Rudolf Desenský reportáž Soukromá dramata

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Rudolf Desenský

jsem na jeho straně, stojím za ním...
27
59%
nesouhlasím s ním a jsem proti němu...
16
35%
nevím čemu věřit...
3
7%

Celkem hlasů : 46

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 lis 2011 14:27
Tchor píše:Treba proto ze jsem ty meily videl, kromne toho mam o o tom jak to cele probihalo informace v podstate online - mnohem driv nez se z toho nafoukla bublina, holt verim vic cloveku ktereho znam velmi dobre kdyz tvrdi to co dela normalne nez lidem ktery neznam a ktery rikaji pokazde neco jineho. Rikam nech se prekvapit jak dopadne to TO - ja jsem v klidu.

Saryka jako takoveho jsem osobne nevidel (v te dobe jsem tam nebyl) ale kdyz jsem slisel popis toho jak probihalo predani (od tri osob a prvni popis druhy den po te co si ho vzal) byla moje prvni reakce ze tady neni sance. Ze clovek ktery by mnel na to takoveho psa zvladnout si ho k sobe nikdy neveme (protoze takovy clovek si velmi dobre uvedomi ryziko takoveho prevzeti) a predat takoveho psa cloveku ktery ty zkusenosti na to nema by byla vstupenka do opravdu vekyho pruseru. tedy dve moznosti - bud si takovyho psa nechat na doziti (uz by byl ctvrtej) s tim ze bude zabirat misto psovi ktery tu sanci ma, nebo to vyresit tak jak to Ruda nakonec vyresil. Jak ho znam bylo to pro nej hodne tezky rozhodovani.

Ok, dobrá ..
Je mi jasný, že Šaryk by asi fakt šanci neměl, osobně jsem ho neznala, ale podle popisu by si to asi nikdo "na triko" nevzal ho někomu nezkušenému dát ..
Reportáž beru s rezervou, ale prostě RD nemusím .. to zas musíš chápat ty, že ne každý je "jeho stoupencem" .. Nesouhlasím s jeho metodami a jeho vystupováním .. Prostě mi přijde divnej .. Klidně se uraž, je to jen můj názor ..
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Reklamní banner

• Doporučujeme

Bodů: 88
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 03 lis 2011 14:52
OK, akorat se obavam ze jeho metody neznas, ale vychazis z toho co se o tech metodach povida. Co se tyce jeho vystupovani mnoho veci mi vadi taky, ale obavam se ze to co vadi mne ty na mysli nemas neb to se bezne neprobira. Ja ti tvuj nazor brat nebudu - uz vubec se nebudu urazet, jen bych rad aby ten nazor vychazel ze znalosti veci nikoli z JPP.

Nez jsem cca pred peti rokama Rudu poznal osobne - mel jsem na nej nazor dost podobny tomu tvemu. Vetsina lidi ktery k nemu se psem prijedou vidi jen cca 10% toho co se psama Ruda dela po triceti letech praxe se psama odhaduju ze vidim neco kolem 70% toho co dela a obcas nechapu jak je mozny ze to jde tak rychle neb podle vsech mejch zkusenosti je treba odstraneni panickeho strachu prace na nekolik mesicu - na vlastni oci jsem videl srovnani extremne bazlivyho psa (csv) za tejden - do dneska nevim jak. to zvire jsem videl kdyz ho privezli i kdyz ho predaval jinym lidem.
Vice o tom co delam uvidite na fotkach
http://tchor. rajce.net
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 lis 2011 19:43
Tchor píše:OK, akorat se obavam ze jeho metody neznas, ale vychazis z toho co se o tech metodach povida. Co se tyce jeho vystupovani mnoho veci mi vadi taky, ale obavam se ze to co vadi mne ty na mysli nemas neb to se bezne neprobira. Ja ti tvuj nazor brat nebudu - uz vubec se nebudu urazet, jen bych rad aby ten nazor vychazel ze znalosti veci nikoli z JPP.

Nez jsem cca pred peti rokama Rudu poznal osobne - mel jsem na nej nazor dost podobny tomu tvemu. Vetsina lidi ktery k nemu se psem prijedou vidi jen cca 10% toho co se psama Ruda dela po triceti letech praxe se psama odhaduju ze vidim neco kolem 70% toho co dela a obcas nechapu jak je mozny ze to jde tak rychle neb podle vsech mejch zkusenosti je treba odstraneni panickeho strachu prace na nekolik mesicu - na vlastni oci jsem videl srovnani extremne bazlivyho psa (csv) za tejden - do dneska nevim jak. to zvire jsem videl kdyz ho privezli i kdyz ho predaval jinym lidem.

Hele, četla jsem všechny jeho knížky, viděla jeho videa, prolezla jeho stránky a prostě mi nesedí .. Já nevim, přijde mi to hrozně divné .. Ale tak když mu to funguje .. Já jen vím s jakým štěndem tam jeli známí a s jakým se vrátili .. bylo to ze dne na den .. Třeba je to náhoda, ale víš jak ..
Neboj, z reportáže jsem si obrázek neudělala .. Koukala jsem na ni, to jo .. ale je jasný, že to TV se dá jen to, co se hodí .. ale i tak ..
www.gabca-web.wz.cz

Bodů: 1
PříspěvekNapsal: 03 lis 2011 22:18
Gábinečka píše:
Saryka jako takoveho jsem osobne nevidel (v te dobe jsem tam nebyl) ale kdyz jsem slisel popis toho jak probihalo predani (od tri osob a prvni popis druhy den po te co si ho vzal) byla moje prvni reakce ze tady neni sance. Ze clovek ktery by mnel na to takoveho psa zvladnout si ho k sobe nikdy neveme (protoze takovy clovek si velmi dobre uvedomi ryziko takoveho prevzeti) a predat takoveho psa cloveku ktery ty zkusenosti na to nema by byla vstupenka do opravdu vekyho pruseru. tedy dve moznosti - bud si takovyho psa nechat na doziti (uz by byl ctvrtej) s tim ze bude zabirat misto psovi ktery tu sanci ma, nebo to vyresit tak jak to Ruda nakonec vyresil. Jak ho znam bylo to pro nej hodne tezky rozhodovani.

Zdravím všechny v této diskuzi, příznivce i nepříznivce pana Desenského. Ráda bych se s Vámi podělila jen o malou úvahu… Hodně tu píšete o tom, jestli je dobře, že Šaryk zmizel z tohoto světa, že se vlastně nám všem může ulevit. Ale nemělo by to být právě naopak? Znamená to, že pokud je pes agresivní není šance? Znamená to, že se máme začít bát? Co když bude jiný agresivní pes a bohužel se nedostane do rukou pana Desenského, který rozhodne o tom, že společnost lidí bude ve větším bezpečí, bude-li takový pes mrtvý. Co když si ho nějaký naprosto ,,nezodpovědný,, člověk vezme z útulku a dá ho na převýchovu jinému cvičiteli? Znamená to, že jsme ohroženi těmi psy, kteří prošli výcvikem cvičitelů, kteří jsou přesvědčeni, že každý pes jde převychovat? Hrozí nám tím pádem nebezpečí?
Velmi ráda bych zůstala u své víry v to, že opravdu každý pes, jakéhokoli věku, jakéhokoli plemene , jakéhokoli pochroumání své povahy či jakkoli agresivního lze převychovat! Ne každý na to má, já vím. Ale komu jinému věřit než těm, kdo svůj život věnují převýchově právě takto problémovým psům. Psům, kteří se prohřešili vůči lidské společnosti a lidským pravidlům nejstrašněji. Pokousali člověka.
Věřte nebo ne, ale existují výcvikáři, kteří jsou schopni vycvičit každého psa! I ty, co pokousali mnoho lidí, co se stali hrozbou pro své vlastní pány nebo okolí, stali se nezvladatelnými. Jak je možné, že tyto psy nečeká pouze řetěz v autobazaru, ale plnohodnotný život? Co když se na psy nemusí vrčet a kousat je do čenichu. Věřte nebo ne, ale pokud je výcvikář zkušený, stačí láskyplný přístup, výcvik, velká spousta vynaložené energie a seznámí jej se všemi vzruchy, které psa v jeho dalším plnohodnotném životě čekají.

Pro ty, kteří se mnou chtějí dál věřit, že opravdu každého psa lze napravit, že nemusíme utrácet ty, kteří nám přerostli přes hlavu přikládám odkaz na stránky pana Ivo Eichlera.
http://www.psi-tabor.info/text.php?idc=127

DŮLEŽITÉ JE VĚDĚT, ŽE TO JDE!!!! Jen někteří to dokážou a jiní ne. O tom to celé je…

PS: Nikdy jsem s panem Desenkým nepřišla do styku. Neznám jeho metody o nic víc, než jaké je prezentuje v médiích. Vím velmi dobře, co dokážou novináři. Jak moc nám neustále zkreslují informace, ať jde o politiku, nebo o rozpory mezi tím jak cvičit psa. Ale výcvikář, který miluje pejsky a snaží se pomoci právě psům by nikdy neměl dovolit, aby se některé jeho metody staly hitem velké většiny pejskařů v této zemi. Šaryk by se totiž asi do čenichu kousnout nenechal… Co myslíte??
Obrázky: 66
Bodů: 167
Hodnocení uživatele: 1
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 lis 2011 23:00
Hanka píše:

Pro ty, kteří se mnou chtějí dál věřit, že opravdu každého psa lze napravit, že nemusíme utrácet ty, kteří nám přerostli přes hlavu přikládám odkaz na stránky pana Ivo Eichlera.

...Co myslíte??
Hm,pekne napísané a aj rozumné,ale čo keď pes nebude mať o pamlsok záujem,čo potom? Iná alternatíva tam nie je popísaná ako so psom komunikovať než len cez pamlsky... :zvedavy:
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 lis 2011 23:13
Hanka píše:Zdravím všechny v této diskuzi, příznivce i nepříznivce pana Desenského. Ráda bych se s Vámi podělila jen o malou úvahu… Hodně tu píšete o tom, jestli je dobře, že Šaryk zmizel z tohoto světa, že se vlastně nám všem může ulevit. Ale nemělo by to být právě naopak? Znamená to, že pokud je pes agresivní není šance? Znamená to, že se máme začít bát? Co když bude jiný agresivní pes a bohužel se nedostane do rukou pana Desenského, který rozhodne o tom, že společnost lidí bude ve větším bezpečí, bude-li takový pes mrtvý. Co když si ho nějaký naprosto ,,nezodpovědný,, člověk vezme z útulku a dá ho na převýchovu jinému cvičiteli? Znamená to, že jsme ohroženi těmi psy, kteří prošli výcvikem cvičitelů, kteří jsou přesvědčeni, že každý pes jde převychovat? Hrozí nám tím pádem nebezpečí?
Velmi ráda bych zůstala u své víry v to, že opravdu každý pes, jakéhokoli věku, jakéhokoli plemene , jakéhokoli pochroumání své povahy či jakkoli agresivního lze převychovat! Ne každý na to má, já vím. Ale komu jinému věřit než těm, kdo svůj život věnují převýchově právě takto problémovým psům. Psům, kteří se prohřešili vůči lidské společnosti a lidským pravidlům nejstrašněji. Pokousali člověka.
Věřte nebo ne, ale existují výcvikáři, kteří jsou schopni vycvičit každého psa! I ty, co pokousali mnoho lidí, co se stali hrozbou pro své vlastní pány nebo okolí, stali se nezvladatelnými. Jak je možné, že tyto psy nečeká pouze řetěz v autobazaru, ale plnohodnotný život? Co když se na psy nemusí vrčet a kousat je do čenichu. Věřte nebo ne, ale pokud je výcvikář zkušený, stačí láskyplný přístup, výcvik, velká spousta vynaložené energie a seznámí jej se všemi vzruchy, které psa v jeho dalším plnohodnotném životě čekají.

DŮLEŽITÉ JE VĚDĚT, ŽE TO JDE!!!! Jen někteří to dokážou a jiní ne. O tom to celé je…

PS: Nikdy jsem s panem Desenkým nepřišla do styku. Neznám jeho metody o nic víc, než jaké je prezentuje v médiích. Vím velmi dobře, co dokážou novináři. Jak moc nám neustále zkreslují informace, ať jde o politiku, nebo o rozpory mezi tím jak cvičit psa. Ale výcvikář, který miluje pejsky a snaží se pomoci právě psům by nikdy neměl dovolit, aby se některé jeho metody staly hitem velké většiny pejskařů v této zemi. Šaryk by se totiž asi do čenichu kousnout nenechal… Co myslíte??

Souhlasím .. moc hezky napsané .. !!
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 03 lis 2011 23:33
Hanko obavam se ze si neumis predstavit o cem pises. Ano naprosta vetsina psu se da srovnat, ale urcite velmi male procento ne - nebo se da srovnat na jednoho velmi zkuseneho cloveka ale neni to prenosne na dalsiho cloveka. Lidi vy si opravdu neumite predstavit co to je pes ktery se rozhodne vse kolem sebe zabit a ma "srdicko a fyzicku" to udelat - ja se zatim setkal s takovim psem dvakrat. I mezi psama jsou jak vrozeny tak ziskany dusevni poruchy. Psa joko mas v tom odkazu tam ma Ruda nekolikrat do mesice a za velmi kratkou dobu je srovnanej tak ze jde predat dal, ale to je zcela jiny pripad nez o kterem se tady bavime.

PS: s tim Eichlerem jsi mne opravdu pobavila ten zkutecne agresivni psy nikdy nedelal - znam oba pany docela dobre.

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 04 lis 2011 00:50
Hanka píše:Zdravím všechny v této diskuzi, příznivce i nepříznivce pana Desenského. Ráda bych se s Vámi podělila jen o malou úvahu… Hodně tu píšete o tom, jestli je dobře, že Šaryk zmizel z tohoto světa, že se vlastně nám všem může ulevit. Ale nemělo by to být právě naopak? Znamená to, že pokud je pes agresivní není šance? Znamená to, že se máme začít bát? Co když bude jiný agresivní pes a bohužel se nedostane do rukou pana Desenského, který rozhodne o tom, že společnost lidí bude ve větším bezpečí, bude-li takový pes mrtvý. Co když si ho nějaký naprosto ,,nezodpovědný,, člověk vezme z útulku a dá ho na převýchovu jinému cvičiteli? Znamená to, že jsme ohroženi těmi psy, kteří prošli výcvikem cvičitelů, kteří jsou přesvědčeni, že každý pes jde převychovat? Hrozí nám tím pádem nebezpečí?

Paráda, konečně něco co je pořádně napsaný.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 04 lis 2011 11:56
Proč by se každý pes nedal převychovat?? To je zas jen nějakej názor lidí ..
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 04 lis 2011 12:03
Gábinečka píše:Proč by se každý pes nedal převychovat?? To je zas jen nějakej názor lidí ..

Kdyz si to myslis...

Mozna budes hodne prekvapena az se s takovym psem potkas. Ale opakuju nejen mezi lidma jsou psychopati.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 04 lis 2011 12:13
Tchor píše:Kdyz si to myslis...

Mozna budes hodne prekvapena az se s takovym psem potkas. Ale opakuju nejen mezi lidma jsou psychopati.

Psa psychouše jsem potkala .. a dostal se z toho, není teda úplně spolehlivej, ale cvičí, víceméně poslouchá, už nekouše každého na potkání .. ale úplně pohodový rodinný pes to není ..
www.gabca-web.wz.cz

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 04 lis 2011 12:18
alex : to kousání preferuje právě p. RD, ta paní píše že se to dít nemusí a převychovat jde každý, alespoň do míry kdy se s ním dá nějak pracovat nebude to pes pro každého, ale bude to pes
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
PříspěvekNapsal: 04 lis 2011 20:02
Alex to co pises se rozeznat da a pomerne snadno, problem je nekde jinede - nektery zmneny v chovani jsou ve vyjimecnych pripadech nezvratny. Jde je pouze kompenzovat tak aby pes mohle nejakym zpusobem prezit v pritomnosti cloveka ktery neudela chybu - problem je v tom ze lide chyby delaji. u rudy uz nekolik takovych psu dozilo )znal jsem je dobre (sveho casu jesm se o ne i nekolik dni staral kdyz ruda musel pryc a ja hlidal cely psinec), nepovazuji se za nezkuseneho psu mi proslo rukama uz docela dost nekolik jsem jich i pomahal srovnatpresto tyto psy jsem, krmil pres mrize kotce. zkutecne se obavam ze si neumite predstavit stav psa o kterem tu pisu ja takovy psy poznal dva (oba u Rudy). Je veliky rozdil mezi psem ktery kouse proto ze si chce neco vymoct pripadne chce nekoho (neco zahnat) a mezi psem ktery kouse likvidacne a neprestane dokud nezabije a vybiji se do vseho na co dosahne.

PS: Pro Gabinecku - vetsina psychyckych poruch je i u lidi nezvratna a da se jen utlulumit nebo castecne kompenzovat, ale ne odstranit u psu je to to same ale velka cast leku ktery fungujou u lidi u nich nefunguje.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011 11:32
Ale oni u toho psa žádné léky nepoužívali :D Jen s ním prostě pracovali a tak .. znám ho už dlouho, dneska je to dědek :D Ale dřív to byl hroznej hajzl a každej se ho bál .. ale dali mu šanci :-)
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011 11:50
Gábinečka píše:Ale oni u toho psa žádné léky nepoužívali :D Jen s ním prostě pracovali a tak .. znám ho už dlouho, dneska je to dědek :D Ale dřív to byl hroznej hajzl a každej se ho bál .. ale dali mu šanci :-)

Ruda dava mesicne upesne sanci nekolika psum, ktery by se dali popsat tak jako to popisujes - normalni clovek se s psychopatem ve psi kuzi mockrat nepotka - je jich fakt malo - ale clovek ke kteremu se sjizdi vyber toho co ostatni uz vzdali cas od casu takovyho potka. znal jsem takova psy dva - jednoho u rudy jednoho u dobre zname na cvicaku. Ten malinak na cvicaku mel ulety ale jen nekdy a celkove se to dalo zvladnout. "Ulet" probihal tak ze pes z uplneho klidu (treba pri aktivnim mazleni s psovodkou, najednou zacal zcela beze smylu napadat vse okolo vcetne psovodky (docela zkuseny). Nikdy se nevypozoroval ani zpoustec ani nejaka pravidelnost. Ten u Rudy napadal vse co se dostalo do jeho blizkosti a jediny kdo k nemu mohl vstoupit do kotce byl Ruda - tenhle pes u rudy dozil do stari.

Pokud je u psa odstranitelna pricina jeho chovani tak je odstranitelna hlavne klidem, jdnoznacnosti a "chapavym" nadhledem.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011 12:10
Tchor píše:Ruda dava mesicne upesne sanci nekolika psum, ktery by se dali popsat tak jako to popisujes - normalni clovek se s psychopatem ve psi kuzi mockrat nepotka - je jich fakt malo - ale clovek ke kteremu se sjizdi vyber toho co ostatni uz vzdali cas od casu takovyho potka. znal jsem takova psy dva - jednoho u rudy jednoho u dobre zname na cvicaku. Ten malinak na cvicaku mel ulety ale jen nekdy a celkove se to dalo zvladnout. "Ulet" probihal tak ze pes z uplneho klidu (treba pri aktivnim mazleni s psovodkou, najednou zacal zcela beze smylu napadat vse okolo vcetne psovodky (docela zkuseny). Nikdy se nevypozoroval ani zpoustec ani nejaka pravidelnost. Ten u Rudy napadal vse co se dostalo do jeho blizkosti a jediny kdo k nemu mohl vstoupit do kotce byl Ruda - tenhle pes u rudy dozil do stari.

Pokud je u psa odstranitelna pricina jeho chovani tak je odstranitelna hlavne klidem, jdnoznacnosti a "chapavym" nadhledem.

Oni to taky doma dokázali .. téměř bez jakékoliv pomoce výcvikáře a jiných institucí .. :-) A na psovi byla vidět změna .. ani nevím, co se mu stalo, prostě ho znám jako zlýho hajzla a dneska si ho můžu i pohladit :D Takže si myslím, že je to hlavně o lidech ..
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 07 lis 2011 22:16
Gábinečka píše:
Oni to taky doma dokázali .. téměř bez jakékoliv pomoce výcvikáře a jiných institucí .. :-) A na psovi byla vidět změna .. ani nevím, co se mu stalo, prostě ho znám jako zlýho hajzla a dneska si ho můžu i pohladit :D Takže si myslím, že je to hlavně o lidech ..

Dovolím si tvrdiť že ja by som si vedela poradiť s problémovým psom,ktorý by mal "vadu" agresívneho charakteru,mohlo by sa jednať napr. o agresiu menšieho rozsahu než mal Šaryk.Či by som si so Šarykom vedela poradiť si netrúfam povedať,psa som nevidela ako sa tváril na ludí,iné psi...Videl ho ale RD ktorý s problémovými psami pracuje dennodenne 25 rokov a pokial rozhodol tak ako rozhodol,mal k tomu dovod.Ja sa vždy za každých okolností na psa chcem podívať sama,samotný popis problémového chovania je len orientačný.So psami sa viem dohovoriť,vyrastala som s nimi od mojich 4 rokov a viem presne čo mi "hovoria".Verím tomu že okrem mňa sú aj iný ludia ktorý to dokážu.Ale ako písal Tchor,je malé percento psov s ktorými to proste nejde.Tchor je skúsený kynológ,tak si myslím že vie o čom hovorí.Vždy je v luďoch ako sa pes správa,pes len odráža naše chovanie k nim.
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 07 lis 2011 23:33
Monika Fišerová píše:Dovolím si tvrdiť že ja by som si vedela poradiť s problémovým psom,ktorý by mal "vadu" agresívneho charakteru,mohlo by sa jednať napr. o agresiu menšieho rozsahu než mal Šaryk.Či by som si so Šarykom vedela poradiť si netrúfam povedať,psa som nevidela ako sa tváril na ludí,iné psi...Videl ho ale RD ktorý s problémovými psami pracuje dennodenne 25 rokov a pokial rozhodol tak ako rozhodol,mal k tomu dovod.Ja sa vždy za každých okolností na psa chcem podívať sama,samotný popis problémového chovania je len orientačný.So psami sa viem dohovoriť,vyrastala som s nimi od mojich 4 rokov a viem presne čo mi "hovoria".Verím tomu že okrem mňa sú aj iný ludia ktorý to dokážu.Ale ako písal Tchor,je malé percento psov s ktorými to proste nejde.Tchor je skúsený kynológ,tak si myslím že vie o čom hovorí.Vždy je v luďoch ako sa pes správa,pes len odráža naše chovanie k nim.

Asi máš pravdu, ale dokážu tvrdit, že to procento psů, se "kterými to prostě nejde" je velmi malé .. :-) Je to všechno jen o lidech .. je jednodušší říct: "Je agresivní, nic s ním nejde, dáme ho utratit" .. teď to není myšleno nijak konkrétně, ale znám takové lidi, co jsou schopni to říct :-( Bohužel .. Taky jsem měla co dočinění s agresivním psiskem .. ale to bylo ze strachu ... nějak se to zvládlo, ale rozhodně to není vyrovnaný a super pes ..
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 07 lis 2011 23:52
Ja som sa zatial stretla len so strachovou agresiou a agresiou z rozmazlenosti,keď pes nemal stanovené hranice a vynucoval si všetko po svojom.S agresiou akú mal Šaryk som sa bohudík nestretla a ani po tom netúžim,potrebujem byť celá aby som sa mohla starať o syna.Prinajmenšom by som sa na neho pozrela,ale na pracovanie s ním by som nemala dostatok skúseností a keby som sa s ním mala kontaktovať,určite len s náhubkom.Bohvie čo bol ten skrat že z "mazlivého psa" sa stal pes útočiaci na ludí :?: Keby tam bol majitel a povedal by ako so psom zaobchádzal,bolo by to o niečo jednoduchšie,ale musel by povedať pravdu samozrejme.I keď pes vždy práskne na majitela,ako s ním zaobchádza.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 07:35
Alex.Velická píše:Bilbich rád dibich se dozvěděl jak to po te kauže co bilo TV PRIMA o Rudolfoví Desenskýmu dibi dali vědět jak to dopadlo celkově sním i a zvířátky.Dost mne to zajíma jak to dopadne nebo se mluvilo že ho asi bude višetřovat POLICIJE.

Vieš ako to je,všetko je na dlhé lakte.Len tak skoro to nebude.A i keď všetko dopadne v prospech RD,obávam sa že nepriaznivci to stejne nepoberú a na RD budú nadávať aj ďalej.
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní