Maegashira Tosa´s

Představte nám Vaši chochatelskou stanici...Vkládejte aktuální informace o prodeji a provozu stanice

Bodů: 4
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 06 zář 2011 17:21
Jsme chovatelská stanice rodinného typu a zabýváme se chovem plemene Tosa Inu od roku 2007.
V tomto okamžiku se u nás nachází 8 tosinek, z toho 2 importovaní jedinci odlišných krevních linií. Všichni psi včetně našeho 8-mi letého labradora s námi žijí v domě a jsou nedílnou součástí našeho života. Jsou to přátelé a právoplatní členové rodiny.
Do chovu zařazujeme jen ta zvířata, která nám jako chovatelům svými vlastnostmi vyhovují. Nevyhovující jedince vyřazujeme. Snažíme se, aby chystané spojení bylo pro další chov přínosem a rodila se u nás pokud možno zdravá štěňátka prostá jakýchkoli nemocí a postižení. Nejde nám o to odchovat jednoho šampiona, ale celou spoustu zdravých, povahově vyrovnaných štěňat, která budou na výstavách třeba i "jenom" velmi dobrá, ale nebudou mít "hrubé vady" a jejich příští majitelé s nimi nebudou mít problémy a přinesou jim jen a jen radost.
Naše odchovy dosahují nejvyšší možná výstavní ocenění: World Winner, Champion, CEE Dog Show junior Winner, Multi Junior Champion, BOB.
Získaná ocenění bereme jako bonus navíc, jelikož hlavní důraz klademe na zdravotní stav našich odchovů, zvláště pak na dysplazii a plnochrupost, která je u tohoto málopočetného plemene závažným problémem. V chovu preferujeme červenou barvu.
Více: http://www.baira.estranky.cz/clanky/o-nasi-chovatelske-stanici-Maegashira.html

Reklamní banner

• Doporučujeme

Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
Hodnocení uživatele: 10
PříspěvekNapsal: 06 zář 2011 18:53
U Vás na stránkách jsem koukala, že jsou i černé tosy, to jsem vůbec nevěděla... nejsou vzácnější?
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.

• Reklamní banner

Zpět na Chovatelské stanice psů