Rudolf Desenský reportáž Soukromá dramata

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Rudolf Desenský

jsem na jeho straně, stojím za ním...
27
59%
nesouhlasím s ním a jsem proti němu...
16
35%
nevím čemu věřit...
3
7%

Celkem hlasů : 46

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 18:18
Děvčata z OS místa říkali že po prvním emailu sháněli a našli někoho jiné kdo byl ochotný to s ním zkusit, p. Desenský není jediný kdo se takovým psům věnuje, ale asi si to stále neuvědomuje... jinému se to mohlo a nemuselo povést, to už se ovšem nikdo nikdy nedozví :smutek:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.

Reklamní banner

• Doporučujeme

PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 18:30
Šaryk, napadl člověka dřív než poznal p. Desenského

u něj mohl být pes agresivní ze spousty důvodů stres spojený se změnou prostředí, spousta sedativ v těle apod.
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 18:31
To je to co odsuzuju,že to s nima neřešil,ale na druhou stranu mohli vzít auto a jet tam když nekomunikoval,to že mu volali... je na telefonu jen v určitých hodinách co má napsáno na stránkách pak už se mu nedovolají,protože je venku se psi... Jenže víš,co třeba by ho někdo zkrotil,jenže co by nastalo až by se dal někomu jinému,jeslti by o něj vůbec někdo měl zájem? Riskoval by někdo,že toho člověka může zabít? Já bych nikdy neriskovala....
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.

PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 18:38
jsou lidi co si takového psa vezmou, např. jedna tosa inu (myslim že to bylo tohle plemeno) byl v útulku agresivní, taktéž tam oslovili p. Desenského ten jim přislíbil pomoc, ovšem zůstalo jen u slibů vzal si jiné tři psy na tohole psíka se vykašlal, našla se paní co to riskla i bez převýchovy, byl u ní zpočátku jen s náhubkem jinak to nešlo, ale odbourali to a pes je dnes parťák, takže jsou lidi co si takovéto psy berou

děvčata z OS mu volali v době kdy byl na FB to opravdu nebyl venku se psy a nebyl tedy problém zvednout tel. a vůbec když vidí že mu volá někdo kdo mu svěřil psa na převýchovu, nebral...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 19:05
No jo jenže to je náhoda,že si ho vzali,takových lidí je opravdu málo,ale naštěstí takový jsou,lidé si berou v pohodě psi,kteří útočí na psi nebo jen hrozí lidem,ale málokdo by si vzal psa,který takhle napadl člověka... Vem si kolik je psů v čr po útulcích a jak dlouho tam zůstávají a to jsou třeba bez problémový. Jednou to dojde tak daleko,že i u nás se budou pesjci utrácet,když o ně nebude zájem,lidé si raději přivážejí pesjky z Irska nebo ze slovenska protože tam by jim hrozilo utracení,ale neuvědomují si,že tim způsobí,to že na naše psy stát nebude chitít platit a začne se dít to co se děje jinde,to by nahoře musel být nějaký milovník zvířat,jenže zatim tam jsou jen milovníci peněz....
Obrázky: 4
Bodů: 3
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:23
Nechápu proč nechal utratit toho druhého pejska. Když majitelka řekla že to nebyl agresivní pes, že se o něj měl jen starat než se mu najde nový páníček. A on ho nechá utratit? Aniž by ji dodal nejaké papíry o těch vyšetřeních. Že by se najednou u něj začal pes chovat agresivne? Tohle fakt nechápu...proč? tak jí ho měl vrátit a říct že je nemocný a že on se o něj nechce starat a né ho utratit :P aniž by podal důkaz že měl pes nemoc která způsobuje agresivitu...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:28
To mi příjde taky hodně divné,čert ví jak to bylo... přeci jen tv prima si to všechno sestříhala tak aby to bylo napínavé a tak,že na jedné straně jsou ti dobří a na druhé ti zlí...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:33
No dobře...ale sám pan D. z vlastních úst řekl, že když se pes za pár dní nezlepší dá ho raději utratit...proč nezkusí najít jiného člověka který by měl zájem o psa..nevím no...já mám knížku od pana D. a ta se mi líbila a přišlo mi že ví jak odnaučit psi agresivitě...akorát mě dost zklamalo to, že na křížence se vyprdne a radši si vezme psi s PP....
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:41
No tak jsem to zkoukla, akorát jsem se naštvala ..
Není to jen o té kauze Šaryk .. stačí si o něm něco najít na netu .. Moc nechápu, že ho lidi tak žerou .. u mě to jen magor, kterej si hraje na psychologa psů .. Znám psy, se kterými měl co dočinění a jsou to chudáci .. :-(
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:42
Veradisia píše:To mi příjde taky hodně divné,čert ví jak to bylo... přeci jen tv prima si to všechno sestříhala tak aby to bylo napínavé a tak,že na jedné straně jsou ti dobří a na druhé ti zlí...

No tak asi si to sestříhali, ale to jeho chování je prej takový i normálně .. je to hulvát :-(
www.gabca-web.wz.cz
Obrázky: 66
Bodů: 167
Hodnocení uživatele: 1
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:44
zzuzka612 píše:

mohla bych poprosit o odkaz na tu poradnu, tedy přímo na místo kde se o tomto diskutuje?[/quote]
http://www.psycholog-psu.com/poradna/se ... 0f4c128690 Téma "artemis v médiích".Pokial tam nie ste zaregistrovaná,možno to po vás bude chceť registráciu,ale to chce od každého nového človeka čo tam príde.
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:47
Alex.Velická píše:CHudaček bafanek podlemne to Rudolf zavinil tu jeho agresivitu že bil kněmu tak agresivní no pokud se tak nemu choval neni divu že mu dal najevo že semu Rudolf nelibi.No mne se to take nelibi jak se chová.
Ten chudáček bafanek poslal do nemocnice dvoch ludí pred tým odvozom a jednému šiel rovno po tvári a po bruchu.Zase si to neidealizuj že bol ten pes chudáčik a andílek Alexandra.
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:53
Gábinečka píše:Jdu se na to podívat .. ale RD ráda nemám .. pro mě je to jen člověk, který si hraje na něco co není .. sice ho neznám osobně, ale znám pár příběhů, což mi stačí a poznat ho ani nechci ..

Ja tiež poznám pár príbehov a nejaké dosť hnusné som aj čítala na nete,bohudík predtým som poznala RD osobne a možem ti povedať že RD ohovárajú hlavne ludia ktorým pekne šliapol na ego :mrkam:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:54
No ale co ten druhý? O tom nemá ani jeden důkaz že byl agresivní a stejně ho utratil :mlcim:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 20:57
Gábinečka píše:No tak jsem to zkoukla, akorát jsem se naštvala ..
Není to jen o té kauze Šaryk .. stačí si o něm něco najít na netu .. Moc nechápu, že ho lidi tak žerou .. u mě to jen magor, kterej si hraje na psychologa psů .. Znám psy, se kterými měl co dočinění a jsou to chudáci .. :-(

Chodím moc rada na freečka RD a jeho priaznivcov,nikde inde som si tak perfektne nepovenčila psy medzi cca 50-100 psami ako na freečkach.Pohodové psi,pohodový ludia,človek sa nemusí báť že mu iný pes napadne psa,pretože každý je uzrozumený s pravidlami aké by sa mali dodržovať všade medzi psíčkarmi.Takto by bolo napadnutie nezvládnutými a nevychovanými psami na nule keby to platilo všade :usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 22:27
Tak na tom skvělém freečku se právě kamarádovi stala taková fajná věc .. kdy si mu jeho půl roční štěndo hrálo s jiným stejně starým štěndem a nějak na sebe asi víc vrčeli či co a RD to vyhodnotil jako agresivní chování a tak toho jeho prcka vzal a švihnul s ním o zem, pak na něj vrčel, protože to se prej musí (hahaha) a když se štěndo strachy počůralo, tak o něm řekl, že je to pes k ničemu a labilní povaha .. No tak já bych "pana psychologa" v této situaci asi přizabila ne-li zabila .. mlátit někomu psovi o zem, to jsem teda ještě neviděla .. A ten chudák pesan má následky do dnes .. Tak jako nevím ..
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 22:52
Gábinečka píše:Tak na tom skvělém freečku se právě kamarádovi stala taková fajná věc .. kdy si mu jeho půl roční štěndo hrálo s jiným stejně starým štěndem a nějak na sebe asi víc vrčeli či co a RD to vyhodnotil jako agresivní chování a tak toho jeho prcka vzal a švihnul s ním o zem, pak na něj vrčel, protože to se prej musí (hahaha) a když se štěndo strachy počůralo, tak o něm řekl, že je to pes k ničemu a labilní povaha .. No tak já bych "pana psychologa" v této situaci asi přizabila ne-li zabila .. mlátit někomu psovi o zem, to jsem teda ještě neviděla .. A ten chudák pesan má následky do dnes .. Tak jako nevím ..

Bola si pri tom alebo to vieš len z rozprávania? Ashona som na jeho prvé fríčko vzala keď mal 4 mesiace a že sa on zrovna priatelsky nehral s iným štendom a Desenský do toho vobec nezasahoval.Pozri sa do mojho albumu,mám tam nejaké fotky z toho blbnutia.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 00:36
Monika Fišerová píše:Bola si pri tom alebo to vieš len z rozprávania? Ashona som na jeho prvé fríčko vzala keď mal 4 mesiace a že sa on zrovna priatelsky nehral s iným štendom a Desenský do toho vobec nezasahoval.Pozri sa do mojho albumu,mám tam nejaké fotky z toho blbnutia.

Ano, znám to jen z vyprávění, ale prostě tomu věřím .. Pes se jen tak ze dne na den nezmění .. A takovýchle příhod je i na netu hodně .. tak mi to moc nepřijde jako vymyšlené nebo náhoda ..
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 07:01
Gábinečka píše:
Ano, znám to jen z vyprávění, ale prostě tomu věřím .. Pes se jen tak ze dne na den nezmění .. A takovýchle příhod je i na netu hodně .. tak mi to moc nepřijde jako vymyšlené nebo náhoda ..

Ono niekedy si chce urobiť si názor zo skutočnosti,a nie jpp ;) Ja svojho psa podla vzoru C.Milanna pokladám na zem keď mi začne nevyberaným sposobom skákať do psov a nie je ani bázlivý,ani labilný.Všetko je v povahe psa.Na psy sa snaží sem tam machrovať ,keď som Desenskému popísala svoj postup,tak mi bolo vytknuté že to robím špatne a to pokladanie psa na zem je blbosť,argumentoval tým že z väčším psom by som si ťažko poradila a nejaký pit by ma poslal do :kvetina: Že švacol so psom,to mi príde prehnané,ludia radi zveličujú,mohol ho chytiť za obojok a pritiahnuť k sebe kde mu povedal že sa má chovať slušne,na to používa príslušný tón hlasu ktorý pes pochopí skorej než pokrikovanie.Minule som zažila pána ktorý viedol na flexine psa-kríženca NO a ten chcel napadnúť kamarátkinho naháča.Pán mal flexinu natiahnutú na meter a na psa začal hulákať"Rexi ke mně,Rexi,Rexi ke mně!!!Rex nič,stál tam kde bol,pán už nevedel čo so psom tak zařval"sedni!" a pes si konečne sadol.Keby použil metódu a la Desenský,tak ten pes minimálne príde na druhé privolanie.Desenského poznám osobne,tak všetky povídačky aký je tyran berem s rezervou,ono stačila táto reportáž čo dokáže skupina ludí ktorá sa dohodne že niekoho pošpiní a šikovný strih urobia svoje.
Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 07:32
ono stačila táto reportáž čo dokáže skupina ludí ktorá sa dohodne že niekoho pošpiní a šikovný strih urobia svoje.

s tím plně souhlasím ! :ano:
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní