Co by jste zlepšili na klubu chovatelů ?

Zde můžete přidávat vaše názory, připomínky a vylepšení které byste chtěli na fóru.
Administrátor
Obrázky: 136
Bodů: 588
Hodnocení uživatele: 2
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 08:15
Otázka se týká spíše technických věcí spojené s klubem, to znamená jestli Vám něco nevyhovuje, či je něco uživatelsky náročné tak nám napište rádi se inspirujeme.
Obrázek
Prodej značkových chovatelských potřeb
http://www.zvireci-potreby.cz

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 08:33
Mě tak napadlo jestli by nešlo přiřazovat body za příspěvky jen v určitých sekcích jako třeba ty plemena, chovatelská a zdravotní poradna, hlodavci ptáci teraristika... no prostě aby se to nepřidávalo za příspěvky v pokecu a tak, ani v těch tématech psaných výše není vždy vše ok, ale to by se nekompromisně mazalo a hotovo (sponzorovi by se pak nemuseli ježet vlasy hrůzou ze spousty kuponů :velky_usmev: )

jen nevím jestli je to realizovatelné neb se v těchle věcech vůbec nevyznám.

Dala sem to sem abych nezakládala nové téma. Jestli je to blbina tak se to jen smaže a hotovo. :velky_usmev:
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Moderátor fóra
Bodů: 151
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 08:52
To mi přijde jako dost dobrý nápad... :mrkam:
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 08:55
Jinak za mě dvě technické. Když v seznamu témat u nějakého tématu kliknu na "zobrazit poslední příspěvek", tak to nefunguje. Rozklikne se první příspěvek v tématu. A druhá - nešlo by dát tlačítko "odeslat" i tady nahoru, nad nabídku úprav textu, vložení alba, apod. Aby se nemuselo sjíždět až dolů stále.
Adopcí jednoho psa svět nezměníte, ale tomu jednomu zcela určitě změnit svět můžete...

o. s. Russell Rescue
Administrátor
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 09:26
zzuzka612 píše:Mě tak napadlo jestli by nešlo přiřazovat body za příspěvky jen v určitých sekcích jako třeba ty plemena, chovatelská a zdravotní poradna, hlodavci ptáci teraristika... no prostě aby se to nepřidávalo za příspěvky v pokecu a tak, ani v těch tématech psaných výše není vždy vše ok, ale to by se nekompromisně mazalo a hotovo (sponzorovi by se pak nemuseli ježet vlasy hrůzou ze spousty kuponů :velky_usmev: )

jen nevím jestli je to realizovatelné neb se v těchle věcech vůbec nevyznám.

Dala sem to sem abych nezakládala nové téma. Jestli je to blbina tak se to jen smaže a hotovo. :velky_usmev:

to je docela rozumné, předhodím to moderátorovi. Děkuji Zuzko :usmev:
Obrázek
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 09:28
Ještě mě napadá možnost reklamy. Když si někdo odsud kupuje nějaké zboží, dostává informace o tom, že je zde forum? Možná by nebylo od věci ke zboží přihazovat letáčky s tím, že zde za odborné rady funguje i bonus program....?

o. s. Russell Rescue
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 11:43
Ještě bych vylepšila tu češtinu na foru. Občas docela hustý hrubky. :mrkam: Jako v popisech sekcí a tak. Nemám na mysli češtinu uživatelů.

o. s. Russell Rescue
Administrátor
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 09:38
systém odměňování (Bonus Program) není aktivní pro následující všeobecné kategorie:
- Pokec a zábava
- Všechno možné
Obrázek
Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 09:40
tak jsem brouzdala po stránkách a zjistila jsem že jsou zbytečně ty veterinární kliniky tak složitě udělané. Chtělo by to přemístit do těch složek FORUM a ne je mít ještě zvlášť v TÉMATECh .. to mi příjde zbytečné. Ve forum jsou třeba postoloprty a v tématech taktéž postoloprty :-)
Administrátor
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 09:42
Gi & smečka píše:Ještě bych vylepšila tu češtinu na foru. Občas docela hustý hrubky. :mrkam: Jako v popisech sekcí a tak. Nemám na mysli češtinu uživatelů.

Jasně, to je většinou moje práce, za to se omlouvám, někdy si to po sobě ani nepřečtu v té rychlosti, jako moderátor máte pravomoc opravovat texty, tak jak na něco narazíte, budu rád, když opravíte. :pohoda:
Obrázek
Administrátor
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 09:44
malinke-kote píše:tak jsem brouzdala po stránkách a zjistila jsem že jsou zbytečně ty veterinární kliniky tak složitě udělané. Chtělo by to přemístit do těch složek FORUM a ne je mít ještě zvlášť v TÉMATECh .. to mi příjde zbytečné. Ve forum jsou třeba postoloprty a v tématech taktéž postoloprty :-)

jojo, to máte pravdu. Udělal jsem fóra a ještě nestihl vymazat témata, či přesunout do fóra.
Obrázek
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 10:53
Roman píše: jako moderátor máte pravomoc opravovat texty, tak jak na něco narazíte, budu rád, když opravíte. :pohoda:

:ano:

Ještě nefungují přímé prokliky na jednotlivé příspěvky. Vpravo nahoře u každého příspěvku je "napsal . čas" tak vedle toho. Pro mě je to docela důležité, pokud mám diskutující přímo směřovat na některá vláknu. Děkujuuu. :kvetina:

o. s. Russell Rescue
Administrátor
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 11:10
Ještě nefungují přímé prokliky na jednotlivé příspěvky. Vpravo nahoře u každého příspěvku je "napsal . čas" tak vedle toho.

Myslíte toto:
Obrázek
Moderátor fóra
PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 11:17
To taky.

A hlavně toto. když budu přesunovat příspěvky, ráda bych upozornila přímo na příspěvek, kam jsem ho přesunula. To tlačítko by mělo fungovat jako přímý odkaz na konkrétní příspěvek. Ale háže to na začátek tématu.

Obrázek

o. s. Russell Rescue

• Reklamní banner

Zpět na Přání a stížnosti