Stelivo

Bodů: 2
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 26 pro 2013 16:36
Dobrý den, můžete mi poradit, které stelivo byste mi doporučili? Kupuju levný, ale když chci uklidit suche místo kde močila kočka, tak se to rozpadne. Jednou jsem měla dražší stelivo, které to všechno udrželo pohromadě, ale už nevim jak se jmenovalo a nechci zbytečně kupovat špatný. Kočka chodí močit jinam po bytě (i na kuchyňskou linku), asi si myslim, že ji to tam moc nevoní.
Děkuji

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 27 pro 2013 16:36
Já osobně jsem u kocoura velice spokojená s bio kat´s, ale chce to odzkoušet co komu vyhovuje. Drží krásně po kupě když uklízím, občas se něco rozpadne, ale není to nijak hrozné je to fakt minimum toho rozpadlého.
O kočkách je známo že mají rádi vůně takže nám vyhovuje že jsou i voňavé a mícháme to s čistým neb voňavé je opravdu až moc nebo se dá dokoupit jen pytlíček s vůní a sypete podle potřeby jak je kočce příjemné.
Lepší je větší záchodek než menší a častěji čistit jsou čičiny co už nechtějí do záchodku pokud se tam vyčůrají, tak je lepší větší aby měli více prostoru. Taktéž jsou kočky které nechtějí lézt do krytých záchodků.
Musíte zkoušet do doby než najdete něco co Vám bude vyhovovat oběma. Každý chovatel vám doporučí něco jiného a z toho budete stejně zkoušet.

Přeji šťastnou ruku při výběru. :ano:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Obrázky: 0
Bodů: 290
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 led 2014 15:30
já můžu doporučit zverlit- ten se prodává i s vůní- ten jsme kupovali dřív, nebo coshida- ten je levnější prodává se v lídlu (10kg za 60kč) to kupujem tet protože máme steliva větší spotřebu :velky_usmev:, kvalitou je asi o malo lepší ten dražší zverlit, ale i ten levnější není žádný šunt :mrkam:

Bodů: 2
PříspěvekNapsal: 18 dub 2014 12:28
Kupovala jsem dřív úplně obyčejný stelivo v Globusu nebo v Tescu. Je pravda, že to z globusu nebylo úplně špatný ale strašně prášilo. Sestra mi ale doporučila Brit Care Ultra Fresh (http://zveroshop.cz/brit-care-ultra-fresh-3529) a od té doby nekupuji jiné. Vůbec to nepráší a jsou to takové malé granulky. Jedinej problém je asi, že jsem musela koupit jinou lopatku na vybírání, protože tu co jsem měla, tak tou to propadalo. :velky_usmev:

• Reklamní banner

Zpět na Chovatelská poradna pro kočky