Rudolf Desenský reportáž Soukromá dramata

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Rudolf Desenský

jsem na jeho straně, stojím za ním...
27
59%
nesouhlasím s ním a jsem proti němu...
16
35%
nevím čemu věřit...
3
7%

Celkem hlasů : 46

Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 06:14
Obrázek

Včera večer jsem očekával Rudolfa Desenského v reportáži Soukromá dramata a teď by mne zajímalo jaký kdo z Vás má názor. Osobně si myslím, že ta poslední věta v reportáži... a to, že mu to prostě všechno přerostlo přes hlavu a veškerá ta medializace uděla své a už prostě není jako dřív...byla dle mého názoru na místě....dřív to to myslel se psy asi lépe...

Ale nerad bych tu nějak spekuloval, ale rád bych otevřel diskuzi na toto téma.

zde posílám reportáž http://www.iprima.cz/videoarchiv/175670/6550/all
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 1
Bodů: 38
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 06:30
taky jsem se koukal a těžko říct :-( opravdu nechci nějak soudit člověka, když ho neznám osobně, ale o.s. Místo znám takže si nemyslím, že by to všechno byla jedna velká lež, a proč taky, že? Asi se přikládám k tomu, že mu to přerostlo přes hlavu a teď si s problémovými případy moc neláme hlavu, dřív asi ano.
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 07:58
Tuhle kauzu jsem sledovala už od začátku,na jedné straně má pravdu pan Desensky co s takovym psem? Na druhé o.s.Misto s tim,že pes nebyl jeho,jenže on ho za svého považoval,pokud vim,tak vždycky když se mu předal pes,tak ho měl prostě ve vlastnictví on. V reportáži mi byli slečny z o.s. Misto hrozně nepříjemné jako by se v tom vyžívali a o psa jim nešlo.... Pan Desensky to alespoň řekl narovinu,že o takového psa by nebyl nikde zájem....
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
Obrázky: 66
Bodů: 167
Hodnocení uživatele: 1
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 09:36
Čo dodať.Kto chce psa biť...Reportáž bola jednostranne zameraná,slová RD sa prekrucovali,prestrihávali sa tak aby sa to hodilo do reportáže proti nemu.Prime som nenaletela ani na sekundu.O ostatných prítomných čo sa tam vyjadrovali-no comment.RD kritizovala výcvikárka ktorá na škrťáku vycukáva pri cvičení psi,tej by som nedala ani plyšového psa do rúk.
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Administrátor
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 10:20
Monika Fišerová píše:Čo dodať.Kto chce psa biť...Reportáž bola jednostranne zameraná,slová RD sa prekrucovali,prestrihávali sa tak aby sa to hodilo do reportáže proti nemu.Prime som nenaletela ani na sekundu.O ostatných prítomných čo sa tam vyjadrovali-no comment.RD kritizovala výcvikárka ktorá na škrťáku vycukáva pri cvičení psi,tej by som nedala ani plyšového psa do rúk.

Tuto kauzu neznám od začátku, ale jak píšete tak včerejší reportáž byla mířena přesně na něj. Jen mě tedy mrzí, že TV Prima více nepracuje s důkazy, než to pustí do světa.
Obrázek

Bodů: 1
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 10:23
Myslím že každý rozumný člověk si sám udělá obrázek. Pana Desenskýho osobně neznám, ale stačil mi jeho projev. Opravdový milovník psů neodsuzuje pejsky bez původu. Člověk, který o sobě tvrdí že se věnuje agresivním psům, že je převychovává, přece nemůže utratit psa, protože ho napadnul, to je postavené na hlavu! Tento člověk to prostě nezvládá, tak už by si to měl přiznat!
Administrátor
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 10:33
zajímalo by mne také to proč RD nepověděl na otázku "jak a kde ho nechal utratit "
Obrázek
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 10:42
Dazzu píše:Myslím že každý rozumný člověk si sám udělá obrázek. Pana Desenskýho osobně neznám, ale stačil mi jeho projev. Opravdový milovník psů neodsuzuje pejsky bez původu. Člověk, který o sobě tvrdí že se věnuje agresivním psům, že je převychovává, přece nemůže utratit psa, protože ho napadnul, to je postavené na hlavu! Tento člověk to prostě nezvládá, tak už by si to měl přiznat!

RD ale neodsudzuje psy bez pp.To by ich nemal väčšinu u seba doma,hodne ich aj prevychoval,stačí sa podívať na jeho webe na fotky čo tam má za psy.Len komentoval realitu.Chyby tam sú aj z jednej a z druhej strany.Ale obávam sa že teraz to je len slovo proti slovu.
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 10:44
zvireci-potreby.cz píše:zajímalo by mne také to proč RD nepověděl na otázku "jak a kde ho nechal utratit "

Všetky otázky sú zodpovedané na jeho poradni.
Bodů: 1
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 11:12
Jako pejskař, výcvikář a člověk, který mimo jiné pracuje s problémovými psy si dovoluji přidat také svůj zcela osobní názor. R.D. osobně neznám, ale setkala jsem se při své práci s několika lidmi, kteří se na něj obrátili s prosbou o pomoc - bez úspěchu nejednalo se totiž o rasu, která je hodna jeho úsilí. Už tento fakt je pro mě zarážející, proč si člověk, který se tituluje do role psího psychologa brání konfrontaci s některou rasou ??? Některým z mých klientů bylo dokonce doporučeno panem R.D. bez jakékoliv znalosti podrobností, aby psa utratili ( jsem ráda, že tak neučinili a hledali pomoc, tam kde byli vyslyšeni), takže slovo utratit je pro pana psychologa dost častým receptem. Další fakt - jeden majitel křížence vytrval a podařilo se mu protlačit svého labilního psa k R.D. po dvou letech pravidelných návštěv na Vlčárech nevidím na psu žádný posun, jen majitel se svým chováním přiblížil chování pana R.D. a stále častěji se uchyluje ke konstatování, že pes je nenapravitelný. Další fakt - konstatování pana R.D., že se psem by si nikdo jiný neporadil zavání sebestředností a dost vypovídá o charakteru tohoto člověka. Možná reportáž nebyla dostatečně důsledná, možná byla zaujatá, nebo cílená, ale rozhodně to nemění nic na faktu, že soudný člověk by měl přiznat, že na něco nestačí a dát v tomto případě psu šanci, aby se o jeho nápravu pokusil někdo jiný. Když na něco nestačím, neznamená to, že si někdo jiný nedokáže poradit lépe než utracením zvířete.
Obrázky: 10
Bodů: 56
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 11:34
Podle mnoha lidí, kteří o něm píší ho znají nejen z TV,knih atd. ,ale i osobně. Myslím ,že před kamerou je to pouhá jeho přetvářka. Ze začátku se tak možná jevil, jako "pan oddaný" svým psům, ale po té co vzrostla jeho popularita a stal se tak celebritou, tak z toho akorát zblbl. Musel to být pro něj i nátlak ze strany lidí, kteří se na něj denno denně obraceli s problémy. Nazvala bych to tzv. syndromem vyhořením. Tahle práce, kterou si zvolil je na psychiku člověka dost náročná, řeší neustále nezvladatelné,agresivní a bázlivé psy, není se tedy čemu divit. Já osobně bych to po nějakém čase taky nevydržela, stálé dotazy, přeučování, to člověka přehltí. Pozitiva je zde opravdu málo. Podle reportáže v soukromých dramatech už jen svědčí to, jak psa utratil-bylo utracen odborníkem? Nebo jeho násilím a po té ostatky hozené ostatním psům?? Před kamerou je každý hrdina, ale co se děje v jejich nepřítomnosti je věc druhá a ne málo lidí se setkalo s jeho negativním chováním nejen vůči psu, ale i jeho páničkovi. Psům ukazoval svou nadřazenost někdy hrubým vystupováním, že zvíře bylo akorát více vystresované a psychicky na dně, tak se podřídilo. Určitě pomohl i některým psům ,otázkou je, kolik jich bylo? Je to celé fraška a souhlasím s cvičitelkou z o.s., jak uvedla v konečné reportáži o RD....
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 12:30
No já nevim,ale přoč by se měl snažit o nápravu psa,když se páníček nesnaží? Pokud za 2 roky nebyl schopnej nějakého posunu,tak je to pouze vina páníčka a ne cvičitele,toho pes klidně poslouchat bude,ale jak předá vodítko tak je to opět na začátku,takže chápu,že některé psi a hlavně lidi odmítá....
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 14:48
Jdu se na to podívat .. ale RD ráda nemám .. pro mě je to jen člověk, který si hraje na něco co není .. sice ho neznám osobně, ale znám pár příběhů, což mi stačí a poznat ho ani nechci ..
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 17:16
o této kauze vím své byla sem u toho když Šaryk prvně napadl... (lituju že sem nezůstala do jeho příjezdu)

a k tomu muži se vyjadřovat radši nebudu, nevím jestli bych zvolila správný slovníček, každopádně měl by si od toho dát pauzu protože on se nepřizpůsobil psům a vlkům jak tvrdí, on je nutí přizpůsobit sobě
poslední věta reportáže byla to nejlepší co v ní bylo...
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.

PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 17:25
jinač v anketě nemohu halsovat neb:

1) nejsem na jeho straně a nestojim za ním
2) nesouhlasím s ním, ale nejsem proti němu je každého věc co dělá a jak to dělá když se mě na něj někdo zeptá řeknu svůj názor na něj víc nic
3) vím čemu věřit, tedy alespoň co se týká reportáže

PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 17:28
Veradisia píše:Tuhle kauzu jsem sledovala už od začátku,na jedné straně má pravdu pan Desensky co s takovym psem? Na druhé o.s.Misto s tim,že pes nebyl jeho,jenže on ho za svého považoval,pokud vim,tak vždycky když se mu předal pes,tak ho měl prostě ve vlastnictví on. V reportáži mi byli slečny z o.s. Misto hrozně nepříjemné jako by se v tom vyžívali a o psa jim nešlo.... Pan Desensky to alespoň řekl narovinu,že o takového psa by nebyl nikde zájem....

to že s ním nesvedl nic on neznamená že by to nedokázal jiný
není král ani nic podobného aby si přivlastňoval něco co mu nenáleží

PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 17:36
Monika Fišerová píše:Všetky otázky sú zodpovedané na jeho poradni.

mohla bych poprosit o odkaz na tu poradnu, tedy přímo na místo kde se o tomto diskutuje?
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 17:53
Zuzko,slečny z o.s. Místo říkali,že by ho taky nechali utratit,ale ne tak brzo,pry vubec nejedl ani nepil,takže by bylo lepší aby umřel hlady? Jako to,že ho utratil bez toho aby se s nima nejdřív domluvil je hnusné a nesouhlasim s tim,ale plně chápu proč to udělal (teda ne to,že bez domluvy)

PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 18:01
to nic nemění na tom že stále měl nějakou šanci na nápravu a na život a to mu nebylo dopřáno, toť můj pohled na věc
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 18:12
A na jaký život měl právo? Na řetězu? Kdo by si vzal psa o kterým ví,že napadl dost hnusně člověka? Takového psa by si možná vzal nějaký výcvikář,který by si s nim věděl rady,jenže tady byl zas problém,že to byl kříženec,takže tim jeho naděje uvadá úplně je to hnusné,ale je to tak,málokterý výcvikář by si vzal křížence a pracoval s nim,pro takové lidi je přednější mít psa s pp a ještě pracanta jako je NO,RTW,Dobrman,Boseron,Maliňák a sbírat s nim zkoušky... Dnešní doba je zlá a to hodně a mě se zdá,že hodně lidí má pořád zavřené oči nad tim co se všude děje a jak to doopravdy je...
Další

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní