Volný pohyb psů

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Bodů: 241
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 02 bře 2012 18:02
ćauky,docela oťukávané téma,tak sem dám odkaz na MČ Praha 10,kde když mají poldové problém s tím,že pes jde bez vodítka,mám se na koho obrátit :D Hlavně si pánové docela protiřečí :D Ale slušný pejskař má své psy vychované,aby nikoho neotravovali ne?
http://www.praha10.cz/fora/diskusni-for ... topic.aspx

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 02 bře 2012 21:06
Že je to baví ty lidi pořád buzerovat :D V Brně jsou příjemný jak vřed na pr... zadku .. :-/ :D
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 02 bře 2012 23:24
copak ditě nemusí bejt vychovaný že má právo na oplocený prostranství narozdíl od psů (chápu to v případě hřiště u silnice, parkoviště - ale kterej vůl by někde tam stavěl hřiště že)
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.
Bodů: 241
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 08:32
naštěstí poldové tu chodí často a dají si to když už tak vysvětlit,jiní vidí,že psi poslouchaj,tak to jakože nevidí :D ale takhle jsem potkala jen jednoho :-) Oni bud jdou na malý psy,protože jim neublíží a ty frajeři jdou na velký,ale když jde směska malýho a velkýho a poslouchaj,tak to radši přehlídnou :D hlavně v zákoně neni definice co je volný pohyb psů :-)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 16:32
Tak u nás je definováno, že pes musí být na vodítku .. tak já nevim, jak bych to ukecala :-(
Jinak některé děti by měly být na vodítku a se svýzanýma ručičkama, místo košíku ..
www.gabca-web.wz.cz
Bodů: 297
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 17:03
Mně se nelíbí ani výchova některých rodičů. Oni ty děti psy straší, a děcko pak uvidí psa a už ječí.
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 17:14
Want píše:Mně se nelíbí ani výchova některých rodičů. Oni ty děti psy straší, a děcko pak uvidí psa a už ječí.

Joo, to je taky velká paráda ..
U nás je taky hodně rodičů, co pošlou dítě psa pohladit .. ovšem nezeptají se .. takže když jdu s Argem, tak se bojím a děti odháním .. On by asi neublížil, ale děti rád nemá, tak proč to budu riskovat .. Už vidím, jak by maminka, která za náma dítě poslala, vyváděla, kdyby ho pes hryznul .. :-/
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 17:37
Někteří lidi jsou fakt úplně blbí, a vem si, že toto se stará o dítě... :prekvapeni:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 18:15
Want píše:Někteří lidi jsou fakt úplně blbí, a vem si, že toto se stará o dítě... :prekvapeni:

Hm a pak si vezmi, že toto má doma psa i dítě .... To jsou pak titulky v novinách :-(
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 18:43
Ano, poslední co mi tak utkvělo v paměti, že ovčák pokousal dvouletou holčičku. Ovčák patřil babičce, a kreténi dítě nechali venku se psem samé.... ale nejhroznější je, že si to odnese chudák dítě, chudák pes, a pravému viníku se nic nestane :rozzlobeny:

PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 19:06
A mi tu dnes měli krásný sluníčko, tak sme se z Biďkou vydali na delší klidnou vycházku nebrala sem ani balonek nic to by nevydržel cestu kdyby běhal, chtěla sem se prostě jen courat a když sme se po hodině a půl vrátili tak byl parádně utahanej jako kdybysme řádili někde na louce, i chůze dokáže hezky unavit. Ovšem psího důchodce, mladíka tím moc neoslovíte. :velky_usmev:

Šli sme cestou mezi poli, (je vyasfaltovaná jinak bysme se tam neukázali kdo má zájem brodit se bahnem že :velky_usmev: ) šla za náma maminka s dítkem, když nás došla tak se ptala jestli si můžou pohladit pejska že syna učí nebát se psů, ale vždy se zeptat (klučinoj byly max 4 roky), tak sem je nechala pes měl i celkem radost byl to důvod se zastavit odpočnout si a jako bonus příjemný pomazlení... když se klučina nabažil tak sme šli dál. Celou cestu šli s dítkem za náma, ale chlapeček porád ječel, dupal, běhal mi psovi až za zadek tam tlesknul tak že měl mezi rukama ocas mého psa (vyloženě ho lekal). Upozornila sem ho že to pejskoj nesmí dělat že se mu to vůbec nelíbí, chvíli dal pokoj, ale pak zase začal znova maminka se usmívala a vůbec nic neřešila. Poprosila sem ji jestli by si chlapečka mohla trošku krotit jinak za svýho psa neručim... ona na něj houkla kluk dal chvíli pokoj, ale pak začal zas a ona nic... Tak sem ji řekla že je krásný že ho učí nebát se psů, ale taky by ho měla učit co se psům smí a nesmí dělat, jinak mu to že se jich nebojí bude spíš na škodu... ona nic a kluk si dál lítal a prudil psa. Zařvala sem na ni tak jak chcete vy necháte dělat si co chce já nechám svýho psa bránit se, ani to s ní nehlo, dál ho nechala. Bíďoj došla trpělivost a na kluka "vylítnul" (zavrčel nic, štěknul nic, tak po něm chňapnul tak že cvak zubama a kluk začal brečet a utikal k mamince). To hned bylo to snad nemyslíte vážně né? Ste řikala že je hodnej a bla bla bla. Poslala sem ji do pr.... s tim že sem ji upozorňovala že si má chlapce krotit a varovala sem ji že psa nechám bránit se a klukovi nic neudělal tak ať jde někam... :velky_usmev:

Přesně případ hodit to na vodítko a svázat ručičky... :rofl:
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 19:19
Ale problém je zase na opačném konci vodítka, a co za spratka si vychová taková ženská :prekvapeni:
Já osobně bych se s tím nepárala, svého psa bych buzerovat nenechala, normálně bych té mámě roku řekla, že buďto si ho ukázní ona nebo já. A že moje ukáznění ho bude bolet, a pokud bude něco reptat, tak může dostat taky. Já vždy říkám, e jsem mnohem nebezpečnější, ne ten můj šestikilový prcek :dabel:
A vůbec se nedivím, že chudák pes byl po tak stresující procházce vyčerpaný.
Bodů: 290
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 19:30
zzuzka612 píše:A mi tu dnes měli krásný sluníčko, tak sme se z Biďkou vydali na delší klidnou vycházku nebrala sem ani balonek nic to by nevydržel cestu kdyby běhal, chtěla sem se prostě jen courat a když sme se po hodině a půl vrátili tak byl parádně utahanej jako kdybysme řádili někde na louce, i chůze dokáže hezky unavit. Ovšem psího důchodce, mladíka tím moc neoslovíte. :velky_usmev:

Šli sme cestou mezi poli, (je vyasfaltovaná jinak bysme se tam neukázali kdo má zájem brodit se bahnem že :velky_usmev: ) šla za náma maminka s dítkem, když nás došla tak se ptala jestli si můžou pohladit pejska že syna učí nebát se psů, ale vždy se zeptat (klučinoj byly max 4 roky), tak sem je nechala pes měl i celkem radost byl to důvod se zastavit odpočnout si a jako bonus příjemný pomazlení... když se klučina nabažil tak sme šli dál. Celou cestu šli s dítkem za náma, ale chlapeček porád ječel, dupal, běhal mi psovi až za zadek tam tlesknul tak že měl mezi rukama ocas mého psa (vyloženě ho lekal). Upozornila sem ho že to pejskoj nesmí dělat že se mu to vůbec nelíbí, chvíli dal pokoj, ale pak zase začal znova maminka se usmívala a vůbec nic neřešila. Poprosila sem ji jestli by si chlapečka mohla trošku krotit jinak za svýho psa neručim... ona na něj houkla kluk dal chvíli pokoj, ale pak začal zas a ona nic... Tak sem ji řekla že je krásný že ho učí nebát se psů, ale taky by ho měla učit co se psům smí a nesmí dělat, jinak mu to že se jich nebojí bude spíš na škodu... ona nic a kluk si dál lítal a prudil psa. Zařvala sem na ni tak jak chcete vy necháte dělat si co chce já nechám svýho psa bránit se, ani to s ní nehlo, dál ho nechala. Bíďoj došla trpělivost a na kluka "vylítnul" (zavrčel nic, štěknul nic, tak po něm chňapnul tak že cvak zubama a kluk začal brečet a utikal k mamince). To hned bylo to snad nemyslíte vážně né? Ste řikala že je hodnej a bla bla bla. Poslala sem ji do pr.... s tim že sem ji upozorňovala že si má chlapce krotit a varovala sem ji že psa nechám bránit se a klukovi nic neudělal tak ať jde někam... :velky_usmev:

týjo tak to se divím že si na to tak dlouho měla nervy, to kdyby to děcko udělalo na Baddyho a ještě k tomu po napomenutí- tak ho tak seřvu, že si to raději rozmyslí

PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 19:44
ono se to dýl psalo než dělo... ale sama se divim že sem to tentokrát vydržela tak dlouho... jindy zasáhnu dřív řikám stále štěkej a to už sou maminky opatrný :velky_usmev:
Bodů: 290
Osobní album
PříspěvekNapsal: 03 bře 2012 19:47
ještě že u nás nejsou takové děcka které se tak ke psům hrnou
Osobní album
PříspěvekNapsal: 04 bře 2012 19:10
Want píše:Ano, poslední co mi tak utkvělo v paměti, že ovčák pokousal dvouletou holčičku. Ovčák patřil babičce, a kreténi dítě nechali venku se psem samé.... ale nejhroznější je, že si to odnese chudák dítě, chudák pes, a pravému viníku se nic nestane :rozzlobeny:

Jo, to je prostě hrozný .. rodiče (když jsou blbí) tak dítě se psem nechají a pak ještě obviní psa .. Němá tvář se nebrání, tak to jde dobře :-(
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 04 bře 2012 19:12
zzuzka612 píše:A mi tu dnes měli krásný sluníčko, tak sme se z Biďkou vydali na delší klidnou vycházku nebrala sem ani balonek nic to by nevydržel cestu kdyby běhal, chtěla sem se prostě jen courat a když sme se po hodině a půl vrátili tak byl parádně utahanej jako kdybysme řádili někde na louce, i chůze dokáže hezky unavit. Ovšem psího důchodce, mladíka tím moc neoslovíte. :velky_usmev:

Noo, tak tos měla asi svatou trpělivost .. já bych ji asi poslala do pr... po chvilce .. a Argo by ho asi sežral :D
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 04 bře 2012 19:13
Want píše:Ale problém je zase na opačném konci vodítka, a co za spratka si vychová taková ženská :prekvapeni:
Já osobně bych se s tím nepárala, svého psa bych buzerovat nenechala, normálně bych té mámě roku řekla, že buďto si ho ukázní ona nebo já. A že moje ukáznění ho bude bolet, a pokud bude něco reptat, tak může dostat taky. Já vždy říkám, e jsem mnohem nebezpečnější, ne ten můj šestikilový prcek :dabel:
A vůbec se nedivím, že chudák pes byl po tak stresující procházce vyčerpaný.

Joo, tak nějak :D Asi bych to dlouho nevydržela :D (vydržela bych to asi jednou :D)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 04 bře 2012 19:14
zzuzka612 píše:ono se to dýl psalo než dělo... ale sama se divim že sem to tentokrát vydržela tak dlouho... jindy zasáhnu dřív řikám stále štěkej a to už sou maminky opatrný :velky_usmev:

joo, štěkání je dobrá obrana :D Taky to tak dělám .. :D
www.gabca-web.wz.cz
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
PříspěvekNapsal: 04 bře 2012 20:38
u nás musí být na veřejnosti na vodítku...
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.
Další

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní