Volný pohyb psů

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Obrázky: 0
Bodů: 297
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 07 bře 2012 20:57
Takže dnes odpoledne jsme byli venku. Byl tam kolem nás frmol, a okolo poběhovalo štěně.... prosto ideální podmínky na cvičení. Tak by pesan trochy podrážděný, že ho nenechají na pokoji, pak jsem ho trochu škádlila s kokinem, ale stačilo krátce a pak mu rázně řekla štěkej, byla jsem blízko něho on mně normálně seřval :rofl: Zaštěkal takovou, až jsem se lekla :velky_usmev: Asi v tom budu pokračovat, štěkej mu vždy řeknu až když bude naštvaný a pak si na to možná zvykne.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 bře 2012 11:42
Want píše:Mám ho vyprovokovat hračkou, když štěká, dát povel štěkej?

Noo :-) Když ji bude chtít, tak bude štěkat :-) A veliká pochvala, odměna a dát mu hračku :-)
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz
Bodů: 290
Osobní album
PříspěvekNapsal: 08 bře 2012 19:45
tip pro naučení štěkání psa na povel: pokud máte střešní okno, tak si tam vlezte, psa ale předtím třeba přivažte dole pod ním- at na vás vidí, pak na něj volejte z toho okna ukazovat pamlsky atak. myslím že tohle je hooodně učiná metoda :velky_usmev: :velky_usmev: :velky_usmev: u nás to funguje velice dobře- hlavně na dlouhodobé štěkání :velky_usmev: :velky_usmev:
PříspěvekNapsal: 08 bře 2012 19:48
Střešní okno bohužel nemám, ale na tohle bych se naštvala i já :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 11:30
Want píše:Takže dnes odpoledne jsme byli venku. Byl tam kolem nás frmol, a okolo poběhovalo štěně.... prosto ideální podmínky na cvičení. Tak by pesan trochy podrážděný, že ho nenechají na pokoji, pak jsem ho trochu škádlila s kokinem, ale stačilo krátce a pak mu rázně řekla štěkej, byla jsem blízko něho on mně normálně seřval :rofl: Zaštěkal takovou, až jsem se lekla :velky_usmev: Asi v tom budu pokračovat, štěkej mu vždy řeknu až když bude naštvaný a pak si na to možná zvykne.

No vidíš, tak to je super :-) Držíme palce, ať to jde i dál, takhle skvěle :-)
www.gabca-web.wz.cz
Bodů: 241
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 18:00
jo děti,těch tu máme taky moc :D a dají se rozdělit na dvě skupiny...vychované x nevychované a obvykle se vychovanost pozná už na rodičích.Kdeska jsem šlas čoklínem ke koním a cestou jsme potali paní s dvouma klučíkama.Kluci přišli,pozdravili a jestli je hodný a můžou si ho pohladit,vydávám instrukce na všechny strany a vše probíhá v pohodě,čoklína se sice nerad mazlí,ale tentokrát si to docela užíval :D Pak přišla i maminka,pozdravila,na kluky a hafa se usmála a co že je to za plemeno,že se jí moc líbí a že by si chtěla psía pořídit,že jim ted umřela jezevčice.Tak jí říkám co a jak a co je za plemeno a mezitím kluci opustili psa a házeli si s flaškou.Ta slítla na beton hned vedle hafa,který se docela lekl,ale pohotovější byla maminka,která okamžitě řekla,ať toho nechají,že se pesan lekl a e se takhle k němu chovat nemůžou,jinak by je mohl v obraně kousnout :-) V tu chvíli jsem asi čuměla jak puk :D :D Kluci se omluvili a všichni se rozloučili a šli dál :-))) Ale tohle je jen jeden případ z milionu :-( Jinak pes byl navolno,ale když si ho šli hladit,tak jsem ho rdši dala na vodítko,aby byl kdyžtak pod lepší kontrolou :-)
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 18:07
Kdyby se tak všechny maminky chovaly...ale to už bych chtěla moc. Přemýšlela jsem jestli to nebude tím, že oni sami měli psa a možná víc chápou co mu vadí...každopádně by si každý rodič měl vzít příklad. :usmev:
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 18:20
Asi jo,většinou se právě takhle chovaj ti,který psa měli nebo s nima přišli do styku :-) Ale jsem ráda že právě takovéhle lidi tu taky máme :-) a právě před nedávnem,když jsem šla se psem na vodítku,tak na nás z křoví vyskočila holčička a pes prostě vystartoval (obranná reakce ne :D ) no holčičky se ani nedotkl,protože mě vodítko vážně krátký,protože hned vedle je silnice,kde jezdí jak blázni a už přilítla maminka,že pes chtěl kousnout její holčičku a že má teda mít koš když je nebezpečný (7-8 kilo) a moje první reakce?? Takový záchvat smíchu,že pak kolem mě lidi chodili obloukem 5 metrů,jestli nejsem blázen :D a maminka uraženě odkráčela :-)
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 19:12
Tu reakci obdivuji, já bych jí hned seřvala ať si ten koš i s vodítkem na děcko :dabel:
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 20:24
Já se už naučila na tohle jaksi nereagovat,ale když jsem viděla ten výraz,tak to nešlo jinak :D :D Ale nemít psa na vodítku,tak možná nějaký štípanec má,ale stejně bych byla v právu já :-) Takže já už buď nereaguju,nebo s lehkým usměvem odcházím :-)
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 21:04
No kdyby ke kousnutí došlo, tak by určitě každý stál na straně matky. :smutek:
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 21:34
Jelikož studuju právku,tak by mi pomohli nějaký vymyšlený paragrafy nebo možný i nějaký správný a myslím,že by si hned rozmyslela cokoliv udělat :-) Ale většinou stačí jen můj lehký úsměv,to že děcka ve škole psa znaj už od štěněte a většina lidí ze sídliště by stála za mnou :-) Ale vyloženě nějaký konflikty nevyhledávám a snažím se jim vyhýbat,ale kdo by čekal,že ze křoví vyskočí ječící dítě???
PříspěvekNapsal: 09 bře 2012 21:43
Tak to je super :usmev:
PříspěvekNapsal: 10 bře 2012 10:25
Jo on si umí získat sympatie :D Nebo taky cyklisti jsou děs,jdeš se psem na vodítku po ulici a oni schválně projedou těsně vedle něco :-/minule sem takhle šla k zemi,protože čuba se lekla a podlomila mi nohy,měla jsem sto chutí ho z toho kola skopnout :dabel:
PříspěvekNapsal: 10 bře 2012 21:56
No ano, u nás už taky začínají. Chodím na dost frekventovaném chodníku, tam běhají i děcka, a ty kola tam jezdí takovou rychlostí, že kdyby jim něco vběhlo do cesty nemá šanci. Už jsem se párkrát sama lekla, jak vedle prolít :dabel:
V podstatě tam vůbec ani nemají co dělat, a vynadat jim taky nemohu, protože je nedoženu :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 11 bře 2012 12:09
Katka a smečka píše:jo děti,těch tu máme taky moc :D a dají se rozdělit na dvě skupiny...vychované x nevychované a obvykle se vychovanost pozná už na rodičích.Kdeska jsem šlas čoklínem ke koním a cestou jsme potali paní s dvouma klučíkama.Kluci přišli,pozdravili a jestli je hodný a můžou si ho pohladit,vydávám instrukce na všechny strany a vše probíhá v pohodě,čoklína se sice nerad mazlí,ale tentokrát si to docela užíval :D Pak přišla i maminka,pozdravila,na kluky a hafa se usmála a co že je to za plemeno,že se jí moc líbí a že by si chtěla psía pořídit,že jim ted umřela jezevčice.Tak jí říkám co a jak a co je za plemeno a mezitím kluci opustili psa a házeli si s flaškou.Ta slítla na beton hned vedle hafa,který se docela lekl,ale pohotovější byla maminka,která okamžitě řekla,ať toho nechají,že se pesan lekl a e se takhle k němu chovat nemůžou,jinak by je mohl v obraně kousnout :-) V tu chvíli jsem asi čuměla jak puk :D :D Kluci se omluvili a všichni se rozloučili a šli dál :-))) Ale tohle je jen jeden případ z milionu :-( Jinak pes byl navolno,ale když si ho šli hladit,tak jsem ho rdši dala na vodítko,aby byl kdyžtak pod lepší kontrolou :-)

Noo, tak takovýhle děti i maminku jsem ještě nepotkala .. :-(
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 11 bře 2012 12:10
Katka a smečka píše:Asi jo,většinou se právě takhle chovaj ti,který psa měli nebo s nima přišli do styku :-) Ale jsem ráda že právě takovéhle lidi tu taky máme :-) a právě před nedávnem,když jsem šla se psem na vodítku,tak na nás z křoví vyskočila holčička a pes prostě vystartoval (obranná reakce ne :D ) no holčičky se ani nedotkl,protože mě vodítko vážně krátký,protože hned vedle je silnice,kde jezdí jak blázni a už přilítla maminka,že pes chtěl kousnout její holčičku a že má teda mít koš když je nebezpečný (7-8 kilo) a moje první reakce?? Takový záchvat smíchu,že pak kolem mě lidi chodili obloukem 5 metrů,jestli nejsem blázen :D a maminka uraženě odkráčela :-)

Tak takovejch maminek tu máme hodně .. :-( A dětí ještě víc .. :-(
Akorát Argo je trochu větší ...
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 11 bře 2012 12:12
Katka a smečka píše:Jelikož studuju právku,tak by mi pomohli nějaký vymyšlený paragrafy nebo možný i nějaký správný a myslím,že by si hned rozmyslela cokoliv udělat :-) Ale většinou stačí jen můj lehký úsměv,to že děcka ve škole psa znaj už od štěněte a většina lidí ze sídliště by stála za mnou :-) Ale vyloženě nějaký konflikty nevyhledávám a snažím se jim vyhýbat,ale kdo by čekal,že ze křoví vyskočí ječící dítě???

Myslim, že to, že to dítě vyskočí čekal jen pes :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 11 bře 2012 12:12
Katka a smečka píše:Jo on si umí získat sympatie :D Nebo taky cyklisti jsou děs,jdeš se psem na vodítku po ulici a oni schválně projedou těsně vedle něco :-/minule sem takhle šla k zemi,protože čuba se lekla a podlomila mi nohy,měla jsem sto chutí ho z toho kola skopnout :dabel:

Noo, tak aspoň v něčem máme navrch .. cyklisty máme hodné :D Nebo se bojí Arga :D
www.gabca-web.wz.cz
Předchozí

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní