Rudolf Desenský reportáž Soukromá dramata

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Rudolf Desenský

jsem na jeho straně, stojím za ním...
27
59%
nesouhlasím s ním a jsem proti němu...
16
35%
nevím čemu věřit...
3
7%

Celkem hlasů : 46

Obrázky: 66
Bodů: 167
Hodnocení uživatele: 1
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 říj 2011 19:11
Gábinečka píše:No tak já jsem o Cesarovi nenapsala ani slovo, pár jeho videí jsem viděla, a nějak mě nenadchl, tak jsem se dál nekoukala .. Tak ho prosím nepřirovnávej, když tu o něm ode mne nebyla ani zmínka ..
Tak asi to sem nepatří, ale mě přijde, že všechny přesvědčuješ o tom, že on jedinej je borec a má pravdu .. Uvědom si, že pravda je na obou stranách .. Já se nechci s nikým hádat, je to jen můj názor .. Ty s ním třeba máš dobré zkušenosti, ale podle mne jsou i ty špatné .. A podle toho co jsem četla a slyšela (vím, že na net může kdokoliv napsat cokoliv) převažují ty špatné ..
Jak napsal někdo na facebooku .. "Už by měl někdo říct, že není bůh" ... Myslím, že to je docela výstižné ..
Ja ale netvrdím že si o CM niečo písala.Len som tým chcela povedať že ho vela ludí ospevuje a tiež nie je dokonalý.To len na okraj.Nikto z nás nie je dokonalý,teda ani RD nie,ani ja,proste nikto.A že by bol boh to si nemyslím,v tom prípade som ja panenka Mária :velky_usmev: Jo,je celá strana na nete kde sa na neho len nadáva a kydá,nestačila by mi celá noc aby som to celé prečítala.Takže na tej stránke prevažujú tie špatné názory a skúsenosti.Ale sú aj dobré,ale to sa mi zdá že tí čo na neho kydajú,nechcú čítať aby si nemuseli opravovať názor,je predsa jednoduchšie veriť tomu čomu veriť chceme,nie? (pokial teda človeka nepoznáme osobne a nemáme záujem ho spoznať,to píšem preto aby zzuzka nehovorila že ja nechcem vidieť zase tie špatné stránky RD :mrkam: ) Sú metódy od RD ktoré mi nesedia a nepoužívam ich,je na každom z nás čo nám k nášmu psovi sedí.
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 24 říj 2011 16:23
No jo, když já nevím .. prostě mi nesedl .. poznat ho nechci .. nějak na to nemám .. obávám se, že bych s ním hodně nesouhlasila a došlo by akorát ke sporu .. No hele, nebudem to řešit .. Každý má jiný názor a chápu to .. i já na něj mám svůj názor, kterej nikomu taky necpu :D ;-)
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 24 říj 2011 16:41
Nevim pořád mi tak nějak přijde že si myslíš že jsem proti RD, ale já proti němu nejsem jen s ním nesouhlasím a v životě už ho nevyhledám a nedoporučim ho ,ale jestli k němu bude chtít někdo ze známích jít nebudu mu to vymlouvat, když se mě zeptá co si o něm myslim řeknu k tomu svý toť vše.
S RD nesouhlasím v tom co se týče Šaryka, na toho psa neměl žádná práva.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Bodů: 241
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 24 říj 2011 18:01
Ahojky,jak víte mám 2 psy, 4 letou dominantní čubu RTW a 5 letého submisivního psa WHWT.Oba dva mají nějaké chyby,ale můj názor na Rudu je ten,že jeho ,,výchova" by možná zabrala na Eny,aby hned nevyšilovala,když na ní začne zuřivě štěkat jiný pes a nenechala se vyprovokovat k rvačce.Ale zkusit tohle stejný na Scottyho,který začne štěkat na ovčáky,protože s nimi má špatné zkušenosti,tak ho nervově odrovná a pes bude labilní,ne-li k utracení.Já osobně jsme se Rudy zastávala,když začínal,ale teď mi připadá,že otočil své chování o 180 stupňů.některé jeho názory zastávm,ale jiné odsuzuji.To je můj názor.....

PříspěvekNapsal: 24 říj 2011 19:01
Já bych řekla že ani ta Eny by nedopadla úplně nejlépe neb ona není ten agresor co rvačku začíná (alespoň co sem pochopila z textu).

Tady já už končim Ruda je vhodnej pro jak kterýho psa, to mi nikdo nevymluví, a jestli je takovej odborník jak řiká tak by měl poznat co na jakého psa může použít aby ho neodrovanal.
Bodů: 241
PříspěvekNapsal: 24 říj 2011 19:25
Eny neni agresivní,pokud neni někdo v ohrožení nebo neni vyprovokovaná,ale dávám si bacha a při náznaku napomenu a je klid a Scotty taky,už jakmile vidim ovčáka,tak upozorňuju,aby se ho nelekl,dávám k noze a podle náznaků odcházím bud starnou,nebo s pochvalou projdeme.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 24 říj 2011 19:44
Zuzko, musím s tebou souhlasit :-)
www.gabca-web.wz.cz
Bodů: 88
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 12:50
Alex.Velická píše:Slova Rudolfa Desenskýho-Diš nevidím posun vubec nikam tak to ukončujuju richle protože mne zbitečně zabirá misto. tohle diš sem já slišel tihle slova tak sevemne něco stalo.

Jiste za dvacet let co to Ruda dela bylo takovych 15, proti stovkam ktery nebyly utraceny jen diky tomu ze si je Ruda vcas vzal k sobe. Kapacita mikroasilu je omeuzena (a neustale preplnena) takovato pes zkutecne zabyra misto psovui ktery tu sanci ma. Pomoc psum neni o emocich, ale o umeni a schopnosti volit mensi zlo.
Vice o tom co delam uvidite na fotkach
http://tchor. rajce.net
Osobní album
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 16:08
Tchor píše:
Jiste za dvacet let co to Ruda dela bylo takovych 15, proti stovkam ktery nebyly utraceny jen diky tomu ze si je Ruda vcas vzal k sobe. Kapacita mikroasilu je omeuzena (a neustale preplnena) takovato pes zkutecne zabyra misto psovui ktery tu sanci ma. Pomoc psum neni o emocich, ale o umeni a schopnosti volit mensi zlo.

No dobrá, tvrzení proti tvrzení, ale budiž .. mohl to říct nějak méně krutě .. Ale dejme tomu .. Ale proč odsuzuje bezpapíráky a křížence? To by mne docela zajímalo .. mají právo na život stejně jako všichni ostatní .. ne?
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 16:19
Gábinečka píše:
No dobrá, tvrzení proti tvrzení, ale budiž .. mohl to říct nějak méně krutě .. Ale dejme tomu .. Ale proč odsuzuje bezpapíráky a křížence? To by mne docela zajímalo .. mají právo na život stejně jako všichni ostatní .. ne?

Ta veta je v te reportazi vytrzena z kontextu - pro to jak "odsuzuje" bezpapiraky se staci podivat na slozeni psu co tam jsou u nej - papirovejch psu tam moc nenajdes. Bylo to mysleny tak jak to ve zkutecnosti je - umistit opravdu tvrde napadajiciho psa je temer nemozny, ale je par lidi kteri by to mozna zvladli a vyuzily (treba bachari a pod.) - ti si ale k sobe urcite nevemou sestiletyho bezpapiraka. tedy sance na umisteni takoveho psa se rovna nule - kdyby byl mlady a papirovy byla by ta sance o vissi ikdyz taky ne moc velika.n To ze se papirovy pes umisti mnohem snaz nez bezpapirovy (ikdyz zadny problemy nema) ti potvrdi v kazdem utulku.

PS: neni to tvrzeni proti tvrzeni ale podlozitelna fakta. Ty stovky psu uz to byly jen za tech par let co to sleduju.

PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 17:07
Paráda tak já začnu zachraňovat lidi zachránim jich stovky a třeba i tisíc pak jich zabiju a uvidíme kdo všecko mě bude takhle bránit...
Ani tisíc dobrých věcí nevykoupí jednu špatnou.

Každý pes se šance nechytne hned některému to prostě trvá dýl, ten pes u něj byl dva dny pak nekomunikovala ozval se až po čtrnácti dnech, kdy ho teda utratil po dvou dnes, po týdnu, kdy to bylo? Nechce říct u jakýho veta, ani nemusí stačí doklad od něj zakrýt razítko a vše co by veta odhalilo a je po spekulacích.

Mě ani nejde o to kolik psů kdy utratil je mi to jedno pokud mu ti majitelé psa nechali s tím že ho nechtěj a byl jeho, ale na Šaryka neměl vůbec žádná práva, ten šel na "převýchovu" s jasným nesouhlasem k utracení. O tom je reportáž a to je to co se řeší a já pevně doufám že mu to neprojde jen tak.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 19:16
Tchor píše:Ta veta je v te reportazi vytrzena z kontextu - pro to jak "odsuzuje" bezpapiraky se staci podivat na slozeni psu co tam jsou u nej - papirovejch psu tam moc nenajdes. Bylo to mysleny tak jak to ve zkutecnosti je - umistit opravdu tvrde napadajiciho psa je temer nemozny, ale je par lidi kteri by to mozna zvladli a vyuzily (treba bachari a pod.) - ti si ale k sobe urcite nevemou sestiletyho bezpapiraka. tedy sance na umisteni takoveho psa se rovna nule - kdyby byl mlady a papirovy byla by ta sance o vissi ikdyz taky ne moc velika.n To ze se papirovy pes umisti mnohem snaz nez bezpapirovy (ikdyz zadny problemy nema) ti potvrdi v kazdem utulku.
PS: neni to tvrzeni proti tvrzeni ale podlozitelna fakta. Ty stovky psu uz to byly jen za tech par let co to sleduju.

A proč teda odsuzuje křížence? Je to taky pes ne?
No já nevim, jako prostě neměl nárok ho utratit .. a kdoví jak to s tím jeho utrácením je ;-( kdyby byl papírový, tak by si ho zřejmě vzal jeho chovatel .. pokud by byl slušný, ale kdyby byly v pr*eli ryby, nemusely by bejt rybníky ... tak jako je jasné, že papírák se umístí líp .. ale ten by ani v útulku skončit neměl, jelikož má tetování nebo čip a dá se dohledat majitel ..
A když už jsme u toho umisťování bezpapíráků a kříženců .. tak někdy mrkni, co si za psi lidi berou .. Většinou křížence ..
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 19:17
zzuzka612 píše:Paráda tak já začnu zachraňovat lidi zachránim jich stovky a třeba i tisíc pak jich zabiju a uvidíme kdo všecko mě bude takhle bránit...
Ani tisíc dobrých věcí nevykoupí jednu špatnou.

Každý pes se šance nechytne hned některému to prostě trvá dýl, ten pes u něj byl dva dny pak nekomunikovala ozval se až po čtrnácti dnech, kdy ho teda utratil po dvou dnes, po týdnu, kdy to bylo? Nechce říct u jakýho veta, ani nemusí stačí doklad od něj zakrýt razítko a vše co by veta odhalilo a je po spekulacích.

Mě ani nejde o to kolik psů kdy utratil je mi to jedno pokud mu ti majitelé psa nechali s tím že ho nechtěj a byl jeho, ale na Šaryka neměl vůbec žádná práva, ten šel na "převýchovu" s jasným nesouhlasem k utracení. O tom je reportáž a to je to co se řeší a já pevně doufám že mu to neprojde jen tak.

Zuzko, nevím, ale asi jsme menšina ... :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 19:39
Mě to, ale vůbec nevadí.

Jako chtěla bych i vidět veta co to provede, mladej zdravej pes a na injekci. Tady teď veterinář nechtěl uspat psa když má ochrnutej konečník (pouštěl moč a kálel prostě porád nevěděl že potřebuje) byt maj totálně "zdemolovanej", nemluvě o fifnančních nákladech na čistící prostředky a času na neustálý úklid. Vet jim na to řek že to není nic co by ho omezovalo a že je mladej tak to prostě udělat nemůže. Tak nevim jestli je agrese dostatečnej hendikep k tomu že s tim nemůže žít a utratí ho.
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 20:07
Paráda tak já začnu zachraňovat lidi zachránim jich stovky a třeba i tisíc pak jich zabiju a uvidíme kdo všecko mě bude takhle bránit...

Asi se budete divit, ale presne tohle delaji profesionalni zachranari pri kazdem hromadnejsim nestesti - selektujou lidi na ty u kterych ma cenu pomoct a zachranit je a na ty u kterych to cenu nema a ty proste umrou - kdyby se venovali tem tezkym driv nez tem ktery tu sanci maji umreli by znytecne i ti. Zachranovani neni o emocich a hysterii, ale o pragmatizmu a schopnosti udelat i tezka rozhodnuti. Po te si pak clovek muze zabrecet, ale kdyz se jedna neni na emoce misto.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 20:11
Tchor píše:Asi se budete divit, ale presne tohle delaji profesionalni zachranari pri kazdem hromadnejsim nestesti - selektujou lidi na ty u kterych ma cenu pomoct a zachranit je a na ty u kterych to cenu nema a ty proste umrou - kdyby se venovali tem tezkym driv nez tem ktery tu sanci maji umreli by znytecne i ti. Zachranovani neni o emocich a hysterii, ale o pragmatizmu a schopnosti udelat i tezka rozhodnuti. Po te si pak clovek muze zabrecet, ale kdyz se jedna neni na emoce misto.

No nezlob se na mě, ale tohle je docela urážka záchranářů ..
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 20:12
zzuzka612 píše:Mě to, ale vůbec nevadí.

Jako chtěla bych i vidět veta co to provede, mladej zdravej pes a na injekci. Tady teď veterinář nechtěl uspat psa když má ochrnutej konečník (pouštěl moč a kálel prostě porád nevěděl že potřebuje) byt maj totálně "zdemolovanej", nemluvě o fifnančních nákladech na čistící prostředky a času na neustálý úklid. Vet jim na to řek že to není nic co by ho omezovalo a že je mladej tak to prostě udělat nemůže. Tak nevim jestli je agrese dostatečnej hendikep k tomu že s tim nemůže žít a utratí ho.

Hele, mě to taky nevadí, to si nemysli :D Tak žiju už dlouho :D :D
Noo, tak to mám stejnou zkušenost .. u nás se psiska taky neutrácí jen tak .. Ale jiný kraj, jiný mrav :-/ Prostě každej pes má právo na život, i když je agres nebo srab, když je s PP nebo bez PP, nebo jen obyčejnej vořech .. Debila ze psa vždycky udělaj jen lidi ..
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 20:13
Kdyz myslis....
Obrázky: 66
Bodů: 167
Hodnocení uživatele: 1
Osobní album
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 22:10
Gábinečka píše:
A proč teda odsuzuje křížence? Je to taky pes ne?
No já nevim, jako prostě neměl nárok ho utratit .. a kdoví jak to s tím jeho utrácením je ;-( kdyby byl papírový, tak by si ho zřejmě vzal jeho chovatel .. pokud by byl slušný, ale kdyby byly v pr*eli ryby, nemusely by bejt rybníky ... tak jako je jasné, že papírák se umístí líp .. ale ten by ani v útulku skončit neměl, jelikož má tetování nebo čip a dá se dohledat majitel ..
A když už jsme u toho umisťování bezpapíráků a kříženců .. tak někdy mrkni, co si za psi lidi berou .. Většinou křížence ..
Keby odsudzoval krížence,tak si ich nebere,ne? Väčšina psov čo má sú krížence a psy bez pp.Má miesto,psa vezme,či je s pp alebo bez.Tá reportáž boal vystrihnutá aby to tak vyznelo a ludia sa toho chytili,čož sa aj stalo.Keby psa vrátil,pravdepodobne by zase niekoho napadol a utratiť by ho dali neskor,-veď to samo OS aj hovorilo.Len by pes žil o niečo dlhšie.Jo,ludia si berú väčšinou krížence,lebo ich je v útulkoch väčšina,ale sú to krížence ktoré nerobia luďom diery do brucha.A pes majitela mal,velmi by ma zaujímalo prečo ho dal do útulku.Či sa psa náhodou nechcel zbaviť a vedel prečo.Keď sa chcel zbaiť takéhoto psa,asi sa mu nechcelo velmi vytrubovať do sveta dovody.Poznáte inzeráty typu- "predám hodného milého pejska,je poslušný a naučený čistote doma,z rodinných dovodov". :mlcim:
Neexistuje nic,co by pes neuměl.To jen člověk ho to neumí naučit. http://dogaboston.webnode.cz/
Osobní album
PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 23:37
No já nevím .. nikdy jsem na jeho stránkách křížence neviděla ... Jasně, vím, že se té reportáži až tak věřit nedá .. ale i tak .. Prostě mu moc nevěřím .. Jestli ty s ním máš dobré zkušenosti, tak to je fajn .. Ale já na něj mám svůj názor .. Jen se opakuji .. :D Prostě není to "můj typ" :D
www.gabca-web.wz.cz
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní