Návrh na soutěže

Stačí mít soutěžního ducha :)

Moderátor: Petty

Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 črc 2012 21:34
Zdravím všechny příznivce klubu... :hoy:

Už déle s pár z vás přemýšlíme o nějaké nové soutěži, rád bych se kvůli své inspiraci zeptal i vás ostatních co by podle vás byla taková ideální soutěž, hlavně musí být "chytlavá" fotosoutěže jsou všude a jsou dosti ohrané...

Nedávno jsem dostal tip od jedné členky klubu na soutěž v podobě příběhů, to znamená každý kdo má nějaký příběh se svým zvířecím mazlíčkem by se mohl podělit a napsat ostatním co, kdy, kde a jak bylo pro něj a jeho zvířecího parťáka natolik silný zážitek...

Budu rád za otevřenou diskuzi...posléze spustíme nějakou soutěž :party:
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 06 črc 2012 06:36
téma je to zajímavé, ale já bych bohužel na něj neměla co napsat .... já spíše raději píšu o tom co si prožil ve svém celkovém životě ... to se mi píše nejlépe .... nebo když je momentálně léto tak hodně lidí určitě cestuje a i se psem tak proč nenapsat pes a jeho cestování :usmev: a nebo jak si pes užívá léto .... nato se dá psát více než navrhované :usmev:
Moderátor fóra
Bodů: 151
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 06 črc 2012 13:50
Psí příběhy byly myšleny spíše tematicky zaměřené. Například: napadl nás pes, můj pes je kamarád s kočkou, proč mám plemeno, jaké mám, jak jsme se učili přivolání, apod. S tím, že by to bylo zaměřeno i na vzdělávání a rozvoj pejskařů. Příběhy by byly jistě poučné a mohla by na ně být navázána volná diskuze k tématu.
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue

• Reklamní banner

Zpět na Souteže