Rudolf Desenský reportáž Soukromá dramata

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Rudolf Desenský

jsem na jeho straně, stojím za ním...
27
59%
nesouhlasím s ním a jsem proti němu...
16
35%
nevím čemu věřit...
3
7%

Celkem hlasů : 46

Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 08:15
Ano, znám to jen z vyprávění, ale prostě tomu věřím .. Pes se jen tak ze dne na den nezmění .. A takovýchle příhod je i na netu hodně .. tak mi to moc nepřijde jako vymyšlené nebo náhoda ..[/quote]

Gabčo to nemůžeš tak brát,že to někdo psal a je toho na netu spousta,lidi jsou zavistivci a snaží se pošpinit kde koho,to neni jen on stačí se podívat na další lidi co pracují se psi a přečteš si taky spousty a spousty špatného. A každý kdo má z něčeho špatný pocit,to všechno překroutí tak aby to vypadalo,že toho psa skoro zabil,vidim to všude kolem když u něčeho sem a pak to slyšim lidi vyprávět...
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 09:48
Veradisia píše:
Gabčo to nemůžeš tak brát,že to někdo psal a je toho na netu spousta,lidi jsou zavistivci a snaží se pošpinit kde koho,to neni jen on stačí se podívat na další lidi co pracují se psi a přečteš si taky spousty a spousty špatného. A každý kdo má z něčeho špatný pocit,to všechno překroutí tak aby to vypadalo,že toho psa skoro zabil,vidim to všude kolem když u něčeho sem a pak to slyšim lidi vyprávět...

Já vím, že to může a nemusí být pravda .. Ale prostě mi tenhle člověk nesedl .. Takových "psích psychologů" je, ale nikdo s tím neleze do televize, nedělá knížky a tak .. Mě jde spíš o ten princip .. To já vím, že na internet se toho dá napsat hodně .. Ale jeho vystupování mě docela děsí a tak .. prostě je divnej :D Tím nikomu nevymlouvám jeho názor, že je skvělej, fajn a všechno ví a bla bla .. prostě jen to není "můj typ" .. :D A krom toho v těch knížkách je docela prd .. čekala jsem od toho víc ..
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Obrázky: 66
Bodů: 167
Hodnocení uživatele: 1
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 10:33
Gábinečka píše:
Já vím, že to může a nemusí být pravda .. Ale prostě mi tenhle člověk nesedl ..
A veď ti nemusí sedieť,mne tiež vela ludí nesedí.RD vybočuje a chová sa inak,mne sa to ale páči viac ako keby mi niekto mazal med okolo huby a za chrbtom na mňa hovoril že som totálny blbec.RD ti to povie priamo do očí pokial to je pravda,a to vela ludí neskusne.Mňa napr. zdžubal na svojej poradni za to,že som všade cpala nos a radila som skoro v každej téme pretože som si myslela že o psoch viem hodne keď sa s nimi zabývam 20 rokov.Bolo to v r.2009 keď som sa prihlásila ako nový člen poradne.Počas dvoch rokoch na poradni som zistila,že viem o psoch ešte hodne málo :velky_usmev: Poslal mi tehdá výstražnú súkromnú správu že mu přidělávam prácu a nie všetko čo napíšem je žiadané a len mu pridávam robotu lebo to musí po mne čítať a mazať a na to má málo času a tým to považuje za opovrhovanie jeho prácou.Na poradni je asi 5000 členov a keby to mal robiť len po každom treťom... :oddechnul: No a za dva dni som šla na svoje prvé fríčko a mala som z toho stretnutia docela bobky.Ale aj keď zistil kto som a že ja som tá osoba čo mu zaplácavala poradňu,bavil sa so mnou úplne normálne,odpovedal na moje otázky a nebol ani trocha arogantný.Čo sa týka psov mám v hlave zrovnané,a mám psy slušne vychované,on pozre na dvojku pes-pán a ohodnotí ťa behom pár sekúnd čo si zač.Sú ludia ktorý sú nenapravitelný a tým naozaj nejde peknými slovíčkami vysvetliť že pes nešlape ako má pretože je to jeho chyba.Vela krát som to zažila na vlastnej koži a pokial som od toho človeka neodišla,asi by som bola sprostá.A RD pracuje s takými luďmi docela často.Jeho arogancia je len ochranný štít pred luďmi ktorých by poslal k šípku každý z nás.A že vyzerá ako lesný muž-to je tá posledná vec ktorá ma zaujíma,vzhlad totižto nevypovedá o charaktere človeka.
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 12:29
Tak jako mě se taky něco nelíbí,jeho vystupování k některým lidem chápu,prostě jim neleze do pr.... . Hlavně hodně lidí si pořád myslí,že tam přijedou on udělá svůj chvat a pes bude poslouchat jak beránek,pak je další skupina co si myslí,že tam psa přivezou on jim ho vycvičí a pak jim ho zas předá a bude poslouchat. Jenže všechno to je o přístupu páníčka i když by mu psa vycvičil tak v rukách toho co tam psa dal bude zase nezvladatelný a to většina z nich nechápe,vždyť oni jsou tak skvělý to jen ten pes je neschopnej,jak by si jednala s takovými lidmi ty? Prvních pár bys možná odpálkovala slušně,ale kdyby ti psali a volali stovky takových lidí taky by si na ně začala mít alergii.... Já znám pár takových lidí a už vadí mi to a raději se otočim a jdu než abych jim dokola furt něco vysvětlovala....
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 18:16
hele nevím, čemu věřit... RD jsem brala jako skvělé člověka skrz psy... zase na druhou stranu vím jak to bylo se Šarykem....
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 18:37
no prostě pro mě je p. Desenský nikdo, nemá ani školy nic jen nějaký zahraniční kurzy se divim že mu to nikdo nezatrhne...
může ho tu obhajovat kdo chce, ale bohatě mi stačil jeden telefon a videa s ním a tou jeho "převýchovou" nebo teda jak on řiká "výchovou".
Nic na tom že jeho "výchovu" zvládnou jen silnější psy, u psa s citlivější povahou to není o tom že ho vychoval, ale o tom že se ho pes bojí.

On se k těm psům chová dominantně agresivně, pak je jasné že psa si nemůže vzít jentak někdo protože nový páník se k němu musí chovat taky tak, jinak by toho psa nezvládl .... tenhle přístup se mi nelíbí protože chci psa parťáka kterej se na mě s důvěrou podívá a ne psa kterej když se na něj podívám sklopí zrak.

Dřív sem ho lidem s problematickými psy doporučovala, dneska bych se za to nejraději nafackovala. Lidi co se od něj se psem vrátili měli psa zlomeného a vystrašeného, po třetím takto "napraveném" psu jsem ho už nikdy nedoporučila, jen sem řekla co si o něm myslim a jaký znám případy.

Už nikdy neřknu zkuste kontaktovat p. Desenského.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 19:35
Všechno to bylo řečeno v reportáži,byl to mazel dokud nepřišel první zájemce o něj,pak začal být agresivní. Upřímě si myslim,že to byl prostě zhrzenej pes,jeho páníčciho zradili a dali někam kde byl zavřenej asi 24hodin denně ještě v tak malém prostoru,pokud to byl předtim pes který byl rozmazlován tak docela chápu,že mu z toho hráblo a,že pak přestal jíst a pít... Znám pár případů kdy taky pes rezignoval a to jeli páníčci jen na dovolenou,jednoho máme doma,když mu odjela panička na praxi tak seděl u dveří,nejedl nepil,venku jí jen vyhlížel,museli jsme ho naložit a jet 300km za paničkou,ale to jsou prostě psi rozmazlení a zavislí....
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 19:44
zzuzka612 píše:no prostě pro mě je p. Desenský nikdo, nemá ani školy nic jen nějaký zahraniční kurzy se divim že mu to nikdo nezatrhne...
může ho tu obhajovat kdo chce, ale bohatě mi stačil jeden telefon a videa s ním a tou jeho "převýchovou" nebo teda jak on řiká "výchovou".
Nic na tom že jeho "výchovu" zvládnou jen silnější psy, u psa s citlivější povahou to není o tom že ho vychoval, ale o tom že se ho pes bojí.

On se k těm psům chová dominantně agresivně, pak je jasné že psa si nemůže vzít jentak někdo protože nový páník se k němu musí chovat taky tak, jinak by toho psa nezvládl .... tenhle přístup se mi nelíbí protože chci psa parťáka kterej se na mě s důvěrou podívá a ne psa kterej když se na něj podívám sklopí zrak.

Dřív sem ho lidem s problematickými psy doporučovala, dneska bych se za to nejraději nafackovala. Lidi co se od něj se psem vrátili měli psa zlomeného a vystrašeného, po třetím takto "napraveném" psu jsem ho už nikdy nedoporučila, jen sem řekla co si o něm myslim a jaký znám případy.

