Zkušenosti se zverimexy

zde jsou témata, která nebyla zařazena do kategorií v "Hlavní diskuze"
Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 13:47
Toto téma zakládám, protože si myslím, že si o zverimexech máme hodně co povídat .. :-) Takže se pochlubte se svými zkušenostmi se zverimexy :-)
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 0
Bodů: 297
Hodnocení uživatele: 0
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 14:37
Já je ráda rozhodně nemám. Většinou jsou tak malinké, že polovinu toho co mají nenajdu, musím honem vybírat, protože víc jak 3 lidi se tam nevejdou, a už se mi stalo, že jsem si nepřečetla pořádně složení a ono to až tak skvělý nebylo ani co se složení týče. Já tam tedy kupuji jenom pamlsky a občas hračky. Vždycky vystaví nějakou skvělou novinku ze světa pamlsků, která stojí strašné prachy, protože je to novinka, a pak to můj rozmazlený fešáček odmítne pozřít. Co se hraček týče, ponuka je strašná a všechny jsou v podstatě stejné jen v jiném provedení. Krmivo tam kvalitní taky nekoupím, takže jsem to s nimi vzdala. :dabel:
Mám asi dva e-shopy kde objednávám vše co potřebuji. V klidu se na to podívám, všechno přečtu, objednám a buďto dovezou domů nebo mám výdejní místo blízko. Vedle nás nedávno jeden zveráč zkrachoval, a ani se jim nedivím. Prodávali pamlsky víc jak pochybné kvality, měli tam asi 10 hraček a pak luxusní pelíšky, obojky, šatečky.... Krmiva tam měli myslím ProPlan, Brit a ještě něco.
Takže shrnuto, pečlivě vyberu co chci, nikam nespěchám, pokud potřebuju poradit zavolám nebo napíšu, a nemusím se nikomu doprošovat aby mi to něco co si hodlám koupit a jemu za to zaplatit! on sehnal, a to už vůbec neberu v úvahu konverzace typu: máte? nemáme. kdy budete mít? tak to já nevím. :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 14:43
Tak to s vámi plně souhlasím :D Granule se tam kvalitní sehnat nedají, a když jo, tak stojí o polovinu víc než na e-shopech :D Zvířata tam jsou chudáci .. místo bídné :D A pamlsků moc výběr není .. :D Hraček taky ne :D
Já nejvíc nakuúuju přes internet nebo na výstavách .. na výstavách jsou hračky, granule i mlsky levné :-) Nebo levné, levnější než normálně :-)
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 14:48
Já nakupuju hlavně sušené vnitřnosti, ty má hodně rád a myslím, že je to jedna z nejzdravějších variant. To si zajdu podívat na výstavu a tam koupím pár sáčku. Jelikož je malý tak nám to do další výstavy většinou vydrží :usmev:
Misku jsem chtěla koupit nedávno na výstavě, ale neměli. Doufám, že se mi na další poštěstí. My máme nerezovou, protože je nezničitelná, ale měla po obvodu gumu, která se nám už rozpadla, takže to klouže, je to už trochu poškrábané a není to ani hygienické ani hezké. Já bych chtěla nějakou keramickou. Nejlépe s motivem psa, nejlépe toho našeho :velky_usmev:
Obrázky: 7
Bodů: 238
Hodnocení uživatele: 7
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 15:07
Já do zveráčů nechodim ráda,zajdu tam jen když opravdu něco nutně potřebuju,ale to tam stejně většinou nejdu,takže se akorát naštvu :velky_usmev: Krmivo jsem jednou jedinkrát koupila ve zverimexu a ještě jsem doma zjistila,že je už pár měsíců prošlé,takže jsem to šla vrátit a prodavačky zjistili,že jim dodavatel dal všechno krmivo prošlé :prekvapeni: Hračky tam maj jen nekvalitní a ještě o 20-30% dražší než v eshopech,takže to tam stejně nenakupuju. Jediné co občas koupim sou mňamky,ale ty musí mít v akci jinak jsou moc drahé :mrgreen: A zvířátka? To je případ sám o sobě, nestaraj se o ně, smrdí a jsou vyděšené k smrti :sakra: ale mam ráda jeden obchůdek v Praze, prodávaj tam kvalitní hračky i mňamky za super ceny a ještě jsou prodavačky milé :usmev:
Na psí život si většinou nejvíce stěžují ti, kteří nikdy psa neměli.
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 15:23
Další věc kterou nesnáším je, že tam mají otevřené pytle s granulema. Není to vůbec hygienické fuj! :zvracim:
Obrázky: 2
Bodů: 1929
Hodnocení uživatele: 1
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 16:07
u nás zverimexy jsou vpohodě ... tedy tam kam chodím si nemohu stěžovat. Jsou velké a člověk tam najde opravdu vše co potřebuje :-) ale jsou tu také ty co jsou hodně malé a stěží se tam vejdou dva lidi, tam já nechodím. Tam se mi to nelíbí a nic skoro nemají.
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 16:08
tak to já chodím na prodejnu, která je z části sklad jedné firmy, chodím tam ráda, s pánem si vždycky hodně povídáme, nechám tam 4000,- a jdu dom :D
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 16:09
a tam kam chodím jsou jen chov. potřeby
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 17:24
u nás je dobré, že můžou jít dovnitř i pesani a ještě dostanou něco na zub. Je to také tak u vás a nebo je tam vzít nemůžete? Vždy beníka pohladěj a ještě mu dají něco na cestu na zoubek :-)
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 18:04
U nás můžou do všech,ale já je tam neberu :nesouhlas:
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 18:21
mi jsme ho tam brali když byl malinký a nebo když jsme mu zkoušeli kšíry, obleček ... ale občas se stane že ho vememe sebou dovnitř, protože ho nechci nechávat v autě samotného i když krátkou dobu
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 19:59
Want píše:Já nakupuju hlavně sušené vnitřnosti, ty má hodně rád a myslím, že je to jedna z nejzdravějších variant. To si zajdu podívat na výstavu a tam koupím pár sáčku. Jelikož je malý tak nám to do další výstavy většinou vydrží :usmev:
Misku jsem chtěla koupit nedávno na výstavě, ale neměli. Doufám, že se mi na další poštěstí. My máme nerezovou, protože je nezničitelná, ale měla po obvodu gumu, která se nám už rozpadla, takže to klouže, je to už trochu poškrábané a není to ani hygienické ani hezké. Já bych chtěla nějakou keramickou. Nejlépe s motivem psa, nejlépe toho našeho :velky_usmev:

Misky mívají většinou na každé mezinárodce :-) Teď v Brně měli hezké :-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 20:00
Veradisia píše:Já do zveráčů nechodim ráda,zajdu tam jen když opravdu něco nutně potřebuju,ale to tam stejně většinou nejdu,takže se akorát naštvu :velky_usmev: Krmivo jsem jednou jedinkrát koupila ve zverimexu a ještě jsem doma zjistila,že je už pár měsíců prošlé,takže jsem to šla vrátit a prodavačky zjistili,že jim dodavatel dal všechno krmivo prošlé :prekvapeni: Hračky tam maj jen nekvalitní a ještě o 20-30% dražší než v eshopech,takže to tam stejně nenakupuju. Jediné co občas koupim sou mňamky,ale ty musí mít v akci jinak jsou moc drahé :mrgreen: A zvířátka? To je případ sám o sobě, nestaraj se o ně, smrdí a jsou vyděšené k smrti :sakra: ale mam ráda jeden obchůdek v Praze, prodávaj tam kvalitní hračky i mňamky za super ceny a ještě jsou prodavačky milé :usmev:

Asi tak nějak no .. :D Prostě děs běs .. Radši e-shopy nebo ty výstavy :-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 20:01
Want píše:Další věc kterou nesnáším je, že tam mají otevřené pytle s granulema. Není to vůbec hygienické fuj! :zvracim:

No a tohle opravdu nechápu .. to je hrozný .. a hlavně bůh ví, jak dlouho tam ty granule jsou otevřené :-(
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 20:02
U nás můžou do všech zveráčů .. i do těch, co jsou v obchoďácích .. takže potrénuješ jízdu na eskalátorech a tak :D
www.gabca-web.wz.cz
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 21:09
Misky mívají většinou na každé mezinárodce :-) Teď v Brně měli hezké :-)[/quote]
Tak to jsem fakt slepá. Já to tam pochodila celé, ale keramickou jsem nenašla. :prekvapeni:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 08:19
:velky_usmev: teď prej u nás otevřeli nějakej novej tak se tam budu muset jít podívat,třebas bude dobrej :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 11:46
Want píše:Misky mívají většinou na každé mezinárodce :-) Teď v Brně měli hezké :-)

Tak to jsem fakt slepá. Já to tam pochodila celé, ale keramickou jsem nenašla. :prekvapeni:[/quote]

Slepá určitě ne .. třeba je měli už vyprodané :-) Já jsem viděla pěknou, s kostičkama, měli jich i víc .. ale dost malou :D Ale jak se to jmenovalo si nevzpomenu :-(
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 11:50
Veradisia píše::velky_usmev: teď prej u nás otevřeli nějakej novej tak se tam budu muset jít podívat,třebas bude dobrej :velky_usmev:

Pak dej vědět :D
www.gabca-web.wz.cz
Další

• Reklamní banner

Zpět na Ostatní