Morče hladké - Charlie

představte svého mazlíčka, ukažte nám fotečky

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 26 lis 2013 00:20
Doufám že sis nastudovala genetiku když množíš...

Další blud. Morče je společenský tvor a je jedno jestli je to samec či samice pořád je to jeden druh morče tudíž společenský tvor.
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Bodů: 290
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 26 lis 2013 17:40
zzuzka612 píše:Doufám že sis nastudovala genetiku když množíš...

Další blud. Morče je společenský tvor a je jedno jestli je to samec či samice pořád je to jeden druh morče tudíž společenský tvor.

hele ty se asi hodně nudíš co? :nechapu: vím že jsou morčata společenské proto taky nemám jen 1, ale když už někdo to jedno má- (tím hůř pro morče), tak je lepší samec

pořád tady někoho nekeruj za 2 vrhy morčat ale vydej se do světa a raději bojuj za množení psů :mrkam:

Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 26 lis 2013 19:49
Já se nudím? Ty se nudíš když děláš něco o čem nemáš ani páru.

Kde si vzala že je lepší samec? Je to blbost, trpí stejně jako samice. To jestli je zvíře spíš samotářský tip je povaha ne pohlaví....

Neříkej mi co mám dělat a zamysli se nad tím co děláš ty. Mimochodem problematikou psů sem se zabývala ještě než sem se tu registrovala a zabývám se jí stále.

Za množení psů opravdu nikdy bojovat nebudu. Bojuji proti množírnám což je trošku opak tedy nemnožení psů. (množírny, psi bez PP a úmyslné křížení)
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Bodů: 290
Hodnocení uživatele: 0
Osobní album
PříspěvekNapsal: 27 lis 2013 11:41
zzuzka612 píše:Já se nudím? Ty se nudíš když děláš něco o čem nemáš ani páru.

Kde si vzala že je lepší samec? Je to blbost, trpí stejně jako samice. To jestli je zvíře spíš samotářský tip je povaha ne pohlaví....

Neříkej mi co mám dělat a zamysli se nad tím co děláš ty. Mimochodem problematikou psů sem se zabývala ještě než sem se tu registrovala a zabývám se jí stále.

Za množení psů opravdu nikdy bojovat nebudu. Bojuji proti množírnám což je trošku opak tedy nemnožení psů. (množírny, psi bez PP a úmyslné křížení)

Nebudu se tu s tebou hadat, delej co chces a hodne stesti s tema mnozirnama :prsi:
Předchozí

• Reklamní banner

Zpět na Galerie Vašich miláčků