Zuzko v tomhle máš pravdu,taky chci parťáka,který se mnou bude blbnout a mít mě rád a né se mě bát. Když jsme chodili do psí školy tak jedna cvičitelka za RD jezdila skoro rok se svym pejskem,kterého našla na ulici a byl agresivní na muže a psy,po pár fríčkách na kterých byli to byl mazel,který se nechal pohladit i od chlapíka v helmě když slezl z motorky a rozhodně to nebyl ustrašenej pejsek,který by byl zlomený ba naopak to byl veselý pes,který rád pracoval s paničkou a to měl tak 10-12kg. Ale osobně bych RD své psi nesvěřila,nechala bych si poradit to jo,kdyby se mi to zamlouvalo klidně bych praktikovala to co mi poradil a kdyby ne,tak bych mu poděkovala a šla o dům dál,je na každém z nás jestli se nám to bude líbit nebo ne,ale pokud je to člověk vygumovaný a neřídí se svým srdcem a rozumem tak je to jeho problém a řekla bych,že takový nemůže mít ani sebevědomého psa.... Osobně nevěřim těm povídačkám co kolují na netu,protože většina chce jen ublížit a pošpinit,ale ani nejsem zastánkyní RD a neschvaluju vše co udělal a dělá...

Bodů: 1
Hodnocení uživatele: -1
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 20:24
Já si myslím,že je to vychytralí podvodník a psycholog tak z leknutí. Dělá z lidí blbce a tahá peníze a to se mu to žije! Také mě to připadá jak ňáká sekta to jeho osazenstvo.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 20:29
Ja nerada zverujem svoje psy pomali vlastnému manželovi,má výchovné metódy ktoré neuznávam,napr.privolá psa ktorý k nemu príde čo ja viem na 4 privolanie a keď k nemu príde tak ho plácne za to že prišiel neskoro.Takže pokial by som mala problém so psom,tak by šiel na prevýchovu jedine so mnou aby som sa naučila ako so psom zaobchádzať.Šoférovať auto sa tiež nedá naučiť z netu alebo TV.Ale psy by som sa Desenskému zveriť nebála,napr.na pobyt keby som bola preč a nemala by som ich kam dať,ku psom sa chová tak ako si zaslúžia a hlavne aby mu rozumeli.Čož ja robím to isté.A so žiadnym mojim psom som nemala sebemenší problém a poslušnými sa stávajú dokonca aj psy ktoré sú v našom okolí pretože im dám najavo ako sa majú chovať v rámci "slušnosti" a že tam velím ja,pokial ich pániček zlyhá a dáva im príliš vela právomocí či už z nevedomosti alebo ignorácie a pes má tendencie šikanovať iné psy alebo si vynucuje pozornosť a vadí to aj samotnému páničkovi psa.Každý kto nás pozná chváli moje psy aké sú vychované a vycvičené,hoci sú vycvičené priemerne,nestojím na tom aby boli poslušný ako psy na ZZOP alebo ako to je,mám ich vychovaných tak aby boli ovládatelný v bežnom živote a chovali sa slušne.Každému poviem že pes je vizitka pána a odpoveď je väčšinou taká,že "my víme,ale von je z útulku,von to s nami umí,my mu všechno dovolíme" atd.Aké mám psy vďačím väčšou mierou Desenskému a som rada,lebo som stihla ešte dodžubať moju terajšiu dogu,keď som si ju priviedla,nemali sme ešte net a ani knihy RD neboli.Ashon je díkybohu vychovávaný "po novom" a hodne rád od RD som v jeho výchove použila,ale používam aj metódy od iných ludí,ale nie z čiech a niečo mám svoje osvedčené.
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 20:41
Kafčo píše:Já si myslím,že je to vychytralí podvodník a psycholog tak z leknutí. Dělá z lidí blbce a tahá peníze a to se mu to žije! Také mě to připadá jak ňáká sekta to jeho osazenstvo.

Myslíte? Ja som sa raz do jednej sekty dostala,stiahla ma tam jedna holčina keď som mala 15 rokov a teda je to sakra rozdiel.V sekte sa na vás každý usmieva,podáva vám ruku a hovorí vám "sestra a bratře",sú ochotný vám požičať väčšiu sumu peňazí,keď neprídete na stretnutie krúžia okolo vášho domu a lákajú vás aby ste šli medzi nich,zbavili sme sa ich až keď moja mama pohrozila že na nich pošle políciu.Ja som na fríčku nebola už asi rok a nikto ma tam neťahá.Ludia tam chodia radi a dobrovolne,len sa musia viac snažiť pokial chcú vyriešiť problém so svojim psom.Rd nikdy odo mňa peniaze nepýtal,keď som nemala,nedala som mu nič,keď som mala,dala som mu na benzín aspoň.Chcela by som vás vidieť žiť na jeho mieste v maringotke a z toho čo mu kto milostivo dá.Vy,zvyknutá na pravidelný príjem by ste asi dlho nevydržala,o pomáhaní psom ani nehovorím.Kolko psov sa utráca v karanténe na slovensku len preto že ich je vela a nikto ich nechce,aj šteňatá,a tu sa pranýruje človek ktorý ochránil ďalších ludí od agresívneho psa :ztrapeny: Keby takto napadol pri odvádzaní v útulku policajta,verte tomu že ten by ho na mieste zastrelil a vobec by si nepýtal povolenie od majitela.

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 20:46
vaše nastolená situace s policistou oproti opravdové situaci s RD se nedá srovnávat...
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 22:00
zzuzka612 píše:vaše nastolená situace s policistou oproti opravdové situaci s RD se nedá srovnávat...

Máte pravdu.Policajti by psovi nedali šancu vobec.A v takej amerike by bohate stačilo keby to bol "len" pitbul,hoc aj hodný,tam sa utrácajú koli nálepke "bojové plemeno".Do tohoto prípadu so Šarykom sa montuje vela nezainteresovaných ludí a vznikajú len dohady a špekulácie.Miesto rozoberania na nete by som to nechala na hlavných aktéroch nech si to vyriešia medzi sebou,tí vedia dobre sami či majú maslo na hlave alebo nie.My to tu nevyriešime.Desenského sa zastávam z pozície priatela a myslím si že vy by ste neváhali a svojho priatela by ste sa zastávali tiež keby ste boli presvedčený o jeho nevine.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 říj 2011 23:11
Kto to ešte nečítal: http://www.pespritelcloveka.cz/kategori ... auze-saryk
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 09:15
alex, napiš, přímo o.s. Místu - https://www.facebook.com/pages/Ob%C4%8D ... 8578210184
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 10:11
Alex. kdyby jste sledovali tuto kauzu už od začátku tak vše víte. Na základě sestříhané reportáže si určitě obrázek naudělám....
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 10:29
zzuzka612 píše:no prostě pro mě je p. Desenský nikdo, nemá ani školy nic jen nějaký zahraniční kurzy se divim že mu to nikdo nezatrhne...

Zuzko, souhlasím s tebou .. Nikdo, to je doslovné ..!
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 10:30
Veradisia píše:Alex. kdyby jste sledovali tuto kauzu už od začátku tak vše víte. Na základě sestříhané reportáže si určitě obrázek naudělám....

Veradisia: Tak to souhlasím taky ... ta reportáž byla jasná .. Ale já jsem si obrázek udělala už dávno .. Asi jsem divná, že mu to nežeru no :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 10:40
Ale nejsi,já mu taky něco nežeru,ale to neznamená,že budu úplně proti, něco chápu něco ne,něco se mi líbí za něco bych ho nakopala do zadku,ale takhle to mam se všema :mrgreen: jenže tady je problém,že si většina myslí,že ho buď musí mít rádi nebo ho musí nenávidět,což je podle mě naprosto na palici,protože pak ať by udělal cokoliv tak by to bylo špatně,ale kdyby to udělal někdo jiný tak nad tim ani nevzdechnou...
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 10:46
Veradisia píše:Ale nejsi,já mu taky něco nežeru,ale to neznamená,že budu úplně proti, něco chápu něco ne,něco se mi líbí za něco bych ho nakopala do zadku,ale takhle to mam se všema :mrgreen: jenže tady je problém,že si většina myslí,že ho buď musí mít rádi nebo ho musí nenávidět,což je podle mě naprosto na palici,protože pak ať by udělal cokoliv tak by to bylo špatně,ale kdyby to udělal někdo jiný tak nad tim ani nevzdechnou...

Jo, tak to souhlasím .. ale u něj je problém v tom, že on si hraje na psychologa psů a tak a pak udělá takovouhle věc .. Šaryka jsem neznala osobně, jestli byl tak moc agresivní, že pokousal nějak vážněji 2 lidi, tak je fakt, že by asi nedopadl jinak, ale prostě tohle si člověk jako on nemůže dovolit .. utratit jen tak psa .. A proč neřekl, kde ho utratil? Prostě tu reportáž beru s rezervou, ale myslim, že na ní taky něco bude .. "na každém šprochu, pravdy trochu" .. Když to teda nezvládá, tak ať ze sebe nedělá celebritu .. Tohle mě vadí .. Já blbec si myslela, že to dělá z lásky ke zvířatům, jak všude hlásal .. Asi dávno ne .. :-(
www.gabca-web.wz.cz
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní