Piskomil

Vše o chovu křečků, morčat, králiků, potkanů, myší, krys... Radosti i starosti... Zdraví a nemoci... Fotogalerií a články...

Moderátor: montey

Bodů: 2
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 22 říj 2012 16:54
Zdravím, mám dotaz ohledně pískomila, koupil jsem si pískomila měsíc starý a zajímá mě jedna věc ohledně vody...
Z víčka se napije, ale to víčko rozkousává tak jsem mu tam dal kapačku akorát jsem ho ještě z toho neviděl pít tak mě zajímá zda to nějak vycítí tu vodu a napije se nebo ne nerad bych aby umřel....prosím o radu od někoho zkušeného díky. :usmev:

Reklamní banner

• Doporučujeme

Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 24 říj 2012 08:08
Odpověď z facebooku:

Hana Poledníková napsala: Taky jsem se bála, když jsem přecházela na kapačku s kuličkou. Tak jsem jim kapala sama prstem vodu tak, aby byla pod tím alespoň kapka. Jakmile ji najdou a mají žízeň, hledají zdroj. A funguje to... Asi bych spoléhala na jejich pud sebezáchovy
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz
Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 24 říj 2012 14:12
z našeho facebooku:

Paja Xren napsal: Vycítí,každé zvíře vycítí,kde ta voda je.Lepší je tedy kapátko kovové ne skleněné,protože opravdu hryžou vše.Ale jinak jim postačí i čerstvé jablíčko.
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz

Bodů: 1
PříspěvekNapsal: 21 úno 2013 20:12
Dobry den, mam otazku.Mam 4 piskomily, a pak jsem zjistila ze je jedna z toho samicka, a pak mam 3 samecky, ona se uz sparila a kdyz porodi, jak budou ostatni samci reagovat?

Bodů: 7
PříspěvekNapsal: 21 bře 2013 13:53
Aby se nepožrali potřebuji vela žrádla a hodně hodně vody. Pak by to měli prožít bez ujmi. Oddělovat je bych nedoporučovala.

• Reklamní banner

Zpět na Hlodavci: Králíci, morčata, křečci, myši, potkani, krysy