Milouš a paní Miloušová

představte svého mazlíčka, ukažte nám fotečky
Obrázky: 0
Bodů: 290
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 čer 2013 19:38
taky přidávám pár slov o mých uřvaných morčatech :D Milouš je kluk je mu 9 měsíců, je zřejmě křížený s plemenem anglický crested protože má na hlavě jednu rozetu, dokáže být pořádně uřvaný :velky_usmev: paní Miloušová je holka má 6 měsíců, je to moje malá borderka- má totiž takové zbarvení :velky_usmev: jinak jak jsme si ji zvala ze zverimexu, tak už byla nakrytá- což jsem nevěděla, a proto ještě dost mladá porodila 2 nádherné malé morčíky (holku a kluka) :velky_usmev: další mladé bude mít v srpnu takže jestli máte někdo zájem- klidně písněte :velky_usmev:
Přílohy
Milouš
paní Miloušová
M+M
M+M
celá rodinka, ten malý černý je holka a ten trojbarevný je kluk

Reklamní banner

• Doporučujeme

Osobní album
PříspěvekNapsal: 31 črc 2013 22:05
tak za 2 týdny očekáváme vrh B máte někdo zájem? :velky_usmev:

Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 23 lis 2013 03:23
Tak tohle je taky úlet malé morče ze zveráku už nakryté ještě si ani pořádně neodpočine po odstavu a už rodí znovu, to snad nemyslíš vážně! Na narytí ve zveráku byla malá a na krytí u tebe za cca měsíc už jako byla velká? Kryješ zvířata ze zveráku jak víš že jsou nepříbuzní? Neuznávám tyhle hobby chovy je to jak množení psů bez PP v některých případech skoro množírny.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 24 lis 2013 17:47
zzuzka612 píše:Tak tohle je taky úlet malé morče ze zveráku už nakryté ještě si ani pořádně neodpočine po odstavu a už rodí znovu, to snad nemyslíš vážně! Na narytí ve zveráku byla malá a na krytí u tebe za cca měsíc už jako byla velká? Kryješ zvířata ze zveráku jak víš že jsou nepříbuzní? Neuznávám tyhle hobby chovy je to jak množení psů bez PP v některých případech skoro množírny.

hele já jsme nevěděla že je už nakrytá- hold už jsme se ale poučila a druhou močici mám od chovatele :mrkam: a jinak já jsem ji nenechala nakrýt hned znovu- to nevím kde ses dočetla- ty další mladé se jí narodily až tak za 5 měsíců, a ti dva fakt příbuzní nejsou protože samec je z Valmezu a samičku mám z Kroměříže :mrkam: a nemusíš tady hned dělat ciráty kvuli 2 vrhům :nechapu:

PříspěvekNapsal: 26 lis 2013 00:16
Nedávám ti za vinu to že byla nakrytá ze zveráku, ale to že si ji pak kryla ty doma... (zvíře bez rodokmenu, žádná záruka zdraví nic takhle to s těma zvířatama se všema dopadne jak se psy...)

5měsíců taky není dostatečně dlouho mezi vrhy pro chovy platí určitá pravidla a jak je vidět v hobby chovech o nich má málokdo tušení....
Osobní album
PříspěvekNapsal: 26 lis 2013 17:37
zzuzka612 píše:Nedávám ti za vinu to že byla nakrytá ze zveráku, ale to že si ji pak kryla ty doma... (zvíře bez rodokmenu, žádná záruka zdraví nic takhle to s těma zvířatama se všema dopadne jak se psy...)

5měsíců taky není dostatečně dlouho mezi vrhy pro chovy platí určitá pravidla a jak je vidět v hobby chovech o nich má málokdo tušení....

no coment :nechapu:

PříspěvekNapsal: 26 lis 2013 19:41
Co nechápeš? To že nemáš žádný znalosti s tím co děláš? Než se do něčeho pustíš máš si o tom něco nastudovat nejlépe vše....
Osobní album
PříspěvekNapsal: 27 lis 2013 11:35
zzuzka612 píše:Co nechápeš? To že nemáš žádný znalosti s tím co děláš? Než se do něčeho pustíš máš si o tom něco nastudovat nejlépe vše....

Ty si myslis ze sem nic necetla? Uz nekolik knizek mi proslo rukama, internetove stranky apod....... cetla sem o rozmnozovani zaklady genetiky- jake morcata se spolu nesmi krizit apod.... nevim co porad resis :nechapu:

PříspěvekNapsal: 27 lis 2013 22:56
že nemáš ChS a množíš na zverimexácích...
založ chovku uchovni zvířata ovládej řádně genetiku, měj nějaké základy zdraví a pak množ

• Reklamní banner

Zpět na Galerie Vašich miláčků