Hledáme výpomoc do Klubu Chovatelů

Přání k narozeninám či svátku, popřejte veřejně. Podmínky a oznámení spojené s fórem.
PříspěvekNapsal: 27 bře 2013 14:40
Zdravím všechny klubáky :usmev:

Poslední dobou jste určitě zaznamenali pokles diskuzí a celkové aktivity na fóru :smutek: bohužel je to způsobeno tím, že mi nezbývá skoro žádný čas na to abych se o to staral, ale zase bych to nechtěl celé opustit, nebo dokonce zrušit protože je zde mnoho uživatelů a dobrých rad co se chovatelství týče.

Docela by nám pomohlo kdyby se k nám někdo přidal. Někdo kdo má zkušenosti s tímto fórem nebo něčím podobným a je také vášnivým chovatelem, kterého by bavilo budovat tento klubový portál pro chovatele, který je spojen i s Facebook stránkou, která má více jak 2000 členů. Spustili bychom nové soutěže a mnoho ostatního...Práce není zatím finančně ohodnocena, ale jsme schopni dodávat zdarma chovatelské potřeby podle potřeby a zásluh :prachy: :pohoda:

Má někdo zájem se do toho pustit a trošku to tu oživit...??

Registrován: 21 říj 2011 13:55
PříspěvekNapsal: 27 bře 2013 18:35
Ahojky

Četla jsem si e-mail, s žádostí o pomoc zde na stránkách. Tady jsem se ještě nijak neangažovala, ale zkušenosti nějaké mám. Jsem na mateřské a ještě 4 roky budu, tak mám hodně času a většinou ho trávím na počítači. Hlavně v tomto počasí...