Jack's Smiles - naše smečka

WEBOVÝ ZÁPISNÍK. Založte svému mazlíčkovi a sobě Váš vlastní BLOG, veďte si deníček, sdílejte fotky a videa.

Moderátor: Petty

Moderátor fóra
Bodů: 151
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 14:19
Představuji vám členy své domácnosti. :ninja:

Mafián
xAPBT, narozen 2004. Mé druhé já, capo di tutti capi naší smečky. On byl ten první z téhle smečky. Je to ten pan Pes, kterého má člověk jen jednou za život.. :srdce: Úžasné stvoření s nekonečnou trpělivostí ke všemu, co mu dotáhnu domů.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nejoblíbenější činnost - gaučing a křesling. :velky_usmev:

Obrázek
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue

Reklamní banner

• Doporučujeme

Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 14:20
Mambaata
JRT, narozena 2007. Milenka moja milovaná. Neexistuje nikdo, kdo by byl tak šťastný, když mě uvidí. Vítá mě, když přijdeme někam na návštěvu (spolu jako :rofl: ), vítá mě, když ráno otevře oči, vítám mě, když vylezu z koupelny. Její šťastný úsměv je známý.. :velky_usmev: :libam: Doma vládne tlapkou pevnou a málokdy si někdo dovolí jít přes její zákaz. :sklebim: :velky_usmev:

Obrázek

Obrázek

Nejoblíbenější činnost - vraždění Máfa. :velky_usmev:

Obrázek

Nejoblíbenější činnost dvě - vítání paničky.

Obrázek
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 14:20
Mercí
JRT, narozena 2010, dcera Mambaaty. Podezření na ADHD, nejšílenější střela střelená, nejrychlejší přivolání na světě. :tanec:

Obrázek

Obrázek

Nejoblíbenější činnost - běhání, vyřvávání na Mambu.

Obrázek

o. s. Russell Rescue
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 14:21
Mordor
JRT, narozen 2008, kastrovaný. Byl týraný, i utratit ho chtěli. U nás se dal vcelku dokupy a až na malé zádrhele se s ním dá vyjít bez problémů. :sklebim:
http://mujhrdina.cz/node/195

Obrázek

Obrázek

Nejoblíbenější činnost - hrabání děr.

Obrázek

Obrázek

o. s. Russell Rescue
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 14:22
Monkey
JRT, narozena 2006, kastrovaná. Máňa pochází se slovenské množírny. Pět let žila v chlívě, než se její ex množitel rozhodl ji darovat a tak se dostala k nám. Nese si nějaké poruchy chování, ale jinak je to mazlíček. :zamilovany:
http://www.facebook.com/note.php?note_i ... 0741173534

Obrázek

Obrázek

Nejoblíbenější činností se jí stalo všechno, co objevila za dveřma chlíva, ze kterého pochází. Vyjma mazlení, spaní v mé těsné blízkosti a plavání je to především nekontrolovatelná radost z běhání a také vyřvávání díry do hlavy páně Mordorovi. :velky_usmev:

Obrázek

o. s. Russell Rescue
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 14:23
Gara Bencilla
Thajský ridgeback, narozena 2010. Naše pisezna thajská s rodokmenem sahajícím až do samotného Thajska. Netýkavka, ale zároveň mazlivka, hlídačka, ale současně největší kamarádka. Máte-li pocit, že je váš život nudný, pořiďte si thajce. Repertoár jejích vymyšleností je nekonečný a dnes a denně mě dokáže překvapit něčím novým. Leckdy na úkor mé nervové soustavy a přibývání šedin. :rofl:

Obrázek

Obrázek

Nejoblíbenější činnost - běh (zpravidla za zajícem :sklebim: ).

Obrázek

o. s. Russell Rescue
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 14:28
Mayday
JRT, narozena 2011. Pochází z podobných podmínek jako Monkey. Jen je mladičká, takže není tím prostředím tolik chycená.

Mayda se přestěhovala do nové rodiny v JČ.

Obrázek

Obrázek

Nejoblíbenější činnost - bitky s Monkey. :svaly:

Obrázek

o. s. Russell Rescue
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 28 bře 2012 09:19
ty jo, tak to je pořádná smečka :-) Krásní pesani a super fotky!! :-)
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 14 dub 2012 07:34
Pár foteček ze života...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

o. s. Russell Rescue
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 dub 2012 07:41
Luxusní fotečky :-) A jak jsou všichni fotogeničtí :-)
www.gabca-web.wz.cz
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 14 dub 2012 07:43
A jeden z mnoha příběhů, které nás potkaly.. Věřte tomu, že průšvihy se množí počtem psů..

Jeden nedělní podvečer...

Neděle jako každá jiná. Je sluníčkově, tak posbírám smečku a vyrážíme ven. Obejdeme náš obyvklý okruh a vracíme se ke kolejím, kolem posledních zahrádek. Pozastavuji se u první zahrádky a přemýšlím, co to tam roste. Provázky v několika řadách natažené a na nich se vinou rostlinky. Dumám, jestli je to květina a nebo nějaká bylinka. Jde o jeden z velmi velmi mála momentů, kdy nemám všechny členy smečky na očích. Ne, nestává se mi to. Kdo mě zná, tak ví, že mám stále přehled o tom, kde kdo je, kde se k nám někdo blíží a vím, co každý člen právě dělá. To, že je spustím z očí, se stane jednou za x měsíců.. A dnes se mi to vymstilo..

Stojím u plotku a vím, že na rostlinku stejně nedohlédnu. Vzdala jsem dumání a otáčím se směrem ke psům, že vyrazíme domů. Ten pohled, který se mi naskytl, budu před očima vidět do konce svého života.. Pár metrů ode mě stojí Mafián a je celý obsypaný včelím rojem. Pamatuji se, že jsem zahledla i některého jacka, který však na mé první zařvání okamžitě utekl. Pamatuji si Garu, které se včely sesypaly na hlavu a která v hrůze začala utíkat směrem k městu. A nikdy nezapomenu na Máfa. Jak tam stál, v roji, a tlapkami si utíral hlavu a oči. Včely měl po celém těle a přesto se ani nepohnul. Začala jsem panicky křičet ke mě, ale vůbec nereagoval. Pamatuju si, že jsem křičela jak nikdy. Ani když Gara kdysi mizela v dáli za zajícem, nekřičela jsem tak strašně. Křičela jsem hrůzou a smrtelným strachem o Máfa. Čas plynul a on tam pořád stál. Chtěla jsem jít pro něj, do toho roje, ale kdykoliv jsem udělala krok k němu, tak se malí jackové přidali a chtěli jít se mnou.. Několik vteřin jsem dělala krok dopředu a krok zpátky a snažila se rychle rozhodnout, jestli ohrozím malé a půjdeme pro něj a nebo tam velkého nechám umřít. Pak jsem to prostě riskla.. Rozběhla jsem se, co mi to šlo a běžela k Máfovi. A křičela na něj "a jde, a jdeeeeeee, a jdeeeeeeeeeeeeee", jak byl dříve zvyklý z tréninků. Dokonce mám dojem, že jsem ho i táhla za obojek. Byl plný včel. Za běhu jsem ho kopala, abych je pozabíjela, za běhu jsem si pak sundala tenisky a mlátila ho hlava nehlava a stále na něj křičela "jdeeeeee".. Uběhli jsme asi 50 metrů, roj se za námi kupodivu nevydal. U poslední zahrádky jsme zastavili a já zabila posledních pár včel. Gara nám bohužel zmizela někde ve městě. V tu chvíli už jsem brečela. Věděla jsem, že se musíme okamžitě dostat k veterináři, jinak Máfo zemře. A věděla jsem, že musím najít Garu. Vůbec jsem netušila, kam utekla a vůbec jsem netušila, jak zareaguje na včelí píchnutí.

Běžela jsem do města a brečíc volala veterinářce, jestli je doma. Sotva jsem zavěsila, telefon.. Anička. Prý co se stalo, proč jsem tak strašně křičela po Máfovi. Ona ví, že je to zlatíčko a bylo by nepředstavitelné, proč bych na něj měla tak křičet. Sotva jsem ze sebe dostala, že nás pobodaly včely a že musím k veterinářce. A že nemám Garu. Anička naštěstí hned skočila do auta a jela pro nás.. Stejně brečící jsem volala na měšťáky. Že nemám psa a kdyby ji někde chytli, ať mi volají. Stihla jsem akorát oběhnout barák a doběhnout k náměstí, když mě dojela Anička. Stála jsem na křižovatce a rozhodovala se. Rozhodovala jsem se, jestli vyrazíme s Máfem k veterináři a necháme Garu osudu a nebo budu riskovat anafylaktický šok u Máfa a budeme hledat Garu.. Úplně jsem si v té hrůze nakreslila, jak Gara leží někde nateklá pod keřem a umírá. Zkoukla jsem Máfa. Vypadal, že ještě chvíli vydrží. Tak jsme honem objeli město, znovu k baráku a pak k veterinářce. Obvolala jsem asi deset lidí a jako na potvoru mi to nikdo nebral. Až na Inku. A mamku jsem vyhnala též. Musí do města hledat Garu, protože já musela do vedlejší vesnice k veterinářce.

Tam jsme přijeli na poslední chvíli. Máfo už převracel oči. Do toho telefon. Mamka, že našla Garu, ale že ji nemůže chytit.. Nechala jsem Aničku u veterináře, skočila do jejího auta a vyrazila zpátky do města. Jela jsem jak prase, přiznávám. A jela jsem s autem plným jacků, kteří tak skákali jak šílení.. A telefonovala jsem. Telefonovala jsem mamce, kde jsou. A ta mi zarputile tvrdila, že "tady", "no tady na křižovatce".. Už jsem byla lehce hysterická, takže jsem zařvala "kde tady?! vím já copak, kde jste?!".. Potkaly jsme se nakonec u baráku, kam Gara před mamkou prchla. Přes jednu z největších křižovatek.. Garu jsem zkontrolovala a protože byla v pořádku, vyrazila jsem zpět k veterinářce. Tam už se na mě smál nadopovaný Máfo.

Z Gary jsem vytáhla asi pět žihadel, ale neměla žádnou reakci. Z Máfa jsem jich vytáhla cca 50-60. Tahala jsem je z něj ještě za tři dny, protože je měl všude...

A když jsem si doma dala dvojitého panáka vodky, taky jsem si spočítala, jak to šlo časově.. Od momentu, kdy jsem volala veterinářce do chvíle, kdy jsme k ní přijeli, uběhlo cca 8 minut. Domů komplet jsme se dostali asi za dalších 15. Prožila jsem 25 minut největší hrůzy a doufám, že na dlouho naposledy...

PS: Zajímavé je, že jsem ani na vteřinu nepomyslela na to, že jsem sama alergik a že jsem tam mohla taky zůstat..

o. s. Russell Rescue
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 14 dub 2012 07:48
Aaaa, ještě si neodpustím jednu Mambici ježatou palici. :velky_usmev:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

o. s. Russell Rescue
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 dub 2012 07:53
Příběh jsem četla v nějakém psím časopisu :-) .. musím uznat, že i slza ukápla .. :-( Ještě, že jste všichni v pořádku!!
A další fotky? Peckáá :D
www.gabca-web.wz.cz
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 23 dub 2012 07:42
Tak máme novou kamarádku.. Původní rodině se narodilo dítě a na Máju se přestalo dostávat času. :mlcim:

Je to roční kříženka JRTxPRT, veselá, hravá, vhodná k agility či jiným sportům. Pokud byste věděli o případném zájemci, kontaktujte mne na mejlu gabriela.impact(a)gmail.com :mail:

Fenka není prozatím dávána do standardní inzerce, zkoušíme ji napřed umístit k někomu známému.

Obrázek

o. s. Russell Rescue
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 dub 2012 10:50
Ta je nádherná!! Ale mne by doma asi už zaškrtili :-( Držím palce!
www.gabca-web.wz.cz

• Reklamní banner

Zpět na Zvířecí BLOGY