Povídání o všem možném

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:02
tak to mi těch hraček máme taky hodně, ale kdyby se porád dokola opakovali tak by mě to nebavilo takhle mi ta rozmanitost vyhovuje :velky_usmev:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:06
tak Beník má na zahradě a doma úplně jiné hračky takže pohoda. Když jsme na zahradě vystřídají se úplně jiné druhy hraček a když je doma tak zase jiné :-) na zahradě jsme dost často, takže se to pořád mění :-)
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:09
takhle se u nás rozbalujou vánoční dárečky :velky_usmev:

Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:11
malinke-kote píše:tak to já si nemůžu stěžovat ... nehraju si sním s těmi stejnými hračky ... každý den nebo každou chvíli mi donese úplně jinou hračku a když už si sní nechce hrát tak si jí zase uklidí do košíčku a jde si pro novou. I když je fakt, že někdy musíme ty hračky po něm uklízet. Hlavně na zahradě. Tam si je neuklidí snad nikdy :-D

Tak naši si teda neuklízej,ty umí dělat jen bordel :velky_usmev: ale maj své oblíbené a s těmi si hrajou pořád dokola,hlavně s ježkem a hadem :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:13
Chudák malej Rodnýsek,Sherrynka místo aby si s nim hrála tak kuchá vevrku :jazyk:

PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:15
jo tak to beník má také dvě oblíbené hračky. Dříve měl rád takového velkého králíka ale bohužel už se opotřeboval a nemá cenu ty dirky zašívat. Sestra mu přivezla z německa takového tučnáka takže s tím chodí i spát a na zahradě má takového malého pejska s kterým také chodí spát.
Jo ale nedávno rozcupoval jednoho plyšáka, chudák. Mu amputoval hlavu. Ale to neudělal schválně. Byla tam dirka a nitka za kterou tahal až se to rozpáralo no a ten vnitřek vyškubal ven. Tak jsem mu tu hlavu ustřihla. Visel jenom na malé nitce a zašila, takže z toho má místo králíka s hlavou tak králíka bez hlavy :-D
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:18
malinke-kote píše:jo tak to beník má také dvě oblíbené hračky. Dříve měl rád takového velkého králíka ale bohužel už se opotřeboval a nemá cenu ty dirky zašívat. Sestra mu přivezla z německa takového tučnáka takže s tím chodí i spát a na zahradě má takového malého pejska s kterým také chodí spát.
Jo ale nedávno rozcupoval jednoho plyšáka, chudák. Mu amputoval hlavu. Ale to neudělal schválně. Byla tam dirka a nitka za kterou tahal až se to rozpáralo no a ten vnitřek vyškubal ven. Tak jsem mu tu hlavu ustřihla. Visel jenom na malé nitce a zašila, takže z toho má místo králíka s hlavou tak králíka bez hlavy :-D

Jooo takhle to začíná... Počkej až si v tom najde zálibu jako ti naši to tomu bude schválně trhat ouška a ocásky aby se dostal na tu vatu :velky_usmev: :velky_usmev:
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:21
tak tohle pro něj není .. ta vata mu nechutná a jak má děravého králíka, který už snad ani nejde zašít tak ho stejně zašít chce aby sním mohl řádit ... jedině s tímto plyšákem hází sem a tam a ničí ho .. nepříjde mi tedy schválně ale prostě sním řádí o sto šest. Jsem zvědavá co bude dělat až tento králík nebude. Jediný plyšák, který má velký ... dostal i velikáááánského slona ale on se ho bal .... takže musí mít plyšáky menší než je on :-D
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:28
malinke-kote píše:tak tohle pro něj není .. ta vata mu nechutná a jak má děravého králíka, který už snad ani nejde zašít tak ho stejně zašít chce aby sním mohl řádit ... jedině s tímto plyšákem hází sem a tam a ničí ho .. nepříjde mi tedy schválně ale prostě sním řádí o sto šest. Jsem zvědavá co bude dělat až tento králík nebude. Jediný plyšák, který má velký ... dostal i velikáááánského slona ale on se ho bal .... takže musí mít plyšáky menší než je on :-D

Jeee to si mi připoměla naši měli taky takovýho velkýho hrocha z ikei a ten jim vydržel docela dlouho,čuba na něm spala furt,jenže se o něj jednou přetahovali a zkončil bez ocásku a ucha :velky_usmev:
Přílohy
Já ti ten zadek stejně ukousnu...
Ještě celej
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:30
to je ještě malé oproti tomu králíkovi :-D
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 15:35
malinke-kote píše:to je ještě malé oproti tomu králíkovi :-D

No na dýlku byl snad stejně dlouhej jak čuba takže 75cm,ale jinak byl malinkej,asi jim ho budu muset zas koupit jestli ho ještě budou mít v nabídce :velky_usmev: jinak té nohy si nevšímejte,to sme rozpárali my a chtěli tam našít pískátko ovšem naše stehy to moc dlouho nepřežili :velky_usmev:
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 16:14
na fotce to ani nevypadá jako 75 cm .... jo náš bejvalý pes ten měl jen jednu hračku a jinou nechtěl .. jenže jedno zničil a druhé naštěstí měla babička ale potom jsme to neměli kde senhat ... byl to takový měsíc, nebo banán nebo já newím .. mi jsme tomu říkali banán :-D
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 16:17
malinke-kote píše:na fotce to ani nevypadá jako 75 cm .... jo náš bejvalý pes ten měl jen jednu hračku a jinou nechtěl .. jenže jedno zničil a druhé naštěstí měla babička ale potom jsme to neměli kde senhat ... byl to takový měsíc, nebo banán nebo já newím .. mi jsme tomu říkali banán :-D

Ono by to bylo vidět kdyby tam byl na porovnání pes,jenže žádnou takovou nemůžu najít :velky_usmev: Joo náš první měl oblíbenou dřevěnou činku a pak gumovýho buřta a nic víc neměl :stydim:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 16:46
Dneska má t amoje černota nějakou kousavou náladu,nejen,že se mi zakousla do trika kde jsou teď dvě dírky,ještě mi začala kousat do tepláků a ponožek :velky_usmev: Ale povedlo se mi na ní parádně bafnout,přišla sem s Rodnýskem zvenku a čubina měla hlavu na gauči tak sem se tam připlížila bafla na ní ona se lekla skočila přes gauč na mě a zakousla se mi do brady,to jsem se začala dusit pač mi zaskočila žvejka tak mě ještě hryzla do ucha a měla z toho hroznou švandu :velky_usmev: teď mi krade bačkůrky plyšový :prekvapeni: Jinak to její kousání neni doopravdické kousání jen takové láskyplnné oštípávání :zamilovany:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 16:50
Nedám míček nedááám

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 25 zář 2011 18:38
Tak co lidičky, jakpak ste si užili jeden z posledních teplých víkendů?

My sme se se psem řádně vyblbly včera v lese a na poli s navštěvami rybníka na ochlazení a dodržování psího pitného režimu :velky_usmev: strávili sme tam celé odpoledne. Kolem rybníka chodíme ták strašně často že mě překvapilo když si pes troufnul jít k rybníku ze stráně, to nikdy nedělal vždycky pěkně na nízkém břehu hups do vody, na stráni mu ujela noha spadnul do rybníka jak kámen vylez a už s ním nechtěl mít nic společnýho :velky_usmev: , ale než sme šli domů tak se ještě zašel napít, ale už tam nelezl. :velky_usmev: Celou noc sme, spolu na posteli, spali jak zabitý. :rofl:

Dnes, sme se u rybníka taky stavili, ale nešel plavat jen se napil a ochladil nohy a šli sme blbnout na pole. Cestou z pole sme to vzali kolem rybníka aby se napil a pak oklikou přez potok a les domů. Teď tu chrápe jak starej chlap :velky_usmev:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 10:04
Tak to my chodili na procházky jen ráno aby se trochu unavili a pak byli doma,zatím co ostatní uklízeli zahradu,dělali branku a prostě všechno co bylo potřeba udělat :usmev:
Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 10:06
u nás práce na internetovém obchodě :smutek:
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 10:13
to já v pátek šla na zahradu pro Beníka, tam jsme chvíli byli a potom v sobotu jsem byla doma s pesanem, jenom jsme šli se vyvenčit a domu. Čekali na druhého pánička a já mezitím vařila. K večeru jsme jeli k mejm rodičům, kde jsme přenocovali, zabalila jsem si pár věcí k přítelovi, už přeci jen začíná být chladno a já u něj měla jenom letní oblečení a v neděli k večeru jsme jeli zase domu a Beníka odvezli na zahrádku, kde tam bude zase celý týden :-)
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 10:33
Timík se o hračky přetahuje, ale neničí je .. občas nějaká packa nebo hlavička upadne, ale tak stane se :D Většinou jsou to staří vyřazení plyšáci, takže to neva :-)
Joo, ale přeci jen, něco ničí :D Hračkám co pískají vykousává ty pískátka :D
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Pokec a zábava