Povídání o všem možném

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 zář 2011 19:20
Petty píše:tak hračky typu kong...

Ty maj,ale to je tak nebaví, je vyloženě baví to kuchat,tak jim jednou za čas koupim nějakou levnou hračku ať si kuchaj,pak maj odolné plyšové už skoro rok a ty se jim ještě nepodařilo zdolat :usmev:
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 22 zář 2011 19:50
Petty píše::D :D u nás se tedy hračky neničí, jen opotřebováním :)

u nás je to to samé ... dokonce když se objeví dirka tak čeká až mu to zašijeme
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 zář 2011 20:19
No to máte teda nějaké divné hafany :velky_usmev: náš první se dokonce pískacích hraček bál,z každé hračky sme mu museli vyndat pískátko,ale nejraději měl stejně dřevěnou činku,kterou házel z balkona (ve 4 patře) a taky je neničil,ale tihle dva se o to furt přetahujou,lítaj s tim,neni chvíle kdyby byli vzhůru a neměli u sebe hračku :velky_usmev: Holt jich maj hodně a neváží si jich protože ví,že každou chvíli dostanou novou :stydim:
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 05:49
určitě to není o tom kolik má pesan hraček .. když to spočítám tak Beník jich má snad 30 :-D a on a nemít hračku která nepíská .. to by byl blázinec ... on strašně miluje pískací hračky ... a když si veme hračku která nepíská a zkouší a zkouší a nic se neděje tak jí zahodí a veme si jinou která píská :-D
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
Hodnocení uživatele: 10
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 06:55
taky jich mame strašně moc :D chudinky kočky už přišli o své myšky... všechny hračky jsou jen a jen Persy :D ale Amynce je pujčí
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:00
tak hlavní je, že jí je pujčí :-D aby jsi měla také s čím hrát ... to Beníkovo je všechno jeho a nejhorší je když dostane novou hračku, tak je jen a jen jeho a ani nám jí třeba dva dny nepujčí a chodí s ní i spát :-D Když si jí chceme vzít nebo kolem projdeme a on má tu novou hračku tak začne vrčet. Ale ne že by nám chtěl ublížit, ale je prostě nová a tak je jenom moje a nikomu jí nedám :-D Dokonce mi sebral už i moje plyšáky, které jsem měla schované z dětství, ale je pravda že tři moje nejhezčí plyšáky jsem mu nedala i když pořád po nich pokukuje, ale nedošáhne naštěstí na ně :-) on miluje strašně když má něco nového a hýčká si ty hračky potom. Když dostal jednou plyšového pejska tak si ho bránil, choval se k němu jako by to bylo jeho štěně a on tátou :-D no občas docela sranda :-D
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:05
Tssss tak naši si nevážej ničeho,když dostanou novou hračku (kupujeme každému jednu aby to druhýmu nebylo líto) tak samozřejmě chce každej hračku toho druhýho pak jednu zahodí a o tu druhou se přetahujou a honí po baráku :velky_usmev: Nám většinou vydrží jen hračky se kterýma si nehrajou a to sou takový ty gumový :velky_usmev:
Obrázky: 6
Bodů: 221
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:38
malinke-kote píše:tak to Beník naštěstí také ne .... jen jednou zkusil ochutnat kabel od internetu .. to mu bylo asi tak 2 měsíce .... ale od té doby se do ničeho nezakousl ... nábytek ani boty nic nerozkousal .. i když je pravda že ještě v tom jeho mládí se zakousával do dřevěného stolu :-D to okusoval jak králík ... ale to bylo jen chvíli ... asi mu něco chybělo ... i přesto že měl kosti na kousání tak to okusoval, ale nenápadně ....

Noo, taky si měla štěstí, že sis vybrala hodného psa :D Timík nic nezničil .. Jen madraci venku .. ale ta mě netrápí, v boudě ji nechtěl, tak ji tahal ven a tím ji zničil :D
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:39
Veradisia píše:Jeee tak o ničení věcí bych mohla napsat román. Sherrynka sice nic nezničila,ale za to Rodney byl demoliční četa,padlo několik párů bot,telefon,gauč,křeslo, stůl, botník,deodorant,vteřinové lepidlo,několik knížek a v novém baráku rozkousal plastové kritky od topení a ještě zničil žaluzie :dabel: Jo a ještě blbec když lítal tak zavadil o nabiječku která byla v zásuvce a vyrval celou zásuvku,která následně vyhořela :sakra:

