Zzuzka612 a její zvěřinec

představte svého mazlíčka, ukažte nám fotečky

Obrázky: 0
Bodů: 645
Hodnocení uživatele: 4
PříspěvekNapsal: 17 zář 2011 15:27
Gábinečka: děkuji mnohokrát, jsme taková záchránná stanice :rofl: některá zvířátka putují dál jiná zůstanou
Kdyby se každý člověk staral sám o sebe bylo by na světě hned veseleji.

Reklamní banner

• Doporučujeme

Obrázky: 6
Bodů: 221
Hodnocení uživatele: 10
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 16:03
zzuzka612 píše:Gábinečka: děkuji mnohokrát, jsme taková záchránná stanice :rofl: některá zvířátka putují dál jiná zůstanou

Hej, tak to je super, že se o všechna ta zvířátka takhle staráš a zachraňuješ :-)
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 16:05
copak se daj nezachránit, když jsou tak krásní? :mrkam:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 17:34
zzuzka612 píše:copak se daj nezachránit, když jsou tak krásní? :mrkam:

Plně tě chápu .. taky zachraňuju kde co :D ale doma to moc nechápou :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 18:42
u nás doma už si zvykly odchováváme i ptáčata co se na let vydají moc brzy nebo vypadnou, je tu dost toulavých koček takže nechat venku nelze... odchovali sme i kolouška, kterému byla roztrhaná matka (asi psem, majitel tam mládě nechal jen tak ležet vedle té mrtvolky), byla sem v kontaktu se záchranou stanicí, která zrovna neměla volné místo a když byl připraven mazal do lesa tedy do obory :usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 zář 2011 10:05
zzuzka612 píše:u nás doma už si zvykly odchováváme i ptáčata co se na let vydají moc brzy nebo vypadnou, je tu dost toulavých koček takže nechat venku nelze... odchovali sme i kolouška, kterému byla roztrhaná matka (asi psem, majitel tam mládě nechal jen tak ležet vedle té mrtvolky), byla sem v kontaktu se záchranou stanicí, která zrovna neměla volné místo a když byl připraven mazal do lesa tedy do obory :usmev:

Jéé, kolouška bych taky chtěla :-) :D Jak si docílila toho, že mohl být vypuštěn zpět do přírody?
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 19 zář 2011 10:27
Když záchraná stanice vypustila ty své, korm jednoho, přijeli si pro našeho a naučili ho ve výběhu vše co potřeboval tudíž plachost apod. ani mi sme ho tu nijak nerozmazlovali, jakmile odrostl z mléka tak viděl lidi jen na krmení a když sme šli k němu tak sme si ho "nevšímali" jen sme na něj mluvili. Před jeho vypuštěním nám volali jestli chcem být u toho a eště sme dostali obrovskou pochvalu že jsme jediný od koho jim divoké zvíře nepřišlo vymazlené a jeho návrat do přírody byl lehčí. :usmev:
Ve zkratce prostě sme dělali vše co nám řikali. :usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 19 zář 2011 18:01
zzuzka612 píše:Když záchraná stanice vypustila ty své, korm jednoho, přijeli si pro našeho a naučili ho ve výběhu vše co potřeboval tudíž plachost apod. ani mi sme ho tu nijak nerozmazlovali, jakmile odrostl z mléka tak viděl lidi jen na krmení a když sme šli k němu tak sme si ho "nevšímali" jen sme na něj mluvili. Před jeho vypuštěním nám volali jestli chcem být u toho a eště sme dostali obrovskou pochvalu že jsme jediný od koho jim divoké zvíře nepřišlo vymazlené a jeho návrat do přírody byl lehčí. :usmev:
Ve zkratce prostě sme dělali vše co nám řikali. :usmev:

No jestli ste ho krmili z flašky, tak pochybuju, že šel navrátit do přírody ... :D U nás se o to myslivci snaží už x let a moc se jim nedaří ..
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 20 zář 2011 11:25
Však ona obora, není přímo příroda, ale je to lepší než nějaká oplocená zahrada... :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 20 zář 2011 14:53
zzuzka612 píše:Však ona obora, není přímo příroda, ale je to lepší než nějaká oplocená zahrada... :velky_usmev:

No tak to potom jo .. já to brala jako do volné přírody .. a to mi nějak nešlo na rozum .. To jsem snad nikdy nezažila, aby se koulouch mohl vypustit do přírody, když byl odchován na flašce ..
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 20 zář 2011 23:27
já sem to pak v tom druhým příspěvku napsala blbě, ale v prvním sem napsala, že do obory :usmev:

ovšem je škoda že ta zvířata už nejdou vrátit, ale zase je jistota že jim nikdo neublíží :mrkam:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 21 zář 2011 16:48
zzuzka612 píše:já sem to pak v tom druhým příspěvku napsala blbě, ale v prvním sem napsala, že do obory :usmev:

ovšem je škoda že ta zvířata už nejdou vrátit, ale zase je jistota že jim nikdo neublíží :mrkam:

Jojo, zpětně jsem na to taky přišla :D
No je fakt, že bych se docela bála, kdyby ke mně v lese přiběhla srnka :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 22 zář 2011 00:07
To se mi jednou stalo :velky_usmev: byla ode mne tak na 3 max4 kroky nějak sem nevěděla co bude a nebude tak stojim a čekám až se rozhodne kudy ta trubka pude a ona nic stojí a čumí na mě já nesla v batohu chleba do krmelce, tak sem ho pomalu sundala a hodil jí kus no samo ta mrcha cejtila žrádlo ovšem zajímalo jí jen do doby než pes zjistil že už sem za zatáčkou štěknul a řítil se za mnou to jí pak byl chleba putna :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 22 zář 2011 08:52
zzuzka612 píše:To se mi jednou stalo :velky_usmev: byla ode mne tak na 3 max4 kroky nějak sem nevěděla co bude a nebude tak stojim a čekám až se rozhodne kudy ta trubka pude a ona nic stojí a čumí na mě já nesla v batohu chleba do krmelce, tak sem ho pomalu sundala a hodil jí kus no samo ta mrcha cejtila žrádlo ovšem zajímalo jí jen do doby než pes zjistil že už sem za zatáčkou štěknul a řítil se za mnou to jí pak byl chleba putna :velky_usmev:

No je fakt, že jednou jsem taky potkala srnku na hodně blízko .. vítr foukal od ní k nám, takže stála a nevšímala si nás .. Až jsme od ní byli tak 10m, tak zvedla hlavu a zdrhla :D Pes se kupodivu choval vzorně :-) Litovala jsem toho, že nemám foťák :-(
www.gabca-web.wz.cz
Moderátor fóra
Obrázky: 5
Bodů: 938
PříspěvekNapsal: 22 zář 2011 19:13
taťa dělá v lese a na jaře mi občas zavolá ať přijedu, většinou nějaké srnče, musím si k němu - opodál stoupnout, aby ho třeba nepřejel
Kdyby psa naučili mluvit, člověk by přišel o posledního přítele.

PříspěvekNapsal: 22 zář 2011 20:34
Gábinečka píše:
zzuzka612 píše:To se mi jednou stalo :velky_usmev: byla ode mne tak na 3 max4 kroky nějak sem nevěděla co bude a nebude tak stojim a čekám až se rozhodne kudy ta trubka pude a ona nic stojí a čumí na mě já nesla v batohu chleba do krmelce, tak sem ho pomalu sundala a hodil jí kus no samo ta mrcha cejtila žrádlo ovšem zajímalo jí jen do doby než pes zjistil že už sem za zatáčkou štěknul a řítil se za mnou to jí pak byl chleba putna :velky_usmev:

No je fakt, že jednou jsem taky potkala srnku na hodně blízko .. vítr foukal od ní k nám, takže stála a nevšímala si nás .. Až jsme od ní byli tak 10m, tak zvedla hlavu a zdrhla :D Pes se kupodivu choval vzorně :-) Litovala jsem toho, že nemám foťák :-(

já ani nelitovala, ono když se naštvou nebo si něco bráněj tak ono to těma jejich nožkama dost bolí :velky_usmev:
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:25
Petty píše:taťa dělá v lese a na jaře mi občas zavolá ať přijedu, většinou nějaké srnče, musím si k němu - opodál stoupnout, aby ho třeba nepřejel

Jéé, to se máš :-)
www.gabca-web.wz.cz
Osobní album
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 07:26
zzuzka612 píše:
já ani nelitovala, ono když se naštvou nebo si něco bráněj tak ono to těma jejich nožkama dost bolí :velky_usmev:

Joo, tak to je fakt ... kopanec od srnky pěkně bolí a ještě k tomu je to nebezpečný ... Náš hajnej měl srnku Honzíka .. byl zlatej, ale když se naštval :D
www.gabca-web.wz.cz

PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 13:40
tjn už bych to doma nechtěla moc starostí, ale když nebylo místo tak co se dalo dělat :velky_usmev:

PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 21:25
Tak tady je ta avizovaná fotka :velky_usmev: (ty chlupy přehozený přez hlavu :rofl: )

Obrázek

No a tady je dnešní podvečer :rofl: nevypadá že by se mu koupání líbilo co? :velky_usmev: a co potom čištění uší :velky_usmev:

Obrázek

Ovšem tohle to má moc rád, i když tady se zrovna tváří jako bych ho tejrala :velky_usmev: (těch kabelů si nevšímejte, to jsou provizorní podmínky než se dodělá deska na stůl :velky_usmev: )

Obrázek
PředchozíDalší

• Reklamní banner

Zpět na Galerie Vašich miláčků