Rudolf Desenský reportáž Soukromá dramata

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Rudolf Desenský

jsem na jeho straně, stojím za ním...
27
59%
nesouhlasím s ním a jsem proti němu...
16
35%
nevím čemu věřit...
3
7%

Celkem hlasů : 46

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 09:54
Agrese z rozmazlenosti :D To je hezkej výraz .. ale bohužel je to to nejčastější .. Já jsem potkala i psa, který chtěl všechny a všechno zabít .. na procházky jedině s náhubkem, puštění nepřipadalo v úvahu, jak se k němu někdo přiblížil, tak kousal .. "Bral" jen svou majitelku, ale i ta byla několikrát pohryzaná .. Byl to ČV, ale mega velkej .. Nějak se jim to podařilo "utlumit", a když mu bylo asi 6let, tak jsem si ho dokonce pohladila .. Ale člověk se k němu nesměl otočit zády, jinak by ho sežral .. Nevím proč .. Doma se k němu nikdy nechovali nějak zle, a měli ho od štěnda .. Dneska už je do starej dědek, je nevrlej, ale už nechce všechno zabít :D
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 66
Bodů: 167
Hodnocení uživatele: 1
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 14:47
Ono väčšina ludí sa k svojim psom nespráva zle,ale stačí keď psovi nenastavia pravidlá a pes si može robiť čo chce.Potom prevezme velenie on a to može byť tiež nebezpečné.Máme tu jednu učitelku starú cca 50 rokov,má zlatého kokra a ten ju niekolko krát bezdovodne napadol,napr.len že ho chcela pohladiť.Pes je bez pp a može mať gén agresivity,tak by to výchovou nemuselo byť.Ale nejaký čas som ju stretávala zafačovanú akoby ju zrazilo auto :mlcim: Pes ju na vodítku ťahá,keď vonku niečo nájde a začne to žrať,neni šanca mu to zobrať lebo hneď začne vrčať a pokúsal by.Naozaj milý mazlíček :|
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 17:22
Monika Fišerová píše:Ono väčšina ludí sa k svojim psom nespráva zle,ale stačí keď psovi nenastavia pravidlá a pes si može robiť čo chce.Potom prevezme velenie on a to može byť tiež nebezpečné.Máme tu jednu učitelku starú cca 50 rokov,má zlatého kokra a ten ju niekolko krát bezdovodne napadol,napr.len že ho chcela pohladiť.Pes je bez pp a može mať gén agresivity,tak by to výchovou nemuselo byť.Ale nejaký čas som ju stretávala zafačovanú akoby ju zrazilo auto :mlcim: Pes ju na vodítku ťahá,keď vonku niečo nájde a začne to žrať,neni šanca mu to zobrať lebo hneď začne vrčať a pokúsal by.Naozaj milý mazlíček :|

Joo, tak takových lidí u nás máme hodně .. :-( Stačilo by jen ty psy tak nerozmazlovat ...
www.gabca-web.wz.cz

Bodů: 1
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 05 bře 2012 15:33
Po shlédnutí reportáže a přečtení vyjádření pana RD k příběhu:
Vzhledem k tomu, že reportáž je namířena zcela jednostranně proti RD a jeho prohlášení k příběhu je zase zcela jednostranně proti útulku, tak pravda bude asi někde uprostřed. Ale jak to bylo doopravdy, to ví jen on sám.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 05 bře 2012 18:55
helena píše:Po shlédnutí reportáže a přečtení vyjádření pana RD k příběhu:
Vzhledem k tomu, že reportáž je namířena zcela jednostranně proti RD a jeho prohlášení k příběhu je zase zcela jednostranně proti útulku, tak pravda bude asi někde uprostřed. Ale jak to bylo doopravdy, to ví jen on sám.

Noo, tak na tomhle názoru něco bude :-)
www.gabca-web.wz.cz

Bodů: 11
PříspěvekNapsal: 06 bře 2012 13:55
Hanka píše:Saryka jako takoveho jsem osobne nevidel (v te dobe jsem tam nebyl) ale kdyz jsem slisel popis toho jak probihalo predani (od tri osob a prvni popis druhy den po te co si ho vzal) byla moje prvni reakce ze tady neni sance. Ze clovek ktery by mnel na to takoveho psa zvladnout si ho k sobe nikdy neveme (protoze takovy clovek si velmi dobre uvedomi ryziko takoveho prevzeti) a predat takoveho psa cloveku ktery ty zkusenosti na to nema by byla vstupenka do opravdu vekyho pruseru. tedy dve moznosti - bud si takovyho psa nechat na doziti (uz by byl ctvrtej) s tim ze bude zabirat misto psovi ktery tu sanci ma, nebo to vyresit tak jak to Ruda nakonec vyresil. Jak ho znam bylo to pro nej hodne tezky rozhodovani.

Zdravím všechny v této diskuzi, příznivce i nepříznivce pana Desenského. Ráda bych se s Vámi podělila jen o malou úvahu… Hodně tu píšete o tom, jestli je dobře, že Šaryk zmizel z tohoto světa, že se vlastně nám všem může ulevit. Ale nemělo by to být právě naopak? Znamená to, že pokud je pes agresivní není šance? Znamená to, že se máme začít bát? Co když bude jiný agresivní pes a bohužel se nedostane do rukou pana Desenského, který rozhodne o tom, že společnost lidí bude ve větším bezpečí, bude-li takový pes mrtvý. Co když si ho nějaký naprosto ,,nezodpovědný,, člověk vezme z útulku a dá ho na převýchovu jinému cvičiteli? Znamená to, že jsme ohroženi těmi psy, kteří prošli výcvikem cvičitelů, kteří jsou přesvědčeni, že každý pes jde převychovat? Hrozí nám tím pádem nebezpečí?
Velmi ráda bych zůstala u své víry v to, že opravdu každý pes, jakéhokoli věku, jakéhokoli plemene , jakéhokoli pochroumání své povahy či jakkoli agresivního lze převychovat! Ne každý na to má, já vím. Ale komu jinému věřit než těm, kdo svůj život věnují převýchově právě takto problémovým psům. Psům, kteří se prohřešili vůči lidské společnosti a lidským pravidlům nejstrašněji. Pokousali člověka.
Věřte nebo ne, ale existují výcvikáři, kteří jsou schopni vycvičit každého psa! I ty, co pokousali mnoho lidí, co se stali hrozbou pro své vlastní pány nebo okolí, stali se nezvladatelnými. Jak je možné, že tyto psy nečeká pouze řetěz v autobazaru, ale plnohodnotný život? Co když se na psy nemusí vrčet a kousat je do čenichu. Věřte nebo ne, ale pokud je výcvikář zkušený, stačí láskyplný přístup, výcvik, velká spousta vynaložené energie a seznámí jej se všemi vzruchy, které psa v jeho dalším plnohodnotném životě čekají.

Pro ty, kteří se mnou chtějí dál věřit, že opravdu každého psa lze napravit, že nemusíme utrácet ty, kteří nám přerostli přes hlavu přikládám odkaz na stránky pana Ivo Eichlera.
http://www.psi-tabor.info/text.php?idc=127

DŮLEŽITÉ JE VĚDĚT, ŽE TO JDE!!!! Jen někteří to dokážou a jiní ne. O tom to celé je…

PS: Nikdy jsem s panem Desenkým nepřišla do styku. Neznám jeho metody o nic víc, než jaké je prezentuje v médiích. Vím velmi dobře, co dokážou novináři. Jak moc nám neustále zkreslují informace, ať jde o politiku, nebo o rozpory mezi tím jak cvičit psa. Ale výcvikář, který miluje pejsky a snaží se pomoci právě psům by nikdy neměl dovolit, aby se některé jeho metody staly hitem velké většiny pejskařů v této zemi. Šaryk by se totiž asi do čenichu kousnout nenechal… Co myslíte??[/quote]

naprostý souhlas! RD neni zdaleka jediný, kdo pracuje s problémovými psy a určitě není tím, kdo má právo rozhodovat o tom, který pes se utratí a který ne. jeho metody mi nesedí a i když já sama jsem ho nikdy nenavštívila, znám lidi co to udělali, znám spoustu lidí, co jej považují za svého přítele, ale znám i ty, co litují, že tam kdy jeli. pro mě je hlavní že a) se považuje za psího pánaboha, rozhoduje si o tom, který pes ej lukrativní a který zaslouží utratit b) domnívá se, že je asi jediný, kdo pracuje se psy a že před ním všichni padnou na prdel. a radši řekne, že pes je nepřevychovatelný (ačkoliv to byl celý život pohodový pes a teprve vystaven stresu v útulku pes poprvé zaútočil, tedy podle mně žádná krvelačná bestie) a nechá ho utratit aniž by dal možnost někomu jinému pokusit se se psem pracovat c) u několika psů neni schopen doložit kým a jak byli utraceni!!!!!!!!!!!!!!!!! a to je pro mně prostě nepřípustný. takovej člověk nemá mít ani rybičky, natož psy
Osobní album
PříspěvekNapsal: 06 bře 2012 17:27
Šíbr píše:
Zdravím všechny v této diskuzi, příznivce i nepříznivce pana Desenského. Ráda bych se s Vámi podělila jen o malou úvahu… Hodně tu píšete o tom, jestli je dobře, že Šaryk zmizel z tohoto světa, že se vlastně nám všem může ulevit. Ale nemělo by to být právě naopak? Znamená to, že pokud je pes agresivní není šance? Znamená to, že se máme začít bát? Co když bude jiný agresivní pes a bohužel se nedostane do rukou pana Desenského, který rozhodne o tom, že společnost lidí bude ve větším bezpečí, bude-li takový pes mrtvý. Co když si ho nějaký naprosto ,,nezodpovědný,, člověk vezme z útulku a dá ho na převýchovu jinému cvičiteli? Znamená to, že jsme ohroženi těmi psy, kteří prošli výcvikem cvičitelů, kteří jsou přesvědčeni, že každý pes jde převychovat? Hrozí nám tím pádem nebezpečí?
Velmi ráda bych zůstala u své víry v to, že opravdu každý pes, jakéhokoli věku, jakéhokoli plemene , jakéhokoli pochroumání své povahy či jakkoli agresivního lze převychovat! Ne každý na to má, já vím. Ale komu jinému věřit než těm, kdo svůj život věnují převýchově právě takto problémovým psům. Psům, kteří se prohřešili vůči lidské společnosti a lidským pravidlům nejstrašněji. Pokousali člověka.
Věřte nebo ne, ale existují výcvikáři, kteří jsou schopni vycvičit každého psa! I ty, co pokousali mnoho lidí, co se stali hrozbou pro své vlastní pány nebo okolí, stali se nezvladatelnými. Jak je možné, že tyto psy nečeká pouze řetěz v autobazaru, ale plnohodnotný život? Co když se na psy nemusí vrčet a kousat je do čenichu. Věřte nebo ne, ale pokud je výcvikář zkušený, stačí láskyplný přístup, výcvik, velká spousta vynaložené energie a seznámí jej se všemi vzruchy, které psa v jeho dalším plnohodnotném životě čekají.

Pro ty, kteří se mnou chtějí dál věřit, že opravdu každého psa lze napravit, že nemusíme utrácet ty, kteří nám přerostli přes hlavu přikládám odkaz na stránky pana Ivo Eichlera.
http://www.psi-tabor.info/text.php?idc=127

DŮLEŽITÉ JE VĚDĚT, ŽE TO JDE!!!! Jen někteří to dokážou a jiní ne. O tom to celé je…

PS: Nikdy jsem s panem Desenkým nepřišla do styku. Neznám jeho metody o nic víc, než jaké je prezentuje v médiích. Vím velmi dobře, co dokážou novináři. Jak moc nám neustále zkreslují informace, ať jde o politiku, nebo o rozpory mezi tím jak cvičit psa. Ale výcvikář, který miluje pejsky a snaží se pomoci právě psům by nikdy neměl dovolit, aby se některé jeho metody staly hitem velké většiny pejskařů v této zemi. Šaryk by se totiž asi do čenichu kousnout nenechal… Co myslíte??

naprostý souhlas! RD neni zdaleka jediný, kdo pracuje s problémovými psy a určitě není tím, kdo má právo rozhodovat o tom, který pes se utratí a který ne. jeho metody mi nesedí a i když já sama jsem ho nikdy nenavštívila, znám lidi co to udělali, znám spoustu lidí, co jej považují za svého přítele, ale znám i ty, co litují, že tam kdy jeli. pro mě je hlavní že a) se považuje za psího pánaboha, rozhoduje si o tom, který pes ej lukrativní a který zaslouží utratit b) domnívá se, že je asi jediný, kdo pracuje se psy a že před ním všichni padnou na prdel. a radši řekne, že pes je nepřevychovatelný (ačkoliv to byl celý život pohodový pes a teprve vystaven stresu v útulku pes poprvé zaútočil, tedy podle mně žádná krvelačná bestie) a nechá ho utratit aniž by dal možnost někomu jinému pokusit se se psem pracovat c) u několika psů neni schopen doložit kým a jak byli utraceni!!!!!!!!!!!!!!!!! a to je pro mně prostě nepřípustný. takovej člověk nemá mít ani rybičky, natož psy

Jojo, pěkně napsané ...
www.gabca-web.wz.cz
Moderátor fóra
Bodů: 151
PříspěvekNapsal: 07 bře 2012 17:04
Velmi ráda bych zůstala u své víry v to, že opravdu každý pes, jakéhokoli věku, jakéhokoli plemene , jakéhokoli pochroumání své povahy či jakkoli agresivního lze převychovat!

Věřte nebo ne, ale existují výcvikáři, kteří jsou schopni vycvičit každého psa!

Je vidět, že s problémovými psy nepracujete.. Váš názor je hodně naivní, ale neberu Vám ho. A tvrzení, že lze přecvičit/převychovat každý pes je zcestné. :nechapu:

PS: Nikdy jsem s panem Desenkým nepřišla do styku. Neznám jeho metody o nic víc, než jaké je prezentuje v médiích. Vím velmi dobře, co dokážou novináři. Jak moc nám neustále zkreslují informace, ať jde o politiku, nebo o rozpory mezi tím jak cvičit psa. Ale výcvikář, který miluje pejsky a snaží se pomoci právě psům by nikdy neměl dovolit, aby se některé jeho metody staly hitem velké většiny pejskařů v této zemi. Šaryk by se totiž asi do čenichu kousnout nenechal…

Viděla jste někdy RD osobně kousat psa do čenichu a nebo je to pouze zkreslená informace, kterou věříte novinářům? :pitomy:

(ačkoliv to byl celý život pohodový pes a teprve vystaven stresu v útulku pes poprvé zaútočil, tedy podle mně žádná krvelačná bestie)

Vy jste toho psa celý život znala? Že víte, že byl po celý život pohodový? :mlcim:

Jinak aby nedošlo k mýlce, nejsem skalním příznivce RD. Jen mne fascinuje, jaký hon na čarodějnice se z toho stal. Ano, na jednu stranu si myslím, že potřeboval dostat přes prsty a postavit trochu nohama na zem. Sláva mu do hlavy stoupla naprosto neuvěřitelně. Na druhou stranu se mi však nelíbí, jak podlými podrazy se toto děje. Ona paní Jansová z PPČ taky není úplně svatá a příběh pitbullteriéra Froda si upravila tak, aby byl cíleně zaměřen proti RD. Co na tom, že lhala.. Hlavně, že jí to všichni uvěřili. To je ta novinařina.. Naservírovat nějaké informace a vědět, že stádo ovcí (omluvte mne, ale v případě veřejnost kontra media a se nedá vztah nazvat jinak) to všechno spase a uvěří tomu... :culim:
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 07 bře 2012 23:48
Případ Šaryk znám velice dobře... majitelům se samozřejmě nedá vše věřit, ale přísahali že nikdy nic takového neprovedl a i během pobytu v útulku byl pes dost v pohodě až pak najednou, dle mě na něj dolehl stres a takhle to dopadlo...
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 bře 2012 11:45
Mě to celý přijde jako tvrzení proti tvrzení .. RD si říká, co se mu hodí .. televize vystříhala, to co bylo zajímavé .. Prostě nikdy nikdo nebude znát pravdu ..
www.gabca-web.wz.cz
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 08 bře 2012 13:01
Gábinečka píše:Mě to celý přijde jako tvrzení proti tvrzení .. RD si říká, co se mu hodí .. televize vystříhala, to co bylo zajímavé .. Prostě nikdy nikdo nebude znát pravdu ..

A vo tom to je.. Nechci se ho zastávat, fakt ne. Ale prostě mě to udivuje.. Názorná ukázka toho, jak lze pomocí medií znásilnit masu lidí.. :nechapu:

Viz třeba tahle zpráva o zmizelém romském pokladníkovi. To byla vlna sdílení a mánie na FB, jak to každej komentoval, jaká je to hrůza.. A ona to kachna. :cekej: Média mají hroznou moc.. A paní Jansová, coby redaktorka, si to uvědomuje víc než dost.
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 bře 2012 13:50
Gi & smečka píše:A vo tom to je.. Nechci se ho zastávat, fakt ne. Ale prostě mě to udivuje.. Názorná ukázka toho, jak lze pomocí medií znásilnit masu lidí.. :nechapu:

Viz třeba tahle zpráva o zmizelém romském pokladníkovi. To byla vlna sdílení a mánie na FB, jak to každej komentoval, jaká je to hrůza.. A ona to kachna. :cekej: Média mají hroznou moc.. A paní Jansová, coby redaktorka, si to uvědomuje víc než dost.

Jo, to je pravda .. media dokážou hodně .. :-( Viz třeba ten starej hoax o štěndech zlaťáka .. ten se drží už roky .. a taky je to jen díky blbosti lidí .. Lidi jsou prostě jak stádová zvířata .. jeden řekne, tak a takhle to bylo .. a hromada dalších se chytí s ním ..
Je to hrůza ..
Ale já si na RD udělala názor už dřív .. a rozhodně není mým favoritem ..
www.gabca-web.wz.cz
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 08 bře 2012 15:30
Gábinečka píše:Jo, to je pravda .. media dokážou hodně .. :-( Viz třeba ten starej hoax o štěndech zlaťáka .. ten se drží už roky .. a taky je to jen díky blbosti lidí .. Lidi jsou prostě jak stádová zvířata .. jeden řekne, tak a takhle to bylo .. a hromada dalších se chytí s ním ..
Je to hrůza ..
Ale já si na RD udělala názor už dřív .. a rozhodně není mým favoritem ..

No štěnda mi došly na mejl teď v pondělí nebo kdy. Pořád se statečně drží. :velky_usmev:
A RD můj favorit též není, však už jsem to říkala.. Ale i tak. Děsí mne ta media. Díky bohu za život bez televize. :ano:

o. s. Russell Rescue
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 bře 2012 15:38
Gi & smečka píše:No štěnda mi došly na mejl teď v pondělí nebo kdy. Pořád se statečně drží. :velky_usmev:
A RD můj favorit též není, však už jsem to říkala.. Ale i tak. Děsí mne ta media. Díky bohu za život bez televize. :ano:

Dokonce, jo? :D Já je teď dlouho neviděla, naposled na FB :D Ale drží se hodně statečně, už několik let :D
Joo, život bez televize je fajn, s tím souhlasím :-) Musím se smát, když vždycky někomu řeknu, že nemáme televizi :D Ty vykulené oči mne vždycky pobaví :D
Ale stejně se ty drby a kecy valí ze všech stran ... :-(
www.gabca-web.wz.cz

Bodů: 2
PříspěvekNapsal: 16 srp 2012 14:48
Nejdřív bych chtěl poprosit uživatele Alex.Velická, aby aspoň trošičku věnoval češtině..
Co se týče vyádření Rudy Desenského, jedná se o jednoznačnou reakci na to, co zaznělo. Ano, též jsem byl po reportáži zaskočen, a okamžitě jsem se ho ptal... Nicméně až tento článek mě naprosto přesvědčil o tom, jak to bylo, s natáčením. Nejdříve všem těm, kteří tvrdí, že nechával utratit křížence:
http://www.psycholog-psu.com/files/fotky/lejstrozl.jpg
Poté těm, kteří se chtějí dozvědět pravdu, a mají 15 minutek na přečtení:
http://www.psycholog-psu.com/soukrdramata.html

Jsem na straně rudolfa desenského, prima je pro mě horší než politika... Pan Desenský nikoho nezabil. Nechal utratit pouze nemocné psy, no a dva psy z reportáže.

Bodů: 2
PříspěvekNapsal: 16 srp 2012 14:51
Alex.Velická píše:Bilbich rád dibich se dozvěděl jak to po te kauže co bilo TV PRIMA o Rudolfoví Desenskýmu dibi dali vědět jak to dopadlo celkově sním i a zvířátky.Dost mne to zajíma jak to dopadne nebo se mluvilo že ho asi bude višetřovat POLICIJE.

ta tvoje "POLICIJE" by měla vyšetřit hlavně zkorumpovaný pořad soukromých dramat, a celou zkorumpovanou primu.. Jen se zeptejte účastníků takového prostřena!, jak to tam je... Nutí je říkat, to co je potřeba, aby soutěž byla pro diváky zajímavá... Doufám, že aspoň obrázek o primě si uděláte, když už neuvěříte panu Desenskému.
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 17 srp 2012 13:51
Rufr píše:Poté těm, kteří se chtějí dozvědět pravdu, a mají 15 minutek na přečtení:

Pravdu? Těm, kteří se chtějí dozvědět názor RD, ne snad? :mrkam:

Pravda bude někde na půli cesty. A tvrdit, že tohle prohlášení RD je pravdivé je stejně nesmyslné jako tvrdit, že pravdivé je prohlášení primy a pořadu Soukromá dramata.

o. s. Russell Rescue

Bodů: 1
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2014 10:53
Hezký den, sice píši poněkud pozdě, ale myslím, že pár věcí by tu zaznít mělo. Ten celý případ vůbec nebyl o tom, jestli je pan Desenský dobrý nebo špatný. Byl to prostě hon na něj zorganizovaný min. dvěmi ženami, které žijí ze psů. Ano ona paní výcvikářka a pak paní šefrédaktorka ono zavedeného psího časopisu.
Celý ten případ ukázal na to, že do psů dělají lidé, kteří jim absolutně nerozumí, že veterina je jen kšeft stejně jako chov psů celkově.
Pár postřehů k několika absurditám onoho případu jsem tenkrát sesmolil zde
http://pejskarinaunas.blogspot.cz/searc ... %C5%A0aryk

Další věc je situace ohledně té reportáže.
Bohužel ji nedělal pan Klíma osobně a tak prostor pro snahu o objektivitu či dokonce investigativní žurnalistiku byl takřka nulový.
Shodou okolností jsem v té době s panem Klímou a paní Formanovou komunikoval a mohu Vám zodpovědně sdělit, že čas ji prostě tlačil moc. Navíc Prima je a v té době už byla prostě bulvár a tak šlo o "pecky", ne o to vysvětlovat lidem, že ta situace není dobrá ani u Desenského ani u OS Místo ani u veterináře, který například dává nekompetentním osobám injekční preparáty připravené k aplikaci na základě toho, že si o ně řeknou.
Předchozí

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní