Hledáme výpomoc do Klubu Chovatelů

Přání k narozeninám či svátku, popřejte veřejně. Podmínky a oznámení spojené s fórem.
Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 27 bře 2013 14:40
Zdravím všechny klubáky :usmev:

Poslední dobou jste určitě zaznamenali pokles diskuzí a celkové aktivity na fóru :smutek: bohužel je to způsobeno tím, že mi nezbývá skoro žádný čas na to abych se o to staral, ale zase bych to nechtěl celé opustit, nebo dokonce zrušit protože je zde mnoho uživatelů a dobrých rad co se chovatelství týče.

Docela by nám pomohlo kdyby se k nám někdo přidal. Někdo kdo má zkušenosti s tímto fórem nebo něčím podobným a je také vášnivým chovatelem, kterého by bavilo budovat tento klubový portál pro chovatele, který je spojen i s Facebook stránkou, která má více jak 2000 členů. Spustili bychom nové soutěže a mnoho ostatního...Práce není zatím finančně ohodnocena, ale jsme schopni dodávat zdarma chovatelské potřeby podle potřeby a zásluh :prachy: :pohoda:

Má někdo zájem se do toho pustit a trošku to tu oživit...??
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz

Reklamní banner

• Doporučujeme

Bodů: 1
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 27 bře 2013 18:35
Ahojky

Četla jsem si e-mail, s žádostí o pomoc zde na stránkách. Tady jsem se ještě nijak neangažovala, ale zkušenosti nějaké mám. Jsem na mateřské a ještě 4 roky budu, tak mám hodně času a většinou ho trávím na počítači. Hlavně v tomto počasí...
Jsem v debatní skupině na facebooku, na maminkovských stránkách, tak vím o oč jde :-) S počítačem to taky umím. Tak jestli je stále zájem, můžete mi písnout. Aspoň bych si krátila čas užitečně :-) A proč ne čtyřnohýma miláčkama :)

Přeji ať se to tu pěkně rozvíjí :mrkam:

S pozdravem Lenka

• Reklamní banner

Zpět na Důležité oznámení