Ježiš, tak to je přímo šílenej pes :D A teď už nic neničí? :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:39
malinke-kote píše:no tak to musel být asi hodně šikovný pejsek ... mě ještě cupoval papíry :-D před ním jsme museli všechny potřebné a důležité papíry schovávat .... když našel papír tak hned ho začal cupovat ... to samé noviny .... vzal ze stolu a začal je cupovat ... jak dostal ale vynadáno tak si je ze stolu nevzal ... jen čekal jestli mu je náhodou dobrovolně nedáme ... teď už to ale naštěstí nedělá ... dokonce si pamatuji, že jsem hrála s přítelem karty "autobus" a on nám ukradl jednu kartu, naštěstí jsme mu jí sebrali ale jsou tam zoubečky takže víme vždy že je to červená sedmička když jí někdo má na ruce :-D

Beník je malej švindlíř, chtěl si ji označit :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:40
Veradisia píše:No jeje šikovnej to on byl :velky_usmev: s novinama máme taky své příhody,ale to zas čubísovou ta je hrozně ráda podává,takže je bere ze stolu a pak je někde přišlápne a když už se to tak pěkně trhá tak to začne cupovat :velky_usmev: ale bez dovolení si to nebere,to jí musí vždycky někdo navést :velky_usmev:

Jéé, to chce video :D Šikovnej kluk :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:40
Veradisia píše:Je libo paní na úklid?

Tak ta fotka nemá chybu :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:42
Mazec, super fotky :D
K těm hračkám :D Timík fakt nic neničí, on asi ani není pes :D Já nevim .. :D Ničí jen bůvolí kosti .. ty škube na kousky a pak ty kousky jí :D Ale jinak nic ..
www.gabca-web.wz.cz

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 13:05
Bíďa je taky ničitel hraček, ale já už mu je kupuju jen proto že vidm jak mu radostně zasvítěj oči když ji vytáhnu a jakou mu činí radost to likvidovat :velky_usmev:
tenisáky zlikviduje úplně na kousíčky, teda až po tom co ho odchlupí :velky_usmev: , lanové hračky jsou otázka chvilky a když je nouze postačí mu i staré vyřazené tričko na kterém se udělá uzel. :velky_usmev:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 13:19
Gábinečka píše:
Veradisia píše:Jeee tak o ničení věcí bych mohla napsat román. Sherrynka sice nic nezničila,ale za to Rodney byl demoliční četa,padlo několik párů bot,telefon,gauč,křeslo, stůl, botník,deodorant,vteřinové lepidlo,několik knížek a v novém baráku rozkousal plastové kritky od topení a ještě zničil žaluzie :dabel: Jo a ještě blbec když lítal tak zavadil o nabiječku která byla v zásuvce a vyrval celou zásuvku,která následně vyhořela :sakra:

Ježiš, tak to je přímo šílenej pes :D A teď už nic neničí? :D

Nene teď nic neničí jen své hračky i když naposled co čuba hárala tak mi trochu ohlodal pantofli,byl chudák nějak rozhozenej :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 13:20
zzuzka612 píše:Bíďa je taky ničitel hraček, ale já už mu je kupuju jen proto že vidm jak mu radostně zasvítěj oči když ji vytáhnu a jakou mu činí radost to likvidovat :velky_usmev:
tenisáky zlikviduje úplně na kousíčky, teda až po tom co ho odchlupí :velky_usmev: , lanové hračky jsou otázka chvilky a když je nouze postačí mu i staré vyřazené tričko na kterém se udělá uzel. :velky_usmev:

Tak to jsem ráda,že nemám jediná ničitele :velky_usmev:

PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 13:22
já sem si myslela že těch ničitelskejch typů je víc :velky_usmev: ale já sem spokojená aspoň se nám tu neválí tuna hraček když mu každou chvíli něco donesu :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 14:29
zzuzka612 píše:já sem si myslela že těch ničitelskejch typů je víc :velky_usmev: ale já sem spokojená aspoň se nám tu neválí tuna hraček když mu každou chvíli něco donesu :velky_usmev:

Přesně :velky_usmev: Sice ze začátku mi to bylo líto,když to rozcupovali,ale teď už jsem si zvykla,holt každej pejsek se baví něčím jiným :velky_usmev:

PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 14:58
když si představím co všecko už doma měl tak kdyby to to mělo ležet tak se tu nehnem :velky_usmev: a ani mě nebaví si hrát porád s tím samým :velky_usmev:
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:00
tak to já si nemůžu stěžovat ... nehraju si sním s těmi stejnými hračky ... každý den nebo každou chvíli mi donese úplně jinou hračku a když už si sní nechce hrát tak si jí zase uklidí do košíčku a jde si pro novou. I když je fakt, že někdy musíme ty hračky po něm uklízet. Hlavně na zahradě. Tam si je neuklidí snad nikdy :-D
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Pokec a zábava