moooc lidí, nastaly naštěstí různé pracovní povinnosti či hárání fenek. Takže se počet návštěvníků opět snížil.

Sešli jsme se již v pátek v našem oblíbeném penzionu Maďarská Bašta. Zde se návštěvníci vždy ubytovávají a zpravidla naprosto bez problémů. I když se jim tam nasype třeba deset lidí se psy. Po ubytování se jsme vyrazili na procházku.


Obrázek


Večer jsme pak standardně poseděli u pivečka, proběhl seznamovací večer. Druhý den ráno byl sraz v 9:30 a vyrazili jsme cvičit. Oficiálně cvičící byly pouze dvě štěňátka. Starší psi jim pak tvořili kompars a ztížené podmínky k tréninku přivolání, apod. :oddechnul: :ano:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Po polední pauze jsme všichni naskákali do aut a vyrazili do nedalekého Přerova na procházku po stezce mamutů. Prošli jsme se na Čekyňský kopec, prohlédli si motokrosový a autokrosový areál v Přerovské rokli, vyfotili se u Mamuta a pak již spěchali domů, abychom prchli blížícímu se dešti.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Večer opět proběhl s posezením u piva v naší velmi oblíbené restauraci Na Hrázi. I když kvůli chladnému počasí nejel gril, přesto jsme si na místní kuchyni pochutnali. Jako ostatně každou víkendovku. Restaurace je velmi dog friendly a nikdy nemáme problém s rezervací zimní zahrady.

Druhý den ráno jsme sice vyrazili cvičit na oblíbené letiště, ale po zjištění, že tam fučí ledový vítr jsme se rozhodli vyrazit na cvičiště a zkusit si agility.

Po pauze na oběd jsme se sešli opět u cvičiště a uspořádali odpolední sranda závod. Závod se konal ze tří disciplín - agility pánečků, agility psů a přivolání na čas. Nutno dodat, že jsme se i přes občasné sněhové přeháňky, opravdu pobavili.
:velky_usmev:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Večeře na Hrázi pak byla docela rychlá. Na všech se podepisovala únava z víkendu a také jsme měli na pondělí zorganizovaný sraz pro ruslíky a malý, cca 12km dlouhý trečík. Toho se nakonec zúčastnilo přes 30 lidí, jeden bígl, jeden picbull, jeden kříženec Lakouš, jedna thajka a 22 russllíků. :tleskam: Počasí oproti víkendu vyšlo naprosto luxusně a někteří odvážlivci se chvílemi svlékali do triček.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Doufám, že další víkendovka 27. - 30. září 2012 proběhne v neméně hojném počtu. :tleskam: :srdce:
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue

Reklamní banner

  • Doporučujeme


  • Reklamní banner

Zpět na Olomoucký kraj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron