Jak jsme se stěhovali

Napište příběh a vyhrajte parádní nákup za 500 Kč. Připravili jsme pro Vás nově na portále kategorii, rubriku PŘÍBĚHY, která patří k velmi zajímavým a oblíbeným.

Moderátor: Petty

Bodů: 3
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 21 led 2013 12:59
Abych to vzala hezky od začátku. Naši čubičku Nelču jsme si pořídili, když se mému manželovi, tehdy ještě příteli, ztratil pes. To by bylo na delší povídání, ve zkratce se to stalo, když jsme byli na horách a o psa se starala tchyně. Nebyl nikde k nalezení, Milan z toho byl hodně špatný, tak jsem začala shánět nového kamaráda. Našla jsem krásnou čubičku a podařilo se mi nakonec najít i ztraceného Bárta, to bylo radosti. Nelču jsme si přinesli, když jí bylo osm měsíců a původní majitelé se k ní nechovali zrovna nejlépe. Takže je docela bázlivá a hlavně fixovaná na nás dva. Proto špatně snáší, když ji necháme doma samotnou. Tak se naučila otvírat si dveře (je to kříženec velice podobný Jack Russselovi). Když jsme se nastěhovali do nájemního bytu, nechtěli jsme, aby likvidovala vchodové dveře, tak jsme v chodbě udělali "lítačky" přes které se ke vchodovým dveřím nemohla dostat. Když jsme se pak z bytu stěhovali, pomáhali nám kamarádi. Jelikož to bylo ve stejné ulici, jen tentokrát do vlastního, vždycky jsme jen zabouchli byt, z venčí byla koule, Milan s kamarádem odnášeli kusy nábytku a já s kamarádkou jsme naložily plné auto drobností a těch 200 metrů popojely. Jednou takhle popojedeme, otevřu dveře a hop, do auta mi skočila Nelča. Nejdřív mi vůbec nedošlo, že to je náš pes, a říkám si:"Sakra ten je podobnej Nelince, a jakej je kamarádskej." Až podle obojku mi došlo, že to je naše čubička. Zapomněla jsem totiž zavřít lítačky, takže si Nelča otevřela dveře od bytu, otevřela i domovní vchodové dveře, se kterými mám mimochodem někdy problém i já, a vydala se za námi do nového bytu. V tu chvíli jsem nevěděla, jestli ji mám potrestat že utekla, nebo pochválit, že si nás našla.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Bodů: 7
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 21 bře 2013 12:59
určitě pochválit... hezký příběh. :pohoda:

• Reklamní banner

Zpět na Příběhy