Přípravky proti ektoparazitům a životní styl vašeho miláčka

Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 14:27
Gi & smečka píše:No hele... Já fakt stříkám tak málo. A bezklíšťatová oblast, hlavně v povodí Moravy, fakt nejsme.. A vodníky mám taky. :D
Což mě napadá, že po nastříkání Neostomosanem nesmí psi pár dní do vody, páč by ji mohli celou otrávit. :emo:

je tak to je hloupé když je nastříkáš a chudáci nemohu pár dní do vody ... to mi ho nastříkáme tím sprejem co jsem posílala Gabče že máme a do vody může normálně naštěstí. Ale zase ho stříkáme raději jednou za týden a hlavně když jdeme na delší cestu do lesa, kde je klíšťat opravdu hodně a vloni v Klášterci nad ohří byla opravdu velká sezóna klíšťat.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Moderátor fóra
Bodů: 151
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 14:29
malinke-kote píše: tak to je hloupé když je nastříkáš a chudáci nemohu pár dní do vody

No, vzhledem k tomu, že stříkám před sezonou - leden, únor, tak si myslím, že jim to ani nevadí. Že se nemůžou okoupat. :ano:
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 14:43
no ale tak určitě je nestříkáš jen jednou za rok ne? určitě musíš ještě někdy třeba v červenci ... nebo to snad zabírá na celý rok? já si myslím že zrovna našemu Beníkovi to zabírat nebude, protože po něm lezou klíšťata i když je nastříkaný ale nenacucají se .. vždy mu ho sundáme s tím že po něm akorát tak leze .....
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 14:57
malinke-kote píše:no ale tak určitě je nestříkáš jen jednou za rok ne?

Stříkám je jednou za rok. :mrkam:

já si myslím že zrovna našemu Beníkovi to zabírat nebude, protože po něm lezou klíšťata i když je nastříkaný ale nenacucají se .. vždy mu ho sundáme s tím že po něm akorát tak leze .....

No to těžko říct. To bys musela vyzkoušet. Mě to funguje na mnoho psech a navíc tím stříkám na doporučení jedné chovky, která tím stříká už x let.
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 15:10
no zkusit by se mělo vše ... možná to i vyzkoušíme ale to asi až příští rok když nesmějí pár dní do vody .... a hlavně u něj je problém na něj něco nastříkat ... brání se i tímto a potom když ho nastříkáme tak se válí po trávě :velky_usmev: ale hlavní je že ten sprej i tak zabírá :velky_usmev:
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 15:58
Gi & smečka píše:No hele... Já fakt stříkám tak málo. A bezklíšťatová oblast, hlavně v povodí Moravy, fakt nejsme.. A vodníky mám taky. :D
Což mě napadá, že po nastříkání Neostomosanem nesmí psi pár dní do vody, páč by ji mohli celou otrávit. :emo:

Ty jo, tak to je dobrý .. tak na to se podívám :-)
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 15:59
Ty jo, tak to je asi fakt dobrá věc .. to asi zkusíme :-) Jak dlouho nesmí do vody?
www.gabca-web.wz.cz
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 16:11
Já používám scalibor, většinou máme jen jedno klíště, min. rok ani jedno. Až přestane fungovat tak se podívám po něčem jiném. Neostomosan vim,že se doporučuje hodně na blechy,ale nevim jak to je,když se psi hodně olizujou? Nemůže jim to nějak uškodit? Jinak ani se scaliborem se nesmí do rybníků atd. je pro vodní živočichy jedovatý na to pozor, měl by se vždycky sundat a pak zase nandat, to samé při koupání psa ve vaně nebo sprše :mrgreen:
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 16:20
ty joooo, to mě ani nenapadlo zda to nemůže být nějak škodlivé pro psy co se hodně olizují ... Beník se docela často pořád olizuje tak nevím :smutek:

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 16:27
Verčo ten tvůj není škodlivý, vždyť si to četla a ještě to tu i psala. :mrkam:

Od Veradisia to byla reakce na ten Neostomosan.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 16:29
Gábinečka píše: Jak dlouho nesmí do vody?

My nechodíme tak tři čtyři dny. Jinak hlavně si najdi na netu návod. Neostomosan se musí ředit 1:200 kruciš nebo 1:400? Zeptej se v lékárně kdyžtak. Natříkáš na celý povrch psa, vetřeš a necháš uschnout volně. Aniž by se olizoval. Jinak smrad je to nehoráznej. :velky_usmev:

Ad olizování. Dokud jsou mokří, tak se určitě olizovat nesmí. Ale to mi zase věřte, že ten smrad dobrovolně lízat nebudou. :velky_usmev: A až uschnou, tak už to nějak neřeším. Nemáme problémy.

o. s. Russell Rescue
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 16:50
zzuzka612 píše:Verčo ten tvůj není škodlivý, vždyť si to četla a ještě to tu i psala. :mrkam:

Od Veradisia to byla reakce na ten Neostomosan.

ano já vím, já reagovala na ten přípravek co psala Veradisia a nebo Gi & smečka ... právě že jsem přemýšlela že bych zkusila tento když píšou že je dobrý a stačí jen jeden nástřik za jeden rok :-) pro nás je problém našeho Bena nastříkat tak by to bylo fajn jen jednou za rok :-) ale když se pořád olizuje a kort když ho nastříkáme tak to asi nebude moc dobré pro něj :-)
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 16:51
no tak oni ty spreje většinou všechny smrdí :velky_usmev: ale mi tedy naštěstí máme nějaký voňavý nebo alespoň mě voní :velky_usmev:

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 16:54
Tak ho tu chvíli než uschne pohlídáš né? Jak píše Gi tak to i smrdí, a pesani nemaj tendenci to olizovat, ale kdyby náhodou tak si ho pohlídám. Já po tom kouknu a zkusíme to. Mi teda máme kapičky a fungujou, ale to je každých 5týdnů nová jedna 120kč takhle to sfouknu jednou a napořád.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 17:01
Holky, smrdí to opravdu otřesně, to mi věřte. :velky_usmev:

o. s. Russell Rescue
Bodů: 241
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 18:14
Já psi většinou jen nastříkám Arpalitem neo,neboď na ně už nic jiného neučinkuje a musím říct,že loni jsem ze psů sundala max. 10 klíšťat :-) A to se chodíme normálně plavit a běháme v polích a jsou na zahradě pořád :-) navíc už nějaký 2-3 roky mě takhle přesvědčuje :-)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 19:46
Gi & smečka píše:My nechodíme tak tři čtyři dny. Jinak hlavně si najdi na netu návod. Neostomosan se musí ředit 1:200 kruciš nebo 1:400? Zeptej se v lékárně kdyžtak. Natříkáš na celý povrch psa, vetřeš a necháš uschnout volně. Aniž by se olizoval. Jinak smrad je to nehoráznej. :velky_usmev:

Ad olizování. Dokud jsou mokří, tak se určitě olizovat nesmí. Ale to mi zase věřte, že ten smrad dobrovolně lízat nebudou. :velky_usmev: A až uschnou, tak už to nějak neřeším. Nemáme problémy.

Mrkla jsem na net a ředí se to pro psa 1:200 :-) Prej :D Myslíš, že se fakt olizovat nebude? Nebo mu mám třeba dát košík? :D
A dá se to sehnat jinak než u veterináře, nebo pro to musím tam? :-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 19:50
malinke-kote píše:
ano já vím, já reagovala na ten přípravek co psala Veradisia a nebo Gi & smečka ... právě že jsem přemýšlela že bych zkusila tento když píšou že je dobrý a stačí jen jeden nástřik za jeden rok :-) pro nás je problém našeho Bena nastříkat tak by to bylo fajn jen jednou za rok :-) ale když se pořád olizuje a kort když ho nastříkáme tak to asi nebude moc dobré pro něj :-)

Tak jo musíš chvilku udržet se neolizovat :D :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 19:51
malinke-kote píše:no tak oni ty spreje většinou všechny smrdí :velky_usmev: ale mi tedy naštěstí máme nějaký voňavý nebo alespoň mě voní :velky_usmev:

Tak ten tvůj je přírodní, tak aby nevoněl :-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 19:52
Hele a co říkáte na Arpalit obojky? :-) Mě se docela líbily, když je měli na vet fairu .. ale pak nešly nikde sehnat a viděla jsem je v prodeji až letos .. Jen mají jednu nevýhodu - jsou jedovaté pro kočky .. Prý by pes neměl ani přijít do styku s kočkama ..
www.gabca-web.wz.cz
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Zdravotní poradna pro psy