Rudolf Desenský reportáž Soukromá dramata

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Rudolf Desenský

jsem na jeho straně, stojím za ním...
27
59%
nesouhlasím s ním a jsem proti němu...
16
35%
nevím čemu věřit...
3
7%

Celkem hlasů : 46

Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 11:31
No na jednu stranu chápu proč neřekl jméno veta,který ho utratil,umíš si představit jak by se někteří lidé zachovali? Začali by ho pomlouvat,klidně by mu rozbili ordinaci a už by si ani neškrtl... Ale na druhou stranu chápu,že to působí nevěrohodně.... A taky si myslim,že je toho na něj moc a neměl by si brát psi o kterých neni přesvědčený,že je bude moct někomu předat dál...
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 66
Bodů: 167
Hodnocení uživatele: 1
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 16:35
Gábinečka píše: Když to teda nezvládá, tak ať ze sebe nedělá celebritu ..
Nikam sa necpe,ludia z médií chodia za ním sami alebo mu zavolajú či má čas s nimi robiť rozhovor alebo natáčanie.Celebrity sú tí,čo sa cpú na večierky aby sa zviditelnili,vieš si predstaviť RD niekde na večierku? Mne sa napr.také VIP správy hnusia už od pohladu a nešla by som tam ani keby ma tam osobne pozývali.Celebritou ho nazvali ludia,on sa radí medzi ludí čo rozumie psom a chce im pomáhať.Ale na dobrotu na žobrotu a tí čo ho súdia podla jpp,tak nestoja ani za groš.A že ešte odsúdiť človeka podla vzhladu,že nevypadá ako nejaký šampón,mi príde tiež docela úbohé a vypovedá to o mentalite toho kto ho za to súdi.To skor vypovedá o tom že viac myslí na psi ako na seba a nemá čas aby sa šlachtil len preto,čo na to povedia ludia.Pre mňa je doležité aký človek je vo vnútri a ako sa ku mne chová,a nie či má na sebe značkové hadry :culim:
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 19:42
Alex.Velická píše:...nemenuju mnenuju se Alex. :stastny:
Pardon,takže sa tvoje meno skloňuje Alex-Alexa? Si holka,ne?
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 20:00
Monika Fišerová píše:Nikam sa necpe,ludia z médií chodia za ním sami alebo mu zavolajú či má čas s nimi robiť rozhovor alebo natáčanie.Celebrity sú tí,čo sa cpú na večierky aby sa zviditelnili,vieš si predstaviť RD niekde na večierku? Mne sa napr.také VIP správy hnusia už od pohladu a nešla by som tam ani keby ma tam osobne pozývali.Celebritou ho nazvali ludia,on sa radí medzi ludí čo rozumie psom a chce im pomáhať.Ale na dobrotu na žobrotu a tí čo ho súdia podla jpp,tak nestoja ani za groš.A že ešte odsúdiť človeka podla vzhladu,že nevypadá ako nejaký šampón,mi príde tiež docela úbohé a vypovedá to o mentalite toho kto ho za to súdi.To skor vypovedá o tom že viac myslí na psi ako na seba a nemá čas aby sa šlachtil len preto,čo na to povedia ludia.Pre mňa je doležité aký človek je vo vnútri a ako sa ku mne chová,a nie či má na sebe značkové hadry :culim:

Hele já ho nesoudím podle vzhledu, ale jeho vystupování .. a tak .. Já nevím, mě přijde, že o sobě docela dává vědět sám .. Co třeba ty knížky? Které jsem obě četla .. ne že bych si je koupila, ale dostala jsem je k vánocům od babičky .. V nich nic není .. A když se ho někdo na něco zeptá, tak akorát pindá a neporadí .. Promiň, ale fakt to vypadá hrozně divně ..
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 20:02
Veradisia píše:No na jednu stranu chápu proč neřekl jméno veta,který ho utratil,umíš si představit jak by se někteří lidé zachovali? Začali by ho pomlouvat,klidně by mu rozbili ordinaci a už by si ani neškrtl... Ale na druhou stranu chápu,že to působí nevěrohodně.... A taky si myslim,že je toho na něj moc a neměl by si brát psi o kterých neni přesvědčený,že je bude moct někomu předat dál...

Jo tak to je taky fakt .. ale mne napadá spíš ta horší verze .. Nechci ho nějak odsuzovat .. ale na mě to působí fakt děsně .. A zas tolik veterinářů, co utratí psa jen tak taky moc není, ne? No i když .. veterinářů je moc a někteří stojí za prd .. :-(
Jako psů, co potřebují pomoc je fakt hodně .. Ale nejsem si jistá, že on jako jedinec to celé zvládne .. Proč si nevezme jen pár psů? Lidi se dají i odmítnout ..
Prostě nevím, ten chlap mi nesedl .. a to hlavně svým jednáním :-(
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 říj 2011 22:36
Psy odmieta a tie končia za dúhovým mostom.Majitelom sa totižto nechce čakať až sa mu uvolní miesto,psinec nemá nafukovací a s financiami tiež stále bojuje.Že v knižkách nič nie je by som netvrdila zrovna.A možno by si zmenila názor na neho a jeho komunikáciu s luďmi,keby si na nejaké free zašla a podívala sa osobne.Chápem že nemáš na to chuť ale myslím si že by si neprehlúpila.Keby to nebolo tak ďaleko,tak by som ti tam kludne robila aj garde :mrkam:

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 07:54
Ježiš proč tu porád každému cpeš že kdyby přišli tak třeba změní názor? jste fakt jak nějaká sekta kdo není tak úplně na jeho straně do toho se obujete a porád do něj šijete, vždyť tu porád dokola píšeš to samé to už je fakt na palici opravdu tě to porád baví?
Já kdybych tam přijela tak bych fakt názor nezměnila a to dokund on se ke každému psovi nebude chovat jako k originálu,silnější pes od něj možná odejede dokonale "převychován", ovšem slabší a citlivější pes jeho výchovu fakt nezvládne, toho dokonale odrovná.

No a pesani které odmítne by nemuseli vždy zkončit tak jak zde uvadíš, stačilo by kdyby mu opravdu šlo o psy a ne o sebe.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 08:31
zzuzka612 píše:Ježiš proč tu porád každému cpeš že kdyby přišli tak třeba změní názor? jste fakt jak nějaká sekta kdo není tak úplně na jeho straně do toho se obujete a porád do něj šijete, vždyť tu porád dokola píšeš to samé to už je fakt na palici opravdu tě to porád baví?

Nebaví ma čítať príspevky od ludí ktorý ho poznajú len z toho čo povedia ostatný alebo vidia v tv,a na základe toho človeka špinia a rozprávajú zo zdrojov jpp.Keby takto ohovárali teba aniž by ťa poznali osobne,tak si myslím že by ti to tiež vadilo,viac než jemu dokonca.Keby som ho ohovárala a nadávala dokola na neho,to by si sa s chuťou pridala,čo? :mrkam: Pokial vytváram pocit že niekam niekoho cpem,tak pardooon,je na každého slobodnej voli či chce alebo nechce zmeniť názor a ja naozaj nemieniť poriadať výlety typu "safari Desenský",aby ste sa na neho prišli pozrieť za účelom zmeny názoru". :velky_usmev:

PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 10:11
Tak já bych se přidala, jo? a můžeš mi vysvětlit proč už to nedělám těď? myslím si že už je dostatečně pošpiňován, tak proč mi to stále nestačí k tomu abych se přidala?
Víš nemá to jen on "slavná osoba" že o něm mluví lidi co ho neznají a není to vždy pravda, mají to všichni, ale on je prostě známej tak je toho prostě víc pokud to neunáší ať neleze do televize ani jinam, ale podle toho co sem si pročetla a fóru on to bere s nadhledem narozdíl od vás kolem něj.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 13:02
zzuzka612 píše:...on to bere s nadhledem narozdíl od vás kolem něj.

Vie že to nemá cenu,ja som asi ten blbí optimista čo doveruje v objektívnosť ludí pokial sú trocha ochotný pozbierať informácie z viacerých strán,a nie len z uhla jedného pohľadu :ztrapeny:

PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 14:50
a jak víš že ti lidi, co ho zrovna tak moc nemilují jako ty, mají jen jeden úhel pohledu? i kdyby měli jen ten jeden tak proč se jim snažíš cpát další je jen jejich věc kolik toho o kom ví a chtějí vědět
ruku na srdce kdyby si někomu p. Desenského někomu doporučovala budeš hi jen vychvalovat a říkat jaký má úspěchy o žádném "průseru" se nezmíníš,že? (jestli ne tak soráč, ale mě tu přijde že ho prezentuješ jako pana dokonalého) bylo by to potom taky jen podsouvání jednoho úhlu pohledu...

kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě mnohem míň problémů
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 15:35
Ako vieš čo poviem a nepoviem luďom? Poznáš ma snáď? Tí ludia čo ho nemajú radi-vieš kolko ludí je zahľadených do seba a neunesie kritiku? O čo je potom jednoduchšie povedať,že ten RD je arogantný a nevie sa baviť s luďmi? Pochybujem že by o tomto "prúseru"nikto nevedel,vedel o tom aj náš sused ktorému som požičala RD knižky a to je mesiac bez TV.Nikto nie je dokonalý,ale keď pomože stovkám psov (za 25 rokov čo to robí)a niekolko (cca 10-15) ich dá uspať koli agresii,kolko z toho vyjde percent úspešnosti? Je málo ludí ktorý toto dokázali.A je vela ludí ktorý človeka odsúdia bez toho,aby si overili fakty.To mi fakt vadí,neznášam pokrytcov.

PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 16:04
Monika Fišerová píše:Ako vieš čo poviem a nepoviem luďom? Poznáš ma snáď? Tí ludia čo ho nemajú radi-vieš kolko ludí je zahľadených do seba a neunesie kritiku? O čo je potom jednoduchšie povedať,že ten RD je arogantný a nevie sa baviť s luďmi? Pochybujem že by o tomto "prúseru"nikto nevedel,vedel o tom aj náš sused ktorému som požičala RD knižky a to je mesiac bez TV.Nikto nie je dokonalý,ale keď pomože stovkám psov (za 25 rokov čo to robí)a niekolko (cca 10-15) ich dá uspať koli agresii,kolko z toho vyjde percent úspešnosti? Je málo ludí ktorý toto dokázali.A je vela ludí ktorý človeka odsúdia bez toho,aby si overili fakty.To mi fakt vadí,neznášam pokrytcov.

četla si i to co je v závorce? asi ne když si se proti tomu takto osočila...
nevím kdo tu začal psát jako by mě léta znal, jen se objeví jedna věta mířená na tvou stranu a už soptíš
koukám karma byla po zásluze odměněna, stáhnu ti bodík a honem odplata v podobě stažení ho mě, jak dětinské

na toto téma už se stebou nehodlám bavit

PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 16:07
Alex: Šaryk by p. RD nepatřil ani po tom roce, neměl žádnou smlouvu, pes mu byl jen svěřen na převýchovu a to jasně řečenou větou jsme proti uspání, takže p. RD neměl žádné právo rozhodou o smrti toho psa, to je oč tu jde

Bylo by něco jiného kdyby útulek o svém záměru informoval a konzultoval to snimi, to se ovšem bohužel nestalo. :smutek:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 17:37
V tomto tématu se přikláním k Zuzce ... RD neznám osobně, ale článků a příhod jsem slyšela či četla hodně, ano, vím, že to je pořád přes někoho .. ale stejně si myslím, že když slyším 80% špatného, tak až takový borec to nebude .. Zlobte se na mne kdo chcete, ale tak to vidím já .. Věřím, že bych názor nezměnila .. docela mne v mém názoru každá další věc ohledne RD utvrzuje ještě víc .. A na freečko se opravdu nechystám .. Prostě mne to nějak neláká .. kdysi jsem se tam chtěla vypravit, ale tohle nadšení už vyprchalo .. :-( Názor na něj nikomu neberu, ale mám prostě svůj .. Většinu psů si podřídí jen pro sebe, zlomí je .. a pak když se vrátí ke svému či jinému majiteli, tak jsou jako dřív, pokud se majitel nechová tak, jako RD ...
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 19:34
zzuzka612 píše:
četla si i to co je v závorce? asi ne když si se proti tomu takto osočila...
nevím kdo tu začal psát jako by mě léta znal, jen se objeví jedna věta mířená na tvou stranu a už soptíš
koukám karma byla po zásluze odměněna, stáhnu ti bodík a honem odplata v podobě stažení ho mě, jak dětinské

na toto téma už se stebou nehodlám bavit
Keď soptím vypadá to úplne inak :twisted: Hele celá karma mi je šumák,proste s tebou nesúhlasím nech si myslíš o mne čo chceš a na to to je,aby som vyjadrila svoj názor,nie? Inak v reportáži je vela nezrovnalostí,ako z jednej,tak aj z druhej strany,chyby sú na oboch stranách,len je nefér že bitý je len RD a ostatný sú svätí :andel:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 říj 2011 19:45
Gábinečka píše:V tomto tématu se přikláním k Zuzce ... RD neznám osobně, ale článků a příhod jsem slyšela či četla hodně, ano, vím, že to je pořád přes někoho .. ale stejně si myslím, že když slyším 80% špatného, tak až takový borec to nebude .. Zlobte se na mne kdo chcete, ale tak to vidím já .. Věřím, že bych názor nezměnila .. docela mne v mém názoru každá další věc ohledne RD utvrzuje ještě víc .. A na freečko se opravdu nechystám .. Prostě mne to nějak neláká .. kdysi jsem se tam chtěla vypravit, ale tohle nadšení už vyprchalo .. :-( Názor na něj nikomu neberu, ale mám prostě svůj .. Většinu psů si podřídí jen pro sebe, zlomí je .. a pak když se vrátí ke svému či jinému majiteli, tak jsou jako dřív, pokud se majitel nechová tak, jako RD ...

Ja som tiež počula vela príhod a negatív na RD.Hele,čo robí Cesar Millan keď pokladá psy na zem?Podriaďuje si ich.Ale na toho každý spieva oslavné ódy.Hele ale toto je na dlhú debatu a ani to sem nepatrí.Ja som sa s vlastnou kamarátkou čo RD nemá rada bavila o tom niekolko hodín než sme došli k nejakému prijatelnému záveru,a to sa mi tu fakt nechce,ešte k tomu na nete kde sa velmi lahko chytá za slovíčka.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 říj 2011 13:00
Alex.Velická píše:[ To je špatní pokud se utulkem nespojil a nedal vědět co se že Šarikem děje co chce udělat nemněl pravo ho utratit diš nebil jeho a otom rozhodnout doví kolik jich nechal zabit nebo jich zabil a proč?

Alex,omiela sa to tu donekonečna a písalo by sa to dokola,skús si celú tému odznova pozorne prečítať a viac info nájdeš na RD poradni v téme "Soukromé dramata diskuze".
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 říj 2011 17:11
Monika Fišerová píše:Ja som tiež počula vela príhod a negatív na RD.Hele,čo robí Cesar Millan keď pokladá psy na zem?Podriaďuje si ich.Ale na toho každý spieva oslavné ódy.Hele ale toto je na dlhú debatu a ani to sem nepatrí.Ja som sa s vlastnou kamarátkou čo RD nemá rada bavila o tom niekolko hodín než sme došli k nejakému prijatelnému záveru,a to sa mi tu fakt nechce,ešte k tomu na nete kde sa velmi lahko chytá za slovíčka.

No tak já jsem o Cesarovi nenapsala ani slovo, pár jeho videí jsem viděla, a nějak mě nenadchl, tak jsem se dál nekoukala .. Tak ho prosím nepřirovnávej, když tu o něm ode mne nebyla ani zmínka ..
Tak asi to sem nepatří, ale mě přijde, že všechny přesvědčuješ o tom, že on jedinej je borec a má pravdu .. Uvědom si, že pravda je na obou stranách .. Já se nechci s nikým hádat, je to jen můj názor .. Ty s ním třeba máš dobré zkušenosti, ale podle mne jsou i ty špatné .. A podle toho co jsem četla a slyšela (vím, že na net může kdokoliv napsat cokoliv) převažují ty špatné ..
Jak napsal někdo na facebooku .. "Už by měl někdo říct, že není bůh" ... Myslím, že to je docela výstižné ..
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 23 říj 2011 18:53
Gábi líp bych to nenapsala
